Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Kraśnika podejrzewany o korupcję?

Utworzony przez Maro, 3 grudnia 2007 r. o 10:35 Powrót do artykułu
Platforma Łobywatelska i korupcja? to niemozliwe )) e tam napewno coś się pomylili JK Baielecki i P. Pinskorski ręczą za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to prawda to jest dla mnie szok,szkoda że tak długo czekał pan przedsiębiorca budowlany z decyzją.Ciekawe co na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto też sprawdzić jakie były kryteria i kto otrzymał dotacje na wymianę pieców C.O. w Kraśniku. Może byc ciekawa lektura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też słyszałem że niezwykle sprawiedliwie były dzielone te dotacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program ograniczenia niskiej emisji zanieczyszczeń do atmosfery. - wymiana starego źródła energii cieplnej wyprodukowanego przed 1999 rokiem na energooszczędne i ekologiczne Program ten spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kraśnika dzięki czemu Rada Miasta w budżecie na 2007 rok przeznaczyła środki na jego realizację w wysokości 950. 000 zł. warto sprawdzić kto z tego skorzystał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie mogę to sprawdzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli takie coś, bo nie ktoś jest członkiem Rady Krajowej Platformy, to niewiele ona warta. Przecież tylko ten, kto nie chce ten nie widzi sobiepaństwa burmistrza. Takiego chyba nie było, nawet w zamierzchłych komunistycznych czasach. I to wstyd dla mieszkańców tego miasta, że w demokratycznych wyborach ten facet zwycięża. Obawiam się, że znowu mu się upiecze, zwłaszcza kiedy rządzi Platforma. A czas najwyższy, żeby ten człowiek znalazł się tam, gdzie być powinien. I niech tam sobie robi festyn psiego ogona. Że też gawiedź w tym uczestniczy, przecież on z niej kpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku żyje się jak na Białorusi, jest strach, zamordyzm, a jak ktoś myśli samodzielnie i nie tak jak wódz to musi liczyć, że straci pracę! Jutro ciąg dalszy sukcesów wodza z PO w dziennniku Rzeczypospolita! Czytajcie zwolennicy platfusów! Oto Wasza Polska, gorsza niż Rosja Putina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldi napisał:
Gdzie mogę to sprawdzić?
pRZYJEDZ ,POMIESZKAJ ZE DWA LATA TO ZOBACZYSZ SAM NA WLASNE OCZY W kRAŚNIKU 50 KM OD LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam,że za tego giganta już dawno powinna wziąć się prokuratura lubelska lub inna niezależna.Przeciętny człowiek w Kraśniku nie może załatwić "NIC".Myślę,że prokuratura zrobi z tym czystkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...