Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bronisław Komorowski w Lublinie i w Chełmie. Były krzyki i gwizdy

Utworzony przez specjalista od kur, 16 kwietnia 2015 r. o 19:48 Powrót do artykułu
a pieprz. jak potłuczony. znowu leków mu nie dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pą prezydą mówi, że "i tak przegracie". Czyżby znał już wyniki wyborów tak jak mówił, że "pan prezydent gdzieś poleci i może nie wróci"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wygadany a na debte nie chce sie stawic :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pojebki z pisu zawsze znajda jakis spisek. Normalny czlowiek by tego nie wymyslil. Tusk spotkal sie z Hollandem i przehandlowali helikoptery za stolek w Europie. Dalej mamy trotyl i mgłę smolenską w ich łepetynach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właściwie nie ma co komentować - ciemnogród i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pojebki z pisu zawsze znajda jakis spisek. Normalny czlowiek by tego nie wymyslil. Tusk spotkal sie z Hollandem i przehandlowali helikoptery za stolek w Europie. Dalej mamy trotyl i mgłę smolenską w ich łepetynach.
Jaka mgła ? o czym ty piszesz komunistyczna,czerwona świnio !!!  to nie ten wątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż -  ciężko swoją pychą, butą i arogancją na takie traktowanie sobie zapracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie, wstyd mi za mieszkańców Lublina, poziom kultury zerowy, ale wiara mocna i umiłowanie bliźniego w deklaracjach wiary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ patriotyczna hołota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie na placu byla tylko garstka zwolenników Komora. To znaczy że popieprzona PO w Lublinie jest bardzo słaba. Nawet 50 ludzi nie zdolali zebrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem i słyszałem. Zastanawiam się tylko co się stanie z naszym krajem za kilkadziesiąt lat. Nienawiść, złość, podejrzliwość, zawiść, dążenie do podeptania już nie tylko "podwórkowego" przeciwnika ale wszystkiego wokół; prezydenta, rząd, sejm a nawet instytucje kościelne i społeczne. Jeżeli wszystko to jest złe to czy takie państwo ma przyszłość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujące, co za niedostosowane zachowanie Komorowskiego w tej sytuacji, ciekawe czy gdyby rzucali w niego jajkami to też by dziekował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był wybitny POkaz nieudolnosci lubelskiej PO Ta partia oprócz posłów i urzędników chyba nie ma zwykłych członków, chętnych przyjść na spotkanie z ICH Prezydentem. Przybycie ich kandydata na Prezydenta do stolicy regionu jest w stanie przykryć czapka kilkudziesięciu oszolomow od Korwina i Onr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wygadany a na debte nie chce sie stawic :]
twierdzi, że przed druga turą weźmie udzial w debacie. Nasza -wyborców rola, zeby mu pokazać, kto wyznacza kandydatów do drugiej tury.. Ludzie idzmy na wybory! JA głosuje na jedynego sensownego-Jacka Wilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był wybitny POkaz nieudolnosci lubelskiej PO Ta partia oprócz posłów i urzędników chyba nie ma zwykłych członków, chętnych przyjść na spotkanie z ICH Prezydentem. Przybycie ich kandydata na Prezydenta do stolicy regionu jest w stanie przykryć czapka kilkudziesięciu oszolomow od Korwina i Onr.
Po co tu przyjeżdza? NIkt go tu nie chce. Dla mnie tylko Jacek Wilk, jedyny sensowny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto pozwolił na takie zbiegowisko podczas oficjalnej wizyty i dlaczego ci smarkacze nie zostali przegonieni. Anarchia niczego dobrego nie przynosi i nie wyobrażam sobie by tacy ludzie mogli kiedyś zostać politykami itp. Nic dobrego z nich nie wyrośnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pojebki z pisu zawsze znajda jakis spisek. Normalny czlowiek by tego nie wymyslil. Tusk spotkal sie z Hollandem i przehandlowali helikoptery za stolek w Europie. Dalej mamy trotyl i mgłę smolenską w ich łepetynach.
Mgłe  pojebku to ty masz w swojej łepetynie i ta pird...lisz bez sensu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały dzień jeździły dzisiaj radiowozy na bombach, więcej tego było niż podczas meczów Motoru z Avią! Czy jest sens zgarniać całe hordy policji na takie spotkania wyborcze? Ja mam pytanie, kto płaci za ten cyrk? Bo na pewno nie Bronek z własnej kieszeni... A propos, niech spada na krzesła szogun jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublinianie !!!!!!!!!! że przegoniliście Bula Komorowskiego fajtłapę i tchórza oraz to że nie daliście się nabrać na stek bzdur wybełkotanych przez tego analfabetę !!!!!!!! wszyscy Polacy powinni brać z Was przykład i wysłać tego oprawcę i jego wspólników po wyborach do cel więziennych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublinianie !!!!!!!!!! że przegoniliście Bula Komorowskiego fajtłapę i tchórza oraz to że nie daliście się nabrać na stek bzdur wybełkotanych przez tego analfabetę !!!!!!!! wszyscy Polacy powinni brać z Was przykład i wysłać tego oprawcę i jego wspólników po wyborach do cel więziennych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...