Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Boże Ciało: Czwartkowe objazdy z powodu procesji

Utworzony przez Guest, 3 czerwca 2015 r. o 18:19 Powrót do artykułu
W(...)
Ostatnio edytowany 3 czerwca 2015 r. o 19:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle czarna mafia urządza czary a naród zgłupiały idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żżżżaaaaallllll, powinno wyjebać rurę na tej trasie z ciepłą wodą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałeś koran? Czytałeś biblię? Nie czytałeś dlatego wypisuje bzdury. Ja wiem, że zgwałcił cię ksiądz we wszystkie twoje dziury do tego wielokrotnie i teraz jesteś pedałem co zjada sranie własnej matki ale ludziom trzeba wybaczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......i niech sobie debile pomykają w tych paradach głupców z pedofilami ramię w ramię!. Corocznym zwyczajem zabieram rodzinę i zmykamy spędzić kilka miłych dni na Mazurach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień świra niekoniecznie musi kojarzyć się z problemami komunikacyjnymi i każdy rozsądny mieszkaniec Lublina przygotowal sobie alternatywne drogi, aby omijac te defilady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najintensywniejsze gry i zabawy związane z ogólnopolskim Dniem Świra powoli zbliżają się ku końcowi i można zacząć myśleć nad wyjściem z domu bez narażenia się na nieprzyjemne widoki ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciw procesjom, ale blokowanie głównych ulic np. JP2 , czy Zbożowej, gdy można z kościoła wyjść bezpośrednio na osiedle pokazuje przede wszystkim głupotę i uległość władzy dla kościelnych pomysłów stwarzających niebezpieczeństwo i utrudnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...