Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
budowali sunhilla protestowali, tbv budował protestowali, teraz też... czy towarzysz Gąbka nie może zrozumieć, że ludzie nie chcą kupować czterdziestoletnich na LSM nor w większości do remontu  w cenie grubo ponad 5 tysi za metr?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pan Gąbka budował na rogu wileńskiej i głębokiej to nie było takich problemów, na osiedlu Mickiewicza jest chyba najmniej w miescie miejsc parkingowych przypadających na mieszkanie. Nie wiem jak ludzie znajduja tam miejsca dla swoich aut. Z drugiej strony gęsto zabudował jedno z najpiękniejszych osiedli w miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakiego developera "chodzi" ??? Czy to tajemnica radnych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielnica LSM jest i tak mocno i gęsto zabudowana i należy zrozumieć Pana Gąbkę, jak nie chcesz kupować 40-to letnich nor, to niestety musisz udać się w stronę ul. Gęsiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gąbka jest bezczelny z dwóch powodów. Sam postawił przy Wileńskiej bloczydła tak ciasno, ze do sąsiada można zastukac w okno a przy Zana najpaskudniejszy pseudo biurowiec w Lublinie a może i całej Polsce wschodniej. Zabudował co się tylko dało nie dbając o komfort mieszkańców ani miejsca parkingowe, kiedy tylko była szansa zrobić kasę. Ten człowiek traktuje LSM jak swój prywatny folwark i nie przeszkadza mu tylko to co sam buduje! Czy spółdzielcy mają świadomość ile ich kosztuje radosna twórczość prezesa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budowali sunhilla protestowali, tbv budował protestowali, teraz też... czy towarzysz Gąbka nie może zrozumieć, że ludzie nie chcą kupować czterdziestoletnich na LSM nor w większości do remontu  w cenie grubo ponad 5 tysi za metr?
I tu się mylisz, ludzie  te "nory" kupują i będą kupować, bo nie każdy chce mieszkać w polu w nowo budowanych "norach". Z LSM jest dobre połączenie we wszystkich kierunkach, są sklepy i usługi, szkoły itp. A cena jest taka za jaką uda się sprzedać i jaką zapłaci kupujący. Przecież koszt metra to wartość umowna, czyż nie? (aby nie było, że jestem stronniczy, to z LSM nic mnie nie łączy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakiego developera "chodzi" ??? Czy to tajemnica radnych ?
 
O jakiego developera "chodzi" ??? Czy to tajemnica radnych ?
tbv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic złego w dogęszczaniu zabudowy a wręcz przeciwnie - polecam zapoznanie się z tym co to jest suburbanizacja czyli rozlewanie się miast i dlaczego jest to zle i kosztowne. Bardziej skoncentrowana zabudowa to m.in. niższe koszty budowy infrastruktury przez miasto i niższe koszty codziennych dojazdów. Pan Gąbka zapomniał chyba, że jako radny miejski powinien działać na rzecz interesu całego miasta, nie swojej spółdzielni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tym developerem jest Darek Piątek byly radny PO wyrzucony z tej partii ? Czy ta zgoda na budowe blokow to zaplata Zuka i radnych PO za pomoc Piątka w ich kampanii wyborczej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za zabudową mieszkalną. Jestem z LSMu. I co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tych kilkaset osób to mieszkańcy Metropolitan Park, którym developer tbv obiecał że jak wydadzą na mieszkania po 8000/m2 to będą mieli jak u PANA BOGA ZA PIECEM :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tym developerem jest Darek Piątek byly radny PO wyrzucony z tej partii ? Czy ta zgoda na budowe blokow to zaplata Zuka i radnych PO za pomoc Piątka w ich kampanii wyborczej ?
Nie, nie jest. Deweloperem jest TBV. Jak się chcesz już czepiać Żuka i UM to doczepiaj się wynajmu od Piatka na Peowiaków a nie sprawy zupełnie nie związanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic złego w dogęszczaniu zabudowy a wręcz przeciwnie - polecam zapoznanie się z tym co to jest suburbanizacja czyli rozlewanie się miast i dlaczego jest to zle i kosztowne. Bardziej skoncentrowana zabudowa to m.in. niższe koszty budowy infrastruktury przez miasto i niższe koszty codziennych dojazdów. Pan Gąbka zapomniał chyba, że jako radny miejski powinien działać na rzecz interesu całego miasta, nie swojej spółdzielni?
To polecam podzielenie własnego mieszkania na dwa i sprzedaż kolejnym mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powstają sklepy to ludzie płaczą, że znowu markety i po co. Teraz chcą zamiast sklepów postawić mieszkania to tez niedobrze bo dlaczego mieszkania a nie sklepy? Mam propozycję do Gąbkowcow - może zróbmy tak, że wasze bloki zostaną ogrodzone fosą głęboką na 15 metrów, a na wszystkich okolicznych placach postawimy tabliczki: "tu nic nie budować, bo tu przywyknąć srać mój pies". Dopiero wtedy będziecie naprawdę szczęśliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powstają sklepy to ludzie płaczą, że znowu markety i po co. Teraz chcą zamiast sklepów postawić mieszkania to tez niedobrze bo dlaczego mieszkania a nie sklepy? Mam propozycję do Gąbkowcow - może zróbmy tak, że wasze bloki zostaną ogrodzone fosą głęboką na 15 metrów, a na wszystkich okolicznych placach postawimy tabliczki: "tu nic nie budować, bo tu przywyknąć srać mój pies". Dopiero wtedy będziecie naprawdę szczęśliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gąbka (jako prezes SM LSM) sam ma problem z wynajmem powierzchni w nowym budynku LSM-u (powstały za kasę człónków SM LSM) przy rondzie na ul. Zana. Połowa powierzchni to będzie siedziba SM LSM, a druga połowa to powierzchnie usługowe/biurowe. I chętnych brak na wynajem lub kupno tych powierzchni.   Dlatego deweloper TBV (co zbudował "Metropolitan Park") też nie chce się pakować w niepewny interes. Wolnych powierzchni biurowych jest w bród. Tylko mieszkaniówka jeszcze jakoś zyski przynosi (i to spore, 20 - 40 %).    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...