Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Bum dla Kaczora\". Więzienie w zawieszeniu dla emeryta

Utworzony przez Przemek Leniak, 30 listopada 2011 r. o 13:10 Powrót do artykułu
Nieźle POkiereszowany umysł... cóż TVN szkodzi... ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przykłaD POLITYKI MIŁOŚCI po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiesz, że to wyborca czy sympatyk PO? Dla PISowców wszystko i wszyscy którzy są w opozycji do PIS to z pewnością POwcy. A może to bezpartyjniak, który nienawidzi tej nadętego małego wodza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam jestem z PPS a nie z PiS i wiem dobrze co dziadka POkiełbasiło bo widzę co się wokół mnie dzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy widzi co się dzieje, że PO jest tak samo beznadziejne jak PIS, SLD, PSL czy inni karierowicze i sprzedawczyki, którzy rządzą czy rządzili tym kiblem od 22 lat zmieniając tylko szyldy. Dlatego śmiać mi się chce z tych zawiętych walk i pyskówek zwolenników PIS i PO na temat wyższości jednej partii nad drugą. Alternatywa na pewno jest, tylko trzeba chcieć zagłosować inaczej niż zawsze co 4 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Każdy widzi co się dzieje, że PO jest tak samo beznadziejne jak PIS, SLD, PSL czy inni karierowicze i sprzedawczyki, którzy rządzą czy rządzili tym kiblem od 22 lat zmieniając tylko szyldy. Dlatego śmiać mi się chce z tych zawiętych walk i pyskówek zwolenników PIS i PO na temat wyższości jednej partii nad drugą. Alternatywa na pewno jest, tylko trzeba chcieć zagłosować inaczej niż zawsze co 4 lata
hmm albo też nie głosować w ogóle co polecam zresztą jako rozwiązanie najsensowniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...