Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
powinni załatwić go tak jak on mnie niccc nie zrobił dla ludzi potrezbujacych a sam siępcha na posła zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daję głowę,że inicjatorem jest Prorektor od finansów KUL.Wszak trzeba się czymś odwdzięczyć PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL zmorą Lubelszczyzny - zawsze jednego mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
er napisał:
daję głowę,że inicjatorem jest Prorektor od finansów KUL.Wszak trzeba się czymś odwdzięczyć PSL
A Bratkowskiego to i Ziębi i grzeje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak uczelnia przyglądnęła się pracy "Pana Profesora"? Jeżeli ma tak wysokie ambicje polityczne to czy ma czas na zajmowanie się studentami. Może zapomniał że to nie jest WUML, gdzie z tej "uczelni" można było startować na stanowisko pierwszego sekretarza PZPRu w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kasie mu zależy.Niech powie ze 50% pensji przekaże na cele charytatywne to można go wtedy poprzeć ( z 20 tysięcy miesięcznie wyzyje)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radykał napisał:
PSL zmorą Lubelszczyzny - zawsze jednego mniej
a ja widzę, że tow. radykał to się nałykał i to mocnych prochów. Pokaż no człeku co złego zrobił PSL na lubelszczyźnie ? A może powiedzieć co dobrego - proszę bardzo - czy była by S17-tka gdyby nie Marszałek Hetman ? A czy Onkologia Ziemi Lubelskiej miała by 300mln na rozbudowę gdyby nie były minister Hetman ? A kto to Hetman ano Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL ! Sic. Pytam więc a co dostały uczelnie lubeslkie przez poprzednie 20 lat ? A wiesz ile dostały w roku 2010 ? a wiesz kto to wychodził ? Pan Marszałek Hetman ! I co pytam - to jest "zmora" czy prawdziwy gospodarz ? Takich przykładów jest wiele nie miejsce na to ale chciałem pokazać jak kłamią tacy jak "radykał"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobra niech jedzie i może nawet nie wracać wielki peeselowiec ,szkoda tylko,że SŁOMA Z BUTÓW WYSYTAJE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
julka napisał:
a ja widzę, że tow. radykał to się nałykał i to mocnych prochów. Pokaż no człeku co złego zrobił PSL na lubelszczyźnie ? A może powiedzieć co dobrego - proszę bardzo - czy była by S17-tka gdyby nie Marszałek Hetman ? A czy Onkologia Ziemi Lubelskiej miała by 300mln na rozbudowę gdyby nie były minister Hetman ? A kto to Hetman ano Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL ! Sic. Pytam więc a co dostały uczelnie lubeslkie przez poprzednie 20 lat ? A wiesz ile dostały w roku 2010 ? a wiesz kto to wychodził ? Pan Marszałek Hetman ! I co pytam - to jest "zmora" czy prawdziwy gospodarz ? Takich przykładów jest wiele nie miejsce na to ale chciałem pokazać jak kłamią tacy jak "radykał"
No to niech Pan Hetman idzie do Parlamentu,skoro taki działacz:)a co takiego pożytecznego zorbił "szanowny" pan o którym jest ta notka ...;)smiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada jak czytam takie teksty. Ludzie Marszałek Bratkowski jest w polityce od lat jeśli by nic dla Naszego województwa nie zrobił, to napewno do chwili obecnej nikt by go nie popierał. Dlaczego ci którzy tak krzyczą sami nie spróbują startować do sejmu, senatu, PE, droga otwarta. Warunek tam trzeba troszeczke myśleć i umieć sie poruszać, a ci którzy wypisują takie komentarze, to napewno inteligencją nie świecą. Przemyślcie i nie piszcie głupot bo sami siebie ośmieszacie. A nam jest potrzebna osoba w PE taka jak P.Bratkowski zna województwo od podstaw i wie o co walczyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...