Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogaci się bogacą

Utworzony przez ~Piotr~, 18 lipca 2008 r. o 06:07 Powrót do artykułu
A ZUS wypłaca mojej mamie rentę w wysokości 430 zł z zaznaczeniem, że nie może podjąć żadnej pracy w czasie pobierania świadczenia. Spora liczba pracowników w firmie w której przyszło mi pracować posiada dochód nie przekraczający 300 zł na członka rodziny... Ale przyjemniej pisać o milionerach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a myslicie ze oni na kim sie bogacą i na kim żerują.... Kazdy wie ze w Polsce dorobic sie mozna do takich pieniazków tylko poprzez kradzież..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a twoja mama, nie obrażając jej, jest jedną z kilku milionów osób które żyją na garnuszku NORMALNYCH ludzi płacących podatki !!!!!!! KOMUNA się skończyłą - nie powinno być nic za darmo !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby zostać milionerem-pierwszy milion trzeba ukraść!! Ciekawe czy ci wszyscy polscy milionerzy mają legalne majątki?? Teraz chyba tak . A kilka lat temu?? Któż to pamięta... Nam każą cieszyć się zarobkami 1,5-2,0 tys zł. a sami doją ile się da od głupiego narodu.. W USA do fortun dochodzono latami a w Polsce, Rosji ,Ukrainie nagle w ciągu kilku lat wystzeliła rzesza milionerów . Ciekawe czy cała pozostała resz ta nieudacznicy czy uczciwi ludzie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty fanzolisz - na jakim garnuszku - a jej składka na ZUS? Pozdrowienia dla Mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech gazeta napisze ile ten pan Kita płaci swoim pracownikom w jego salonach!! 1000zł na rękę!! I wtedy juz wszyscy będą wiedzieli skąd ten pan ma taki dom i majątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr, zapytaj mamusię jak głosowała 4 czerwca 1989.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas ucieka piekło czeka. Szkoda ich, ale sami sobie gotują taki los nie będąc świadomym tego dzisiaj. www.zrodlo.krakow.pl/Archiwum/2004/39/02.html
Ostatnio edytowany 18 lipca 2008 r. o 08:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz już wszyscy wiedzą że Kita w stringach chodzi !!! Kupilem u niego Peugota i więcej tego nie zrobie ( odradzam wszystkim ) - serwis mają taki ze trabanta bym im nie zostawił !!! Szkoda tylko ze DW marnuje czas opisując takich ludzi ale rozumiem sezon ogórkowy a pisać coś trzeba !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
architekta tej "rezydencji" powiesiłbym za jaja panie Andrzeju, szkoda było kasy, strasznie to wygląda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gargamel przed swoim domkiem! Ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom Gargamela to zabytkowy dwór projektu Stanisława Witkiewicza, którego już nie da się "powiesić za jaja", bo dawno nie żyje. Może styl zakopiański nie pasuje do Lubelszczyzny, ale to jednak zabytek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Werner jesli nie zna Pan na historii i na architekturze niech sie Pan nie odzywa. Rezydencja Pana Kity to Pałac w Łańcuchowie cudowwna budowla zaprojektowana przez Witkacego!!!!!. Wczesniej był tam szpital. Wokól pałacu jest piekny park schodzący do Wieprza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo wszystko lubelszczyzna to tak zadupie Polski o normalnych zarobkach nie ma mowy o normalnej pracy też a klub biznesu może mie dobre samopoczucie ale to i tak nie zmieni nędznego obrazu naszego województwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a myslicie ze oni na kim sie bogacą i na kim żerują.... Kazdy wie ze w Polsce dorobic sie mozna do takich pieniazków tylko poprzez kradzież..
i płacenie ludziom nędzne grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
foie za tyle kasy? dajcie mi namiar na tego smakosza to jak będę wracał z Francji to mu przywiozę parę kilo za1/3 ceny i wyjdę na swoje a prawdziwego koniaku to radzę się napić w okolicy Cognac za 15 € za litr, ale takiego prosto z kadzi od chłopa bo to co jest w butelkach to są różne mieszanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki za szczególowe info nt. pochodzenia tego budynku, nie wiedziałem. Ale to nadal nie zmienia faktu, ze jest obrzydliwy. A fakt, ze projektował go Witkacy, sorry, nie do każdego przemawia to jego "dzieło" architektoniczne. Sztuki pisał niezłe, zresztą jestem stałym bywalcem teatru jego imienia z Zakopanem, ale architektura nie była jego najmocniejszą stroną - moje prywatne zdanie. Budynki w majątkach mojej rodziny inspirowali Franciszek Maria Lanci i Adam Idźkowski, ale to był XIX wiek i może dlatego mam inny smak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak na marginesie, nie wszystko, co jest zabytkiem musi byc cudem estetyki, jest sporo "zabytkowych" kamienic w Lublinie, które sa koszmarkami... a to że maja 100-150 lat nie dodaje im bynajmniej estetyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacą tyle za koniak czy kawę, żeby nie zapłacić uczciwie swoim pracownikom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Niech gazeta napisze ile ten pan Kita płaci swoim pracownikom w jego salonach!! 1000zł na rękę!! I wtedy juz wszyscy będą wiedzieli skąd ten pan ma taki dom i majątek.
A ile ma płacić? 10.000? ZA CO? Pytam się ZA CO!!! Już nie mogę, gdzie nie czytam, to ciągłe narzekania, że za mało płacą. Płacą mało, bo tyle się należy! Jak się ktoś nie zgadza, to niech szuka lepszej pracy. Ja pracuję 8godzin + jeszcze ze 2 przeznaczam na rozwój, bo CHCĘ zarabiać więcej. Inna kwestia to jest taka, że na rękę dostaje się o 30% mniej! Czemu nikt nie pisze o kwotach brutto i nie ma pretensji w jaki głupi sposób są marnowane publiczne pieniądze. Ludzie przestańcie wiecznie zachowywać się jak "pies ogrodnika". Ktoś napisał, że w Ameryce ludzie się dorabiali generacjami. Może i prawda, ale jest wielu co się za życia dorobiło milionów. A wiecie czemu? BO CIĘŻKO NA TO PRACOWALI! A jak widzieli, że komuś cię udało, to nie wyzywali od złodzieji, a brali z nich przykład! Nie chcecie pracować za 1000zł w Lublinie - pojedźcie do Wrocławia, Krakowa, czy Warszawy. Znacie języki i macie odwagę - jest praca za granicą. Jest wiele opcji. Jak ktoś jest gotów do poświęceń by się dorobić, to się dorobi. Wiem coś na ten temat. Jestem przed 30 a zarobiłem już na mieszkanie i samochód. Może mało, ale pierwsza moja praca to 1/4etatu za 160zł miesięcznie i nie ukradłem nikomu ani grosza, ani pracodawców nie oszukiwałem! Skoro mi się udało od zera zarobić w końcu na jakieś minimum życiowe, to czemu by się nie miało udać komuś innemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...