Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bomba ekologiczna tyka w PSK4

Utworzony przez pijany poeta, 4 czerwca 2008 r. o 09:06 Powrót do artykułu
a sanepid pisze ze wszysko ok brawo sanepid - wszedzie jest tak samo raz na tydzien cos wywioza a nie co dwa dnia i wszyscy zadowoleni a najbardziej panie z higieny komunalnej bo nie maja kłopotu a kasa ta sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co mowi pan dyrektor to jest bzdura .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ciekawa kto do tego dopuscil i czy ponisie za to odpowiedzialnosc ? , ale znajac nasze realija winnego za taki stan oczwiscie nie bedzie , no chyba ze sie myle. mam nadzieje , ze dziennik bedzie monitorowal co dalej sie z tym bedzie dzialo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to o czym piszecie to SKANDAL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi śmieciami to dobra akcja sanepidu, ale nie rozwiązuje brudu w szpitalach, też jest to pewnego rodzaju śmietnik , zagęszczenia sal chorych, tzw.dostawek, rozwlekania na ochraniaczach infekcji po całym mieście. Usunięcie ochraniaczy już dawno uniemożliwiłoby składowanie ludzi chorych na podłogach szpitalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijany poeta napisał:
a sanepid pisze ze wszysko ok brawo sanepid - wszedzie jest tak samo raz na tydzien cos wywioza a nie co dwa dnia i wszyscy zadowoleni a najbardziej panie z higieny komunalnej bo nie maja kłopotu a kasa ta sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto tu jest zadowolony?Jakie panie z komunalnej?Skaczą do góry,że znalazły odpady?To jakaś bzdura.Ja nie wiem...czy długo jeszcze bedzie panować opinia,że każda inspekcja to jakaś broń tajna przeciwko społeczeństwu?Ciekawośc świata pcha mnie do zapoznawania się, choćby pobieżnie, z głównymi zadaniami owych instytucji i wśród nich nie pojawia się:SZKODZIĆ,ŚLEDZIĆ I GNębić obywatela...Jasne,że wpadki są i nieraz się wkurzałam ,że to ,że tamto,ale samisie nakręcamy...choćby składowaniem owych odpadów...A spróbuj człowieku na zapleczu domu,tudzież np.na balkonie przetrzymywać odpady,zwykłe śmieci..po paru dniach ci worek zeżrą.Długo nie trzeba myśleć jakie działanie mają medyczne,czy komunalne...Zresztą sprawę wyjaśnił inspektor wojewódzki, zresztą epidemiolog...Chciałabym poznać te"radosne panie z higieny komunalnej"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję dziennikarzom zająć też sprzątaniem na terenie SPSK 4 . to Pani Dyrektor Gajkoś i Pani Skrzypek opowiadają za czystość, a jest fatalnie - brud , smród .. i to klinika. Uważam, że Dyrektor Przylepa ma złych pomocników i dlatego taka sytuacja ma miejsce. Pani Dyrektor Gjkoś tak ogranicza koszty, że odpady tyle wegetowały na słońcu a i sprzątanie jest tak samo realizowane - brak sprzętu, środków czystościowych i ludzi - bo koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DR SPSK 4 napisał:
Proponuję dziennikarzom zająć też sprzątaniem na terenie SPSK 4 . to Pani Dyrektor Gajkoś i Pani Skrzypek opowiadają za czystość, a jest fatalnie - brud , smród .. i to klinika. Uważam, że Dyrektor Przylepa ma złych pomocników i dlatego taka sytuacja ma miejsce. Pani Dyrektor Gjkoś tak ogranicza koszty, że odpady tyle wegetowały na słońcu a i sprzątanie jest tak samo realizowane - brak sprzętu, środków czystościowych i ludzi - bo koszty.
Proponuję porównac strukturę zatrudnienia, zakres obowiązków w europejskich szpitalach, tych na wschód od Wisły i w Polsce, to zobaczymy gdzie nam bliżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie tak wielka zajadłość skierowana na ZUN. Nikt już nie pamięta!!!! jak było brudno, zanim nastały ekipy sprzątające szpital przy ul. Jaczewskiego 8. Dzisiaj na oddziałach na każdym dyżurze pracuję po 5-6 osób na etacie salowej , gdzie z serwisu sprzątającego tylko 2 osoby. Trzeba by sobie zadać pytanie, gdzie jest sprawiedliwość?. Ukrócić zarobki salowym i w to miejsce podnieść zarobki Paniom sprzątającym, bo prawdę mówiąc to należy im się godziwa zapłata za tak ciężką pracę jaką wykonują. Może kiedyś nastaną takie czasy, że będzie się szanować ludzką pracę i co za tym idzie będzie to miało odzwierciedlenie w ich wynagrodzeniu. Zamiast szukać dziury w całym i urągać na ZUN należałoby się przyjrzeć pracy Pań sprzątających - administracyjnych oraz ich zarobkom. Pesudo Panie Doktorze to do miotły i pokazać jak powinno wyglądać sprzątanie, skoro jest tak brudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja powiem panstwu ze ta spalarnia to byla pralnia pieniedzy i to samo jest z ta druga firma tam tez sa zwalone smieci i leza miesiacami tyle tylko ze szkodza policji a nie ludziom ale tego nikt nie widzi a kontrole z sanepidu tylko dostaja lapowki. no bo to prywatna firma i dlatego pracuje . prywatny inwestor zawsze ma kase na lapowki a panistwowy nie. porada zrobic tam tez kontrole ale przez prokuratora . i najlepiej zamknac bo jeszcze i tam wybuchnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...