Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie nie nie.. to zosatało zabite w sowim czasie, bo nikt nigdy więcej przez tego pana nie będzie więcej skrzywdzony czy kaj to tam leciało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w chinach dużo wiedzą ,w dawnej jugosławi wiedzą ,teraz zagineło kilkanaście tysięcy młodych uchodzców,to na co poszli ,jak nie na części? to śliski temat,tu niby cacy ratowanie życia ,ale to też ma 2 dno ,mroczne jak wszyscy diabli z całym piekłem,kiedyś dr.Religa w wywiadzie powiedział,że miał serce i 2 biorcó ;dziewczynke i starego biskupa,zgadnijcie komu sie serce dostało? najwidocznjej biskup nie życzył sobie Pana za szybko widzieć,taka jest ich wiara,do której tak namwiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezbędny jest dawca, toteż zaraz ktoś tu zginie, tylko jeszcze nie wiem, kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak mam oddać organy de facto nie zmarłego skoro nie ufam do takiego stopnia lekarzom, żeby wierzyć w ich diagnozę. Poza tym sama definicja śmierci nie jest taka sama w każdym kraju, więc to kolejny powód do podejrzliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przeszczepy po pobraniu narządu od zmarłych dawców zdarzają się najczęściej. Te od żywych dawców cały czas są rzadkością. – Świadomość społeczna w tym zakresie jest mizerna – zaznacza prof. dr hab. n med. Sławomir Rudzki" A szanowny Pan profesor oddał już swoją jedną nadliczbową nerkę, płat płuca lub też kawałek wątroby? po co takie głupoty gadać, że ludzie nie chcą, że świadomość ludzi jest mizerna. Ludzie chcą pomagać. Ostatnio mój kolega wyraził zgodę na donację od swojej matki. Zamiast marudzić o słabym doinformowaniu - informujcie! Zamiast marudzić o mizernej świadomości - uświadamiajcie! Proszę mi pokazać w tym pożal się Boże artykule, gdzie są potrzebne dla przyszłych dawców informacje. Gdzie podaliście adres placówki, która wytłumaczy z czym wiąże się donacja? Gdzie jest strony WWW, która traktuje o przeszczepach? Gdzie, pytam. Nigdzie. Więc przestańcie płakać, że nie ma dawców. Oni są i z chęcią pomogą jako żyjący bądź jako zmarli. Pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...