Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brud i owady w Leclercu, myszy u Alfreda

Utworzony przez sa, 24 lutego 2009 r. o 21:34 Powrót do artykułu
BRAWA DLA LUBELSKIEGO SANEPIDU!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje wieczorna kontrole w Kauflandzie w Swidnku polecam stoisko z wedlinami i miesem...tam nawet slaska kielbasa wyglada jak kilkuletnie salami albo ser plesniowy..parowki tez jak by z delikatnym nalotem...inne tez...sa ciekawe i gdyby nie kartki z nazwami mozna by sie pomylic...a z drugiej strony to moze taki marketingowy chwyt...na zewnatrz bialym plaszczem zima otula swiat a w kauflandzie bialo szara plesn.."otula" wedliny ..aha istotna jest pora kontroli rano wszystkojest elegancko wypucowane ludwikiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gospoda u Alfreda to już drugie miejsce po Marakeszu w Leclercu przy Zana, gdzie się więcej nie pojawię. Na szczęście jest jeszcze parę dobrych restauracji, które mam nadzieję nie okażą się tak syfiaste jak te dwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję SANEPIDOWI,żeby prześwietlił ALDIK-a na os. Skarpa na Czubach. 2 tygodnie temu szczur przebiegł mi przed nosem. Nie mówię o suficie i ladach na wędlinach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Sanepidu! KARAĆ BRUDASÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diablo napisał:
Proponuję SANEPIDOWI,żeby prześwietlił ALDIK-a na os. Skarpa na Czubach. 2 tygodnie temu szczur przebiegł mi przed nosem. Nie mówię o suficie i ladach na wędlinach ...
Aldik na ul. Radości był kontrolowany kilka miesięcy temu. Nie stwierdzono większych uchybień...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ekspedientka przed zmieleniem mięsa wybranego przeze mnie w sklepie powinna je wcześniej opłukać? Czy jest to jej dobra wola? Co mówia przepisy i SANEPID?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech skontrolują Bide. A co do kar to powinny być wyższe nie 300zł ale 3000zł to moze coś by się poprawiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO SANEPID!!! Więcej kontroli w barach, zajazdach, pubach. Leclerc, Real to niech zamykają cały a nie tylko stoiska. Wtedy kara 500 zł to nic, ale trzy dniowe zamknięcie hipermarketu i brak utargu przez te dni, przemówiło by do władz sklepu. Teraz to oni się smieją z takiej kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...