Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budka Suflera i Radio Lublin pod lupą NIK

Utworzony przez Jameraj, 2 grudnia 2009 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Ten dżingiel to tylko odstrasza słuchaczy.Mimo udanych wielu utworów Budki te nuty akurat działają wymiotnie,powinni je puszczać pacjentom przy ostrych zatruciach żołądkowych.A jak radiowcy nie potrafią wpaść na coś lepszego to tylko świadczy o ich przydatności intelektualnej dla tego radia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Lublin, prócz kilku wyjątków (mam na myśli audycje) zatrzymało się na czasie sprzed 30 lat. Pracujące tam klany rodzinne (tato - córka, mama - córka itp itd) do tego redakcja muzyczna, która nie wie chyba, że mamy 21 wiek, to cały obraz radia. Radia, w którym absolutnie nie ma ducha nowoczesności. Jak już wymyślą jakąś audycję, która podoba sie ludziom (Barachołka nadawana w soboty o 21.00) to jest od prowadzona bez żadnego pomysłu na audycję, na antenie daje zauwazyć sie niesamowity burdel. Jest tylu zdolnych dziennikarzy radiowców z Lubelszczyzny, którzy mogliby zrobić z tego radia jedno z najlepszych w okolicy, a tak zmuszeni saa pożegnać się z naszą ziemią lubelską i pracować w Warszawie, Poznaniu - tam są doceniani i szanowani. Na pracę w RL nie mają co liczyćź, bo betonowe klany rodzinne, mające tyle wspólnego z dziennikarstwem co słoń z baletem, niestety nie pozwalaja na rozwój młodych zdolnych dziennikarzy. A szkoda. Radiowcy z RL. oszczędźcie wstydu - wasz czas się skończył - zróbcie miejsce młodym, zdolnym, spoza swoich rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy "jingiel" za 60-100tyś złotych ?? To ja może zajmę się produkcją "jingli" Wymyślę 1 kawałek 10 sekundowy w ciągu roku i mam niezłe pobory ( ok 5tyś/mieś )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jameraj napisał:
Ten dżingiel to tylko odstrasza słuchaczy.Mimo udanych wielu utworów Budki te nuty akurat działają wymiotnie,powinni je puszczać pacjentom przy ostrych zatruciach żołądkowych.A jak radiowcy nie potrafią wpaść na coś lepszego to tylko świadczy o ich przydatności intelektualnej dla tego radia.
zrób lepszy Pajacu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję NIK ,ażeby wybrało melodię Rubika zamiast melodii Budki Suflera.Śmieszy mnie ta kontrola NIK. stały słuchacz Radia Lublin,od ponad 40 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...