Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rece precz od lini 88, jeżdże nimi szybko i sprawnie, co to komu przeszkadza? Znów urzedasmo chyba, którzy wolą swoich????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przykład skuteczności naszych urzędników. Wpuścili takie złomy do centrum miasta gdzie królowie zza stodoły parkują na środku zatoki stojąc po kilka minut. Te obskurne busy wyglądają jak z ZSRR niczym maszrutki. Nawet we Lwowie zrobili z tym badziewiem porządek, tylko u nas się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś takiego nadaje się do rozpatrzenia przez UOKiK i NSA bo miasto nie ma podstaw aby zabraniać przewoźnikowi korzystania z zatok przystankowych w sytuacji gdy inni przewoźnicy (MPK, AKL, Meteor, Irex, PKS Zielona Góra) taką zgodę mają. To jest nierówne traktowanie i dyskryminacja jednego podmiotu na korzyść innych podmiotów.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś takiego nadaje się do rozpatrzenia przez UOKiK i NSA bo miasto nie ma podstaw aby zabraniać przewoźnikowi korzystania z zatok przystankowych w sytuacji gdy inni przewoźnicy (MPK, AKL, Meteor, Irex, PKS Zielona Góra) taką zgodę mają. To jest nierówne traktowanie i dyskryminacja jednego podmiotu na korzyść innych podmiotów.    
  Nie masz zielonego pojęcia o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. ww. przez Ciebie firmy świadczą usługi na rzecz podmiotu jakim jest ztm i takiej zgody nie mają i mieć nie muszą. Co innego jakby mpk czy akl uruchomiło linie komercyjne, funkcjonujące poza siecią ztm wtedy o taką samą zgodę musiały by się starać. A tym czasem busy z świdnika powinny kończyć na majdanku, tam przesiadka do komunikacji miejskiej. Nie dla lokalnych busików w centrum !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie zdezelowanych busów w centrum mojego miasta. Może zróbmy z Racławickich drugą Ruską? Od Ogrodu Saskiego do KUL-u będą się ciągnąć busiarskie kolorowe jarmarki. Dla busów są przystanki węzłowe na wylotówkach oraz dworce PKS i PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wychodzi że firma krzak. Nie odbiera pism to pewnie ma problemy z podatkami i regulowaniem należności. Przedsiębiorca "prawowity" musi się stosować do wszystkich zasad, firma krzak nie ma adresu nikt nic nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie zdezelowanych busów w centrum mojego miasta. Może zróbmy z Racławickich drugą Ruską? Od Ogrodu Saskiego do KUL-u będą się ciągnąć busiarskie kolorowe jarmarki. Dla busów są przystanki węzłowe na wylotówkach oraz dworce PKS i PKP.
  Masz rację. Problem w tym, że podobno wcześniej ZTM nie zgodziło się aby tą linię (88) obsługiwały małe autobusy typu miejskiego. Zażądali od przewoźników busików, żeby czasem nie podkradli klientów MPK. A busy od natłoku chętnych się rozpadają. ;-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i żółtki są zdezelowane strasznie,za to chociaż są często bo linia 55 to troche mało jak dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra "żółtków nie będzie i jaka alternatywa? 2xpłacić? " A busy od natłoków chętnych się rozpadają" "za to chociaż są często" tyle ekonomia a reszta "uczciwa konkurencja" i polityka? chcą ich wyrugować do końca nie wiadomo czym się kierują bo estetyka to lipa-większymi złomami jeździ się   niech ZTM czy MPK biorą całość na siebie: 55 częściej i inna linia przez Zadębie czy może jedna linia stale kursująca kółeczkiem Lublin-Świdnik a kursy po mieście inne linie i bilety miesięczne logiczne? wiem, wiem to Lubelszczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi jest obojętne czy to będzie  prywatne 88 czy "państwowe" MPK - byle ktokolwiek zapewnił mi możliwość dojazdu do pracy czy szkoły. Skoro MPK nie chce uruchomić swojej linii 88 - o takiej samej częstotliwości przejazdów jak linia prywatna (linia 55 robi cztery kursy do Świdnika rano i cztery po południu - żenada), to niech juz jeżdzi ten prywaciarz. Bo chociaż jeżdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz zielonego pojęcia o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. ww. przez Ciebie firmy świadczą usługi na rzecz podmiotu jakim jest ztm i takiej zgody nie mają i mieć nie muszą. Co innego jakby mpk czy akl uruchomiło linie komercyjne, funkcjonujące poza siecią ztm wtedy o taką samą zgodę musiały by się starać. A tym czasem busy z świdnika powinny kończyć na majdanku, tam przesiadka do komunikacji miejskiej. Nie dla lokalnych busików w centrum !!   ///// A może kończyć na rogatkach miasta Lublina najlepiej?! A o pasażerach Mateusz to Ty myślisz trochę? Tego typu transport winien być podporządkowany w 100% potrzebom LUDZI a nie zagrywkom urzędników. Decyzję wydać, kasę od przewoźnika pobrać, stan techniczny taboru regularnie sprawdzać. To wszystko.  "Pasażer"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest ITD czyżby robili sobie fotki? Nie mogą skontrolować ich  i za brak dokumentów zabrać licencję i nałożyć stosowne kary administracyjne.....????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz zielonego pojęcia o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. ww. przez Ciebie firmy świadczą usługi na rzecz podmiotu jakim jest ztm i takiej zgody nie mają i mieć nie muszą. Co innego jakby mpk czy akl uruchomiło linie komercyjne, funkcjonujące poza siecią ztm wtedy o taką samą zgodę musiały by się starać. A tym czasem busy z świdnika powinny kończyć na majdanku, tam przesiadka do komunikacji miejskiej. Nie dla lokalnych busików w centrum !!
Mnie nie obchodzi, że jakieś linie są dlatego, że wymyślił je sobie jakiś ZTM. Ma być równość wobec prawa i swoboda działalności gospodarczej a nie kapitalizm tylko dla wybranych bo teraz jest tak, że jedni przewoźnicy mogą jeździć po Lipowej i Racławickich a inni nie i to jest nienormalne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linia 88 jest nie do ruszenia.Nikt nie może im nic zrobić.Widomo dlaczego.......... Na ulicy Witosa stoi dwa busy ITD jedzie koło nich załadowany po korek 88L i co???/ jak myślicie....?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie zdezelowanych busów w centrum mojego miasta. Może zróbmy z Racławickich drugą Ruską? Od Ogrodu Saskiego do KUL-u będą się ciągnąć busiarskie kolorowe jarmarki. Dla busów są przystanki węzłowe na wylotówkach oraz dworce PKS i PKP.
O ile wiem to nie jest twoje miasto bo nie jesteś jego prezydentem ani władcą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...