Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bronią wyrzuconego z AKC Pietrasiewicza (wideo)

Utworzony przez psiemek, 23 lutego 2010 r. o 19:51 Powrót do artykułu
http://www.facebook.com/profile.php?id=161...1549&ref=mf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby Pan redaktor kończył studia na UMCS wiedziałby,że to ACK a nie AKC,zgrozo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jego miejscu byłbym mężczyzną i nie płakałbym, tatuś załatwi inną posadę ma wpływy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja popiera zwolnienie tego Pana. Przynajmniej chatka odpocznie od .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czego odpocznie? Od tego chyba, że coś się zaczęło dziać w chatce, a skostniali pracownicy nie są przyzwyczajeni do pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest na zdjęciu ? Wiejski kasanowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktorku, to jest miejski a nie wiejski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nissan napisał:
Doktorku, to jest miejski a nie wiejski
Tak to jest miejski. Więc Go na pewno ściągnie do Ratusza Pan AW miłośnik kultury przez małe"k". Wzmocni drużynę AW na ostatniej prostej. A meta już blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu uliczny grajek bez instrumentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W hipermarkecie się sprawdził (performance "Człowiek na sprzedaż"). Tam jego miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMG jaki przedwojenny kawaler powiatowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK SIĘ KOŃCZY KRÓTKI UKŁADZIK Z PANEM MĄKĄ....A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student UMCS napisał:
TAK SIĘ KOŃCZY KRÓTKI UKŁADZIK Z PANEM MĄKĄ....A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE...
Ciekawe kiedy wreszcie poznają się wszyscy na reszcie Pietrasiewiczów? Kto ich niesie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak i tyle - robi z siebie artystę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpt. Herbuś napisał:
Wieśniak i tyle - robi z siebie artystę
Ale Pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na zaistniałą sytuację i na męczennika w postaci Pietrasiewicza, zarzutów co do jego zwolnienia, całej linii obrony ze strony innych animatorów i Kazimiery Szczuki,nasuwają mi się następujące myśli. Kiedy to zjawiłem się w pokoju nr 2 "Chatki Żaka" z wnioskiem dotyczącym grantów, spotkałem się z człowiekiem, który w ogóle nie był w stanie udzielić mi żadnych konkretnych informacji, czy też pomocy, działał niezwykle chaotycznie wprowadzając zamęt i niejasność. Chodzi tutaj o Szymona Pietrasiewicza. Wyszedłem z tego spotkania zmieszany, zniechęcony tą osobą. Wniosek jednak złożyłem, po jakimś czasie chciałem sprawdzić czy są jakieś decyzje odnośnie mojego projektu. Okazało się że moja petycja w zadziwiający sposób gdzieś zniknęła, nie ona jedna. Po jakimś czasie okazało się że osoby odpowiedzialne za przyjmowanie petycji, wśród nich Pietrasiewicz, nie dopilnowały prawidłowej segregacji, całe szczęście, ktoś inny na to wpadł i mój wniosek się odnalazł. Co do podpisów odnośnie sprzeciwu jego zwolnienia, to sądzę że środowisko animatorów i działaczy kulturotwórczych z Lublina jest środowiskiem tak hermetycznym że ciężko komukolwiek z zewnątrz do niego wejść i wprowadzić powiew świeżości. Nie dziwie się że bronią swojego. Przecież zaistniałe zmiany godzą w interes wszystkich, którzy od lat "pielęgnują" działalność kulturalną Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...