Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tego co jest w komentarzach na portalu lublin112 pod tym artukułem wynika, że pasażerka volkswagena nie przeżyła wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenci do autobusów, w d uuuuuuupach im się poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A obliczone było ile samochodów codziennie będzie korzystało z nowego odcinka nie licząc dni kiedy na stadionie będzie mecz czy inna impreza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, miejsce parkingowe należy się każdemu mieszkańcowi i to najlepiej w kilkudziesięciu najczęściej odwiedzanych miejscach w Lublinie. To miasto w ogóle powinno być jednym wielkim parkingiem, a ludzie powinni mieszkać w pobliskim lesie albo nad rzeką, gdzie zbyt grząsko dla samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ludzie nie wyciągają wniosków? Skoro nie mam gdzie parkować to do pracy czy na uczelnie jadę autobusem. A skoro mam auto to dbam o nie i kupuję garaż a nie trzymam go w błocie na ulicy. Co to za prostackie zwyczaje by parkować na ulicy? Latem takie zawalidrogi blokują jezdnie i uniemożliwiają sprzątanie jezdni np przez zamiatarki a zimą pługi nie mogą odśnieżać ulic bo przy krawężniku zalegają auta. Może czas wprowadzić podatki na właścicieli aut stale parkujących na ulicy np w godz. 22.oo-6,oo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy wybudować ten most na przedłużeniu Zana dzięki czemu zmniejszy się obciążenie Głębokiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że jest oczywistym, iż droga z mostem na Bystrzycy jest stukrotnie ważniejsza od pseudo-parkingu nawet na trzysta samochodów ! A na pytanie ile będzie tam jechało samochodów to ja jestem pewny, że 85% tych którzy dzisiaj jadą od Głębokiej w Piłsudskiego i dalej ! Przecież osiedle Nałkowskich jest bardziej ludne jak cała Dziesiąta i to wyjaśnia wszystko ! Tylko przyklasnąć Brawo Panie Prezydencie ! Mimo, że nich nie będę głosował jako lublinianin od 60-ciu lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ludzie nie wyciągają wniosków? Skoro nie mam gdzie parkować to do pracy czy na uczelnie jadę autobusem. A skoro mam auto to dbam o nie i kupuję garaż a nie trzymam go w błocie na ulicy. Co to za prostackie zwyczaje by parkować na ulicy? Latem takie zawalidrogi blokują jezdnie i uniemożliwiają sprzątanie jezdni np przez zamiatarki a zimą pługi nie mogą odśnieżać ulic bo przy krawężniku zalegają auta. Może czas wprowadzić podatki na właścicieli aut stale parkujących na ulicy np w godz. 22.oo-6,oo ?
widać żeś albo tępy albo samochodu w życiu nie miałeś. Gdzie ten garaż chcesz kupić? - na drugim końcu miasta? Ty myślisz że garaże stoją puste pod wynajem? Nie zastanawiałeś się kiedyś czy każdy, kto pracuje w Lublinie też i mieszka w Lublinie? Ci ludzie muszą jeździć samochodem, a obecnie masa mieszkańców Lublina wyprowadziła się poza miasto. Masz pojęcie, że praca niektórych polega na tym, że muszą się często przemieszczać i nie mają na to czasu aby stać na przystankach autobusowych? Dorośnij wreszcie! Miejsca parkingowe są bardzo potrzebne w mieście. W ślad za rozbudową infrastruktury drogowej czy osiedli powinna też iść budowa parkingów (np. też wolne przestrzenie pod wiaduktami). A Polibuda niech sobie wybuduje parking piętrowy aby pomieścić wozidełka swoich studencików, którzy zastawili osiedla wokół swoimi taczkami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy i okoliczni przedsiębiorcy powinni założyć spółdzielnię, wziąć kredyt w banku, kupić w okolicy kawałek działki i wybudować wielopoziomowy parking. Może część miejsc parkingowych udostępnić innym za opłatą. Tak powinni postępować wszyscy mieszkający w gęsto zagospodarowanej okolicy, także na osiedlach mieszkaniowych typu mickiewicza, słowackiego. Przestrzeń nie jest z gumy i należy tak nią zarządzać by było miejsce i na parking i na plac zabaw i na zieleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
at  ayo - zostaw nie tłumacz, nie ma szans aby cokolwiek zrozumieli, to żelazna gwardia nietłukącego sie naczynka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy i okoliczni przedsiębiorcy powinni założyć spółdzielnię, wziąć kredyt w banku, kupić w okolicy kawałek działki i wybudować wielopoziomowy parking. Może część miejsc parkingowych udostępnić innym za opłatą. Tak powinni postępować wszyscy mieszkający w gęsto zagospodarowanej okolicy, także na osiedlach mieszkaniowych typu mickiewicza, słowackiego. Przestrzeń nie jest z gumy i należy tak nią zarządzać by było miejsce i na parking i na plac zabaw i na zieleń.
Rozumiem, że ty już to zrobiłeś. Podaj lokalizację, to pomysł powiemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wyciągają wnioski, kierowcy nie. Jeśli wyprowadzili się poza miasto, to tam płacą podatki, do swojej gminy- nie? Nareszcie skończy się ten burdel z parkowaniem gdzie i jak popadnie koło szkoły muzycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no oczywiście bo parking najważniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że ty już to zrobiłeś. Podaj lokalizację, to pomysł powiemy...
Ja nie ale w moim bloku, który jest wspólnotą mieszkaniowa, ludzie wybudowali garaże płacąc za nie. Nikt im niczego za darmo nie dał, nie wybudował. Każdy zapłacił tyle by pokryć koszty budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenciaki w autobusy i problem conajmniej w polowie sie rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znów wychodzi na jaw, mimo, że do niektórych z tyłkami przyrośniętymi do foteli samochodów to nie może dotrzeć, że samochdów jest po prostu za dużo na sieć drogową i parkingową w centrum - tylko transport zbiorowy z wysokim priorytetem może tutaj coś poprawić    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie ale w moim bloku, który jest wspólnotą mieszkaniowa, ludzie wybudowali garaże płacąc za nie. Nikt im niczego za darmo nie dał, nie wybudował. Każdy zapłacił tyle by pokryć koszty budowy.
Ty jednak nie.   Dobrze, teraz wyobraź sobie, że mieszkańcy ul. Muzycznej w cenie m2 swoich nieruchomości mieli wliczone miejsce parkingowe.   W każdym bez wyjątku miejscu jest nadwyżka miejsc parkingowych w stosunku do potrzeb mieszkańców, która zajmowana jest przez pracowników i interesantów pobliskich firm, instytucji i uczelni. Do tego dochodzą sezonowi najemcy mieszkań w postaci uczniów i studentów.   Zapewnienie w w/w lokalizacji miejsc parkingowych jest zadaniem własnym gminy, która w przeciwieństwie do Wspólnot i Spółdzielni posiada grunty, na których można i trzeba wybudować miejsca postojowe. O zlokalizowanych tam placówkach oświatowych już nie wspominam...   Ul. Muzyczna ma jeszcze ten komfort, że nie leży w najbliższym sąsiedztwie urzędów, które już dawno powinny być przeniesione poza centrum miasta, bo powodują korki oraz brak miejsc parkingowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą tam buspasy, czyli będzie komunikacja miejska, czyli nie trzeba będzie przyjeżdżać swoim autem. Jeżeli dla mieszkańców pobliskich bloków, i tylko dla nich, zabraknie miejsca na samochody, to wtedy warto go poszukać. Aczkolwiek, jeżeli ktoś ma 2-3 auta w rodzinie, to jest sobie sam winien, że brakuje miejsc na parkingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jednak nie.
  no ja nie kupowałem garażu, bo nie mam samochodu. Nie potrzebny mi do dojazdów, bo mam autobus miejski, do tego szkoda mi pieniędzy na kupno i utrzymanie samochodu, by raz na pół roku pojechać za miasto do rodziny czy wybrać się gdzieś w Polskę na urlop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam uwagę iż parking ten był rezerwowym miejscem przy dużych imprezach na nowym stadionie....tam zaparkowałem na koncercie Melui...Teraz chyba na taki koncert się nie wybiorę...zamówienie taxi jest wtedy niezwykle trudne tak jak złapanie mpk o 11 w nocy. Siostra zaparkowała wtedy grubo ponad km od areny. Chyba ktoś jednak nie przewidział wszystkich okoliczności tak jak tego iż ta droga spowoduje całkowite zablokowanie skrzyżowania Głęboka/Nadbystrzycka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...