Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy znikną z ulicy Ruskiej w Lublinie

Utworzony przez Kosmiczny Mędrzec, 18 grudnia 2012 r. o 08:32 Powrót do artykułu
Chciałem tylko napisać, że nie mam zdania w tej materi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że tak późno. dziwi mnie że dopiero teraz "władze" miasta dostrzegły że dworzec to brud i smród który trzeba zbombardować, zaorać i zbudować np podziemny dworzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE TANKUJCIE PALIWA W STACJI PALIW KOGUTA W KRASNYMSTAWIE PRZY TESCO . TAM DO ZBIORNIKA 45-LITROWEGO TANKUJE SIĘ 52 LITRY PALIWA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
killi napisał:
szkoda że tak późno. dziwi mnie że dopiero teraz "władze" miasta dostrzegły że dworzec to brud i smród który trzeba zbombardować, zaorać i zbudować np podziemny dworzec.
Tak to ludzie pisza bez pojecia... A moze nadziemny na platformach? Pod dworcem to przeplywa Czechowka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
NIE TANKUJCIE PALIWA W STACJI PALIW KOGUTA W KRASNYMSTAWIE PRZY TESCO . TAM DO ZBIORNIKA 45-LITROWEGO TANKUJE SIĘ 52 LITRY PALIWA !!!
Wszędzie tak jest,a kara dla złapanego CPNiarza 500 zeta,śmiech na sali. Państwo złodzieja i TUSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
NIE TANKUJCIE PALIWA W STACJI PALIW KOGUTA W KRASNYMSTAWIE PRZY TESCO . TAM DO ZBIORNIKA 45-LITROWEGO TANKUJE SIĘ 52 LITRY PALIWA !!!
To coś z tym Tesco nie tak,miało być piwo Heineken,3 kpl,za27,39 a nie ma.Cienko z tym tesco oj cienko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa. Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...