Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo! brawo Stanisław A.!
Ostatnio edytowany 24 grudnia 2009 r. o 11:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przy ul. Puchacza tylko przy PUCHACZEJ !!! Tak jak przy Sowiej, Jastrzębiej, Łabędziej, Sokolej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
brawo! brawo Stanisław A.!
a to taki wasz cieć blokowy, ciekawe kto zapłaci za zniszczone drzwi, no bo jak zamknąć drzwi bez klucza?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszyscy złodzieje wiedzą gdzie spędzić święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra informacja dla złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
Dobra informacja dla złodziei.
Ty złodziejem w pierwszym rzędzie jest Zarządca,czyli LUBKOM Sp. zoo Na Bronowicach szukają łatwych mieszkań,by je przekazać członkom swoich rodzin lub sprzedać na wolnym rynku i dobrze zarobić.Nie mam zaufania za grosz do tego co robi ten Zarządca i uważam,że trzeba się przyjrzeć tej firmie powstałej z układów ZNK i UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarżę was o włamanie. Wyjechałem na 2 dni a mieszkanie wietrzyło sie po lakierowaniu parkietu. Znałem dobrze prognozy pogody na najbliższe dni. Temperatura dochodziła do 10 stopni. Czy w lecie też każecie mi zamykać okna? Panie Kołbuś popatrz Pan na to osiedle, tu nie widać gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel napisał:
Oskarżę was o włamanie. Wyjechałem na 2 dni a mieszkanie wietrzyło sie po lakierowaniu parkietu. Znałem dobrze prognozy pogody na najbliższe dni. Temperatura dochodziła do 10 stopni. Czy w lecie też każecie mi zamykać okna? Panie Kołbuś popatrz Pan na to osiedle, tu nie widać gospodarza.
Tego ćwoka z tą jego rodzinną firmą należy przepędzić na cztery wiatry.Takiego hama to jeszcze na Bronkach nie było i proponuję solidarnie przyczynić się do wypowiedzenie tej Spółce umowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bronek napisał:
Tego ćwoka z tą jego rodzinną firmą należy przepędzić na cztery wiatry.Takiego hama to jeszcze na Bronkach nie było i proponuję solidarnie przyczynić się do wypowiedzenie tej Spółce umowy.
Nie ham ale cham, a że cham to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przemądrzaj się! Właśnie, że PUCHACZA. Nie ma formy przymiotnikowej od "puchacz", tak jak jest od "kaczka" - "kaczy" (i stąd ul. Kacza). Ulica Puchacza jest wyjątkiem wśród podanych przez Ciebie ulic. Porównaj sobie na przykład z "Narutowicz" - ulica Narutowicza.
gosc22 napisał:
Nie przy ul. Puchacza tylko przy PUCHACZEJ !!! Tak jak przy Sowiej, Jastrzębiej, Łabędziej, Sokolej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...