Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Borowski obiecuje datki z diety europosła

Utworzony przez andreas IV Lubelski, 12 maja 2009 r. o 00:40 Powrót do artykułu
Już kiedyś był taki jeden... cuda obiecywał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mu wierzę. To porządny gość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobil z Bankiem Slaskim jak byl ministrem finansow. Czy tacy ludzie maja nas reprezentowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borowski: "Nikt wam tyle nie da ile ja wam obiecam!" Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecuje datki tylko mnie wybierzcie - zenada! Tylko dlaczego to sie przydarzac musi w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jestem obibok i mieszacz powietrza.Dawajcie mi co miesiąc 20 tyś a obiecuje że będę wam z tego oddawał 5tyś.I tak wyjdę na tym interesie do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borowski daje da datki ale na Gminę Żydowską w Warszawie, przecież jest bratankiem Jakuba Bermana - tego od ministerstwa bezpieczeństwa publicznego- a nam pokaże palec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego ten żydowina szuka w Lublinie.Tacy jak on za swoją przeszłość powinni mieć sądowy zakaż pełniennia funkcji publicznych i parę latek więzienia - też by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że tak celne komentarze w sprawie Borowieckiego zostały ocenzurowane.Jak się chce startować w wyborach,to trzeba powiedzieć wyborcom kim się jest naprawdę i wtedy poddać się ocenie.To jest ŻYDEM to już pewnie wszyscy wiedzą,a my żydów tutaj nie chcemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszego kandydata Lubelskie nie bedzie mialo;)))))) Borowski jest zajebisty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta prostota i antysemityzm mnie po prostu dobijają;/ no ale w końcu "demokracja to władza ogółu a ogól to zazwyczaj idioci" cóż cóż cóż^^ Ale zawsze można się przylansic na forum na wiejskiego filozofa pieprzącego populizmy i nie mającego pojęcia o niczym. bomba o_O jak dla mnie najbardziej sensowny kandydat w tych wyborach i tego się będę trzymał, mam nadzieje że wywalczy mandat:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...