Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burza nad Lublinem. Zalane ulice w mieście (zdjęcia)

Utworzony przez yzbuj, 22 czerwca 2013 r. o 08:58 Powrót do artykułu
zastanawiam się kto tym debilom dał prawa jazdy... kiedy widzę jak pchają się tymi samochodami w nieznajomej głebokości kałuże i bajora na drogach... gdyby głupoa miała skrzydła to wszystkie ptaki by wyzdychały bo pół ludzkości zabrałoby im miejsce... gdyby wprowadzić podatek od głupoty to jego twórca okrzyknięty zostałby chyba aniołem bo państwo zrobiłoby się nieprzyzwoicie bogate
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie ta burza jest winą Tuska i Kaczyńskiego! :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie ta burza jest winą Tuska i Kaczyńskiego! :lol:
Wi się wydaje że to Bozia się pogniewała za Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto taka Polska wedle PO i Tuska co siedzi w Warszawie z zalozonymi rekami i czeka az nas wszystkich szlak trafi. Na ulice nie mozna wyjsc bo leje z nieba . Drogi zawalone starymi galezmi z drzew i wszystko tylko straty i straty ale jego nic nie opchodzi co sie z narodem dzieje. Ale juz nie dlugo i wybory i ludzio znow wybiora patrjotyzm i uczciwosc. Ale w tym ciemnym od biedy tunelu widac troche dobrego jak sie widzi tych zlodzieji co narodowi nakradli i teras traca na tych podogowych deszczach. Tak jak mojego sonsiada kompletnie zalalo i szlak trafil nowiutki samochod co to sobie sparwil za pieniondze wieksze nic dwa domy by kosztowaly. I jemu tez chyba wlasnie odechcialo sie PO z Tuskiem na froncie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Kaczyński dojdzie do władzy to przestaną padać ulewy! nie będzie problemów z budową dróg! wszyscy będą  przestrzegać przepisów a Polska będzie krainą mlekiem i miodem płynącą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie zdjęcia sa z popiełuszki 33 .tam jest tak zawsze.pewnie dzisiaj spotro tablic rejestracyjnych tam lezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Kaczyński dojdzie do władzy to przestaną padać ulewy! nie będzie problemów z budową dróg! wszyscy będą  przestrzegać przepisów a Polska będzie krainą mlekiem i miodem płynącą!
Woda wówczas nie będzie przeszkadzać, a wręcz odwrotnie: im więcej tym lepiej, bo Kaczka lubi pływać ;o)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto taka Polska wedle PO i Tuska co siedzi w Warszawie z zalozonymi rekami i czeka az nas wszystkich szlak trafi. Na ulice nie mozna wyjsc bo leje z nieba . Drogi zawalone starymi galezmi z drzew i wszystko tylko straty i straty ale jego nic nie opchodzi co sie z narodem dzieje. Ale juz nie dlugo i wybory i ludzio znow wybiora patrjotyzm i uczciwosc. Ale w tym ciemnym od biedy tunelu widac troche dobrego jak sie widzi tych zlodzieji co narodowi nakradli i teras traca na tych podogowych deszczach. Tak jak mojego sonsiada kompletnie zalalo i szlak trafil nowiutki samochod co to sobie sparwil za pieniondze wieksze nic dwa domy by kosztowaly. I jemu tez chyba wlasnie odechcialo sie PO z Tuskiem na froncie...
Jedynie hale targowe za Jaro K ędą się na ludzi walić. Tak jak w katowicach i Jaro siedział w W-wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie nr 4 wygląda jak zrobione fotoradarem. gdyby nie ta woda, to pewnie nie zdążyłby zrobić zdjęcia tegoż ponaddzwiękowego bolidu :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Mój nr gg 47839610:)  Jeśli znacie tę dziewczynę idącą w wodzie w adidasach  na zdjęciu nr 6 piszcie:) Jest cudowna. I te jej adidasy w wodzie:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Mój nr gg 47839610:) Jeśli znacie tę dziewczynę idącą w wodzie w adidasach na zdjęciu nr 6 piszcie:) Jest cudowna. I te jej adidasy w wodzie:*     Mój nr gg 47839610:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...