Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brexit: Co to oznacza dla Polaków? Referendum w Wielkiej Brytanii już w czwartek (sondaże)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2016 r. o 21:33 Powrót do artykułu
nie wiem co to ma wspólnego ze wschodnią częścią polski... polskie zwierzęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnego Brexitu nie będzie więc wyluzujcie i nie straszcie ludzi. Zresztą nasi sobie poradzą bo umieją kombinować. Zastanawiające że nikt z pytanych nie pomyślał o przyjęciu obywatelstwa angielskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brytole wypad z Unii, do widzenia! Poradzimy sobie bez Was. Polaków z GB deportować do Ojczyzny - czas pracować na swoje społeczeństwo, a nie na Królową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im bardziej eurokraci sieją czarnowidztwo i pompują fałszywe dane ekonomiczne tym bardziej zaczynam popierać decyzję Brytyjczyków o słuszności wyjścia z UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EUROKOŁCHOZ się rozpada, został stworzony na tej samej chorej ideologii co CCCP. I skończy się tak samo, prędzej czy później. A lewaki marksiści i inna szumowina już płaczą że ich sojuz się rozsypuje hehehhe ! Aż przyjemnie popatrzeć jak to dziadostwo pęka w szwach !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" • Czy referendum jest wiążące? Z formalnego punktu widzenia – nie. Parlamentarzyści mogą zagłosować przeciw wyjściu z UE. " ..................................  I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tendencyjny tekst. UK nie potrzebuje unii, a Polacy pracujący na wyspach nie poczują żadnej różnicy! Najpierw lekkie zamieszanie na rynkach, a potem UK pokaże, że unia jej do niczego nie jest potrzebna! Czekam ba referendum w Polandzie! Powodzenia England!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wktótce dyskoteka 120 h bez przerwy. Pięć dni wolnego w RP. Cała Polska przy tych samych utworach. Czy Beata otrzyma ode mnie wyróżnienie - jeden jej utwór w moje dyskotece - jeśli tak się stanie, to tylko dlatego, że Beata jest absolwentką III LO im. Unii Lubelskiej. Czy pargniecie innej religii i wzmocnionej konstytucji? Oto moja religia i pierwsze prawo konstytucyjne: wychodz z domu czysty i wracaj don czysty. Suplement. Robert nie trafia, ale skupia na sobie uwage przeciwnikow. Robert nie umie oderwac sie od ostaniego obroncy, co nie podoba sie Wlodkowi Lubanskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkrótce dyskoteka non-stop 120 h. Pięć dni wolnego w RP. Cała Polska przy tych samych utworach. Większość nagrań jest rodem z wysp. Czy Beata otrzyma ode mnie wyróżnienie - jeden jej utwór w mojej dyskotece - jeśli tak się stanie, to tylko dlatego, że jest ona absolwentką III LO im. Unii Lubelskiej. Czy pargniecie innej religii i wzmocnionej konstytucji? Oto moja religia i pierwsze prawo konstytucyjne: wychodz z domu czysty i wracaj don czysty. OK. POD WARUNKIEM, ŻE BĘDZIE NOWA SIATKA PŁAC I ZNIESIENIE NIWOLNICTWA W RP. Macie to jak w banku. W przeciwnym razie zatopię nie tylko Wielką Brytanię. Suplement. Robert nie trafia, ale skupia na sobie uwage przeciwnikow. Robert nie umie oderwac sie od ostaniego obroncy, co nie podoba sie Wlodkowi Lubanskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z moich znajomych ani ich znajomych na wyspach stamtąd nie zamierza wracać. Bo po co wracać? Aby być okradanym przez państwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Brytania wyjdzie z Unii to masowo będą wracać kierowcy którzy tam kiedyś wyjechali.Obniżę zatem stawkę dla nowoprzyjętych z najniższej krajowej na minimum socjalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do goscia z 00:02...lepsza jedna krolowa ktora wiecej placi,niz marmurowy jarson od pomnikow,razem ze swoja broszką i resztą gwiazd szklanego ekranu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brytyjczycy którzy zagłosowali za wyjściem z Unii to odpowiednicy moherowych beretów. Ważniejsze hasła, jak argumenty i rzeczywistość. Wśród tych modnych haseł jest "suwerenność". Ktoś ja odbiera? - nie. Ale oni myślą, że tak, bo ktoś im to wmówił. A oni ulegają sugestiom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...zresztą, oni zawsze mentalnie i fizycznie byli poza Unią. Nie wspomne o autach dla mańkutów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pojechał do pracy, ten zostanie. Kto pojechał żerować na socjalu, ten przyjedzie po socjal tutaj albo gdzie indziej. I tyle. Giełdy pogłupieją ale to problem spekulantów. I dobrze im tak :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do PrezesaMpk. Najlepiej jakby ludzie dla takich jak ty pracowali za darmo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...