Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żuk = obywatelski Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieh zlodzieje z ratósza oddadzo premje w tamtym roku pszyznali se ponad 8mln zl ja pytam kur.a za co?Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dokument jest nieczytelny! Zbyt mały i nie można go pobrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można pobrać, jak się najedzie myszką to w prawym górnym rogu jest download. Trochę techniki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wnioskuję o postawienie płota wzdłuż granicy województwa w ramach budżetu obywatelskiego,żeby wszyscy wiedzieli,gdzie zaczyna i kończy się w Polsce ciemnogród.Dziwne,że nie było propozycji wybudowania kolejnego kościoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmijcie się lepiej realizacją z ubiegłorocznego BO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek jak oddadzą to zainwestuj w słownik.. To Twój drugi komentarz który czytam i ręce opadaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos napisał ten artykuł i nawet nie przeczytał przed publikacją... Powtórzenie, literówki... Brak szacunku dla czytelników. Co do budżetu to zastanawia mnie jaki sens ma wymiana nawierzchni, krawężników, robienie ścieżek rowerowych ( i modyfikowanie ich w tym roku) wobrębie skrzyżowania Elsnera/ Kompozytorów skoro juz planują tam rondo... Czy to sie nie nazywa wywalanie kasy w błoto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam do głosowania na projekt M-148 Lublin Smart City! Obejmuje on stworzenie na Starym Mieście i w Śródmieściu sieci beaconów – nadajników, które umożliwią m.in. nawigację po tym terenie. Będzie można je wykorzystywać podczas wydarzeń kulturalnych odbywających się równolegle w różnych punktach miasta, np. w czasie Carnavalu Sztukmistrzów. W porozumieniu z Urzędem Miasta, programiści będą mogli wykorzystywać sieć beaconów także do innych, kreatywnych projektów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...