Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pierwasza!! A Polichna tak ładnie ubrana na Święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem po co go oskarżyli o seks z tą dziewczyną? To jakiś deb***izm, przecież żadna krzywda się jej nie stałem w sierpniu... zabójstwo zabójstwem, ale dorzucać jeszcze zarzut "przestępstwa" polegającego na tym, że daje się 14-latce kilka orgazmu bzykając ją w samochodzie lub jej domu, to już deb***izm do kwadratu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
Nie rozumiem po co go oskarżyli o seks z tą dziewczyną? To jakiś deb***izm, przecież żadna krzywda się jej nie stałem w sierpniu... zabójstwo zabójstwem, ale dorzucać jeszcze zarzut "przestępstwa" polegającego na tym, że daje się 14-latce kilka orgazmu bzykając ją w samochodzie lub jej domu, to już deb***izm do kwadratu
deb***em to był plemnik, z którego powstałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
deb***em to był plemnik, z którego powstałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka mordercy pracuje w Sądzie Rejonowym w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Matka mordercy pracuje w Sądzie Rejonowym w Kraśniku.
W tej sytuacji nie nie będę zaskoczony jeśli okaże się, że dziewczynka nie została zamordowana ale np. umarła na zawał, albo wylew albo sama popełniła samobójstwo ! Wystarczy " dotrzeć" do biegłego a w sądzie " się załatwi" To, że sprawa została przeniesiona do Lublina to daje jakąś szansę na wyjaśnienie tej sprawy. Z drugiej jednak strony środowisko sędziów jest tak zamknięte, że wszyscy wzajemnie to koledzy. W koncu ilu ich jest w okolicy. Zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
Nie rozumiem po co go oskarżyli o seks z tą dziewczyną? To jakiś deb***izm, przecież żadna krzywda się jej nie stałem w sierpniu... zabójstwo zabójstwem, ale dorzucać jeszcze zarzut "przestępstwa" polegającego na tym, że daje się 14-latce kilka orgazmu bzykając ją w samochodzie lub jej domu, to już deb***izm do kwadratu
nie za każdym razem jest orgazm d***ilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leon napisał:
nie za każdym razem jest orgazm d***ilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam dodać, że dziewczynka zginęła przez przypadek. Wiem to z wiarygodnych źródeł. Karol ją przypadkowo uderzył w krtań, po czym nastąpił zgon. Spanikował i zrobił to, co zrobił. Ale jednak go nie bronię. Pozdrawiam forumowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milagros napisał:
Chciałam dodać, że dziewczynka zginęła przez przypadek. Wiem to z wiarygodnych źródeł. Karol ją przypadkowo uderzył w krtań, po czym nastąpił zgon. Spanikował i zrobił to, co zrobił. Ale jednak go nie bronię. Pozdrawiam forumowiczów.
Umyślnie czy nieumyślnie jakie to ma znaczenie? Chyba tylko dla wymiaru sprawiedliwości bo jeżeli morderca zaplanował zabójstwo to kara będzie znacznie wyższa. Faktem jest, że dziewczyna nie żyje i nic tego nie zmieni. Nie można mordować ludzi tylko dlatego, że działa się pod wpływem emocji i się nad nimi nie panuje, to nie jest żadne wytłumaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez przypadek? paranoja jak można w takiej sytuacji mówić o przypadku i to ma niby nie być obrona tego zwyrodnialca, zastanów się to mogło być twoje dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, nic go nie usprawiedliwia, fakt. Tylko chciałam dodać, że zrobił to nieumyślnie. Jednak to go nie tłumaczy, śmierć to zawsze śmierć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle ze z tego co mi wiadomo ta tzw "dziewczynka" byla bardziej doswiadczona niz nie jedna kobieta po slubie, na dodatek jej misterny plan z wymuszaniem pieniedzy i to nie tylko od tego chlopaka, ale od grupy "samcow" w odrazajacym przedziale wiekowym bo zaczyna sie od 18 a z tego co mi wiadomo konczy sie grubo po 40;OOOOOO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kolei nie ma co się opierać na plotkach, bo opinie na ten temat są naprawdę zróżnicowane. ludzie potrafią różne rzeczy wymyślać. Dodam również, że nie wierzę, iż Karol D. dostanie dożywocie. Oraz bardzo dobrze,że sprawę przenieśli do Lublina, bo w Kraśniku jest pełno niekompetentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milagros napisał:
Chciałam dodać, że dziewczynka zginęła przez przypadek. Wiem to z wiarygodnych źródeł. Karol ją przypadkowo uderzył w krtań, po czym nastąpił zgon. Spanikował i zrobił to, co zrobił. Ale jednak go nie bronię. Pozdrawiam forumowiczów.
Właśnie też coś takiego słyszałem ale czy to na pewno prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie wiem to z bardzo wiarygodnego źródła. I sądząc po Karolu D. to jest prawdą na 85 % ...... A on po prostu się przyznał do winy, że udusił, bo na to wskazywały poszlaki. Po prostu przyznał się do zarzucanych przestępstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak można niechcący tak uderzyć w krtań żeby zabić nie mogę ogarnąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz, mógł nawet się odwrócić czy coś, czy ona się mu napatoczyła... ale mimo wszystko postąpił bezmyślnie, "zakopując" ją w rowie.... Gdyby się od razu przyznał, pewnie inaczej by go postrzegał wymiar sprawiedliwości, jak i ludzie z jego otoczenia.... Tragedia zarówno jak dla rodziny dziewczynki, tak i dla rodziny Karola....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej no nie wierze ze niechcacy ją zabil, niechcacy to mozna kogos szturchnac, ale zeby zabic..? nie niby jechali samochodem i nagle ją niechcacy pogłaskal po krtani a ta pac, nie zyje bujda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kurw powinien za to być walony w d*** jak tak mógł zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...