Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Bizon” wpadł na Wyspach

Utworzony przez dobry chłopak, 17 października 2008 r. o 14:38 Powrót do artykułu
od razu z takim na syberię....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu. Szkoda, że tak długo to trwało. Dożywocie i do kamieniołomów !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech żaden "geniusz" nie identyfikuje tego bandyty z Kibicami Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu śmierć Huberta zostanie pomszczona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorowiec napisał:
I niech żaden "geniusz" nie identyfikuje tego bandyty z Kibicami Motoru.
A co, może kibicował Wiśle Kraków? Wszyscy motorowcy to bandyci a wszyscy bandyci to motorowcy! Ktoś powinien tę bandę polać benzyną z samolotu w czasie meczu i podpalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od rana miałam jakiś zły dzień-jesienna chandra czy coś, i jak zobaczyłam informację, że mają tego skur... to od razu mi lepiej! ciesze się, że wreszcie sprawiedliwości będzie zadość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sad jesteś chory na głowę ...skąd wiesz komu kibicowal znasz go to twój kumpel?idz się lecz gościu....zresztą co to za znaczenie komu kibicował co jadł i jakie lublił gazety czy programy tv...to bandyta i tyle...a wypisywanie bredni o Motorze pokazuje że potrzebujesz pomocy lekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAD TY PEDALE JAK JESTEŚ TAKI ODWAŻNY I UBLIŻASZ KIBICOM MOTORU TO PRZYJDZ NA MECZ I TO POWIEDZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIECIE JAK BYLO NA PRAWDE JA TEZ NIE WIEM ALE NIE OSADZAM OD RAZU JAK WY GLUPCY WIEM TYLKO JEDNO PRAWDA WYJDZIE NA JAW!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...