Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja zagłosuje na Free Wifi in Lublin w innych miastach to fajnie działa wiec dlaczego nie w Lublinie - M175 zdaje sie :) Po sukcesie siatkarzy warto zagłosować na Lubelska Gwiazdę Sportu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie nie wiem jaki sens ma ten budżet obywatelski… Głosowanie jeszcze nie dobiegło końca a w pobliżu mojego bloku na Czwartku już od jakiegoś tygodnia buduję się plac o którym mowa w projekcie M-88 wartym 120 000 zł (warto też dodać że w tytule podany jest adres Czwartek 20, a faktycznie plac buduję się pod blokiem z numerem 26, czyli kolejne kłamstwo). Wyjaśni mi ktoś jak to możliwe?? Dla niedowiarków mogę udostępnić zdjęcia. Do d*py z taką „demokracją” w której przed rozstrzygnięciem realizuje się konkretne projekty…    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...