Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były dyrektor Perły ma być nowym prezesem MOSiR w Lublinie

Utworzony przez pan mosir, 15 grudnia 2014 r. o 16:42 Powrót do artykułu
Nareszcie wywalą tego grabarza lubelskiego sportu jakim jest obecny pan "szanowny"prezes won nieudaczniku wszyscy odetchniemy jak juz cie nie będzie   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawód Dyrektor :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Grodzki doprowadził Perłę do obecnego stanu tj. firma doskonale funkcjonuje! Mam nadzieję, że i MOSiR zacznie. POWODZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołysz nie ma pojęcia o zarządzaniu! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecny dyrektor despota stadionu ma znkome wyniki, dlaczego prezydentgo nie zwolni. Niech wraca skad przyjechał to są nasz pieniądze i nie godzimy się na takie ich wydawanie gdzie są wyniki sprzedazowe na imprezy na stadionie ??? NIE MA - WIĘC WON DYREKTORKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrą wziął cwaniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOSiRowi potrzebne są większe zmiany personalne! To klita osób nie mających pojęcia o zarabianiu pieniędzy. Traktują tą pracę jako miejsce gdzie muszą przyjść na 8h odsiedzieć swoje i tak wkoło! Na bruk z baranami, którzy dostają pracę bo znają tego i tamtego!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Grodzki W "Perle" dał się poznać jako świetny organizator a jednocześnie dbał o "historię"  piwa i tych co ją tworzyli....dzięki!!!  Mam nadzieję, że nowa funkjca przyczyni się do dalszego rozwoju Lubelszczyzny teraz na płaszczyźnie sportowej !!! Powodzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Operuje p. redaktor nieaktualnymi danymi własnymi lub pochodzącymi z kręgów UML, bo koszt budowy stadionu wraz z drogami dojazdowymi ma się zamknąć kwotą 199 milionów 426 tysięcy 703 złotych, z których dotychczas wydano nie 160 milionów, a ponad 173 miliony złotych.   Powyższe kwoty nie obejmują kosztów utrzymania, które w przypadku samej tylko inauguracji z udziałem TVN przekroczone zostały o ponad 40% .   O gigantycznych stratach ocierających się o kwalifikację do niezwłocznego zwołania zgromadzenia wspólników w celu powzięcia uchwały dotyczącej dalszego istnienia spółki wspominać już nawet szkoda.   Ma p. redaktor albo nieaktualne dane albo próbuje przykryć faktyczne przyczyny zmian w zarządzie tej spółki ze 100% udziałem naszego miasta.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Grodzki doprowadził Perłę do obecnego stanu tj. firma doskonale funkcjonuje! Mam nadzieję, że i MOSiR zacznie. POWODZENIA
I za te sukcesy został odwołany ze stanowiska dyrektora generalnego zamiast  zostać zastępcą prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie BudŻet myli Pan się... Zastępca Prezesa?! Co prawda pracowałem na produkcji, ale wiem, że Pan Tomasz był głównym menedżerem, a jeżeli Pan nie widzi jak Perła w ostatnich latach zwiększyła produkcję i rozpoznawalność marki to jest Pan tu po to żeby pisać obelgi na dobrych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać pisowskiego omnibusa BudŻeta na prezesa MOSiR, spółka od razu zacznie przynosić milionowe zyski :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mosirowi nie wystarczy menadzer od zarabiania kasy lecz też osoba rozumiejąca sport. Mówienie o 100 tys kasy za wynajem stadionu dla Motor i Lublinianki to jakieś żarty. Zresztą ewidentna niechęć do lubelskich klubów i promowanie na siłę Łęcznej to nieporozumienie. Szczególnie że oczernianie Motoru i insynuacje o klubie były uskuteczniane na dniu otwartym. Dziwię się że Prezydent tak długo czekał na ten ruch. Szkoda że nikt nie napisał że to KIBICE MOTORU wymusili rozegranie meczu przy świetle który okazał się mega sukcesem którym się wszyscy chwalili. Tak samo jak opinia publiczna wymusiła na Mosir dzień otwarty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mosirowi nie wystarczy menadzer od zarabiania kasy lecz też osoba rozumiejąca sport. Mówienie o 100 tys kasy za wynajem stadionu dla Motor i Lublinianki to jakieś żarty. Zresztą ewidentna niechęć do lubelskich klubów i promowanie na siłę Łęcznej to nieporozumienie. Szczególnie że oczernianie Motoru i insynuacje o klubie były uskuteczniane na dniu otwartym. Dziwię się że Prezydent tak długo czekał na ten ruch. Szkoda że nikt nie napisał że to KIBICE MOTORU wymusili rozegranie meczu przy świetle który okazał się mega sukcesem którym się wszyscy chwalili. Tak samo jak opinia publiczna wymusiła na Mosir dzień otwarty.
Osoby zarządzające MOSiRem odpowiedzialne są za rozwój ośrodków sportowych, utrzymanie ich w dobrej kondycji finansowej itp. za kondycje lubelskich klubów sportowych tj. Motor Lublin odpowiedzialni są prezesi klubów. Unikajmy stwierdzeń, w których menedżer musi być jak w tym przypadku np sportowcem. Wystarczy spojrzeć na szpitale, gdzie dyrektorami zostawali lekarze :D studiowali medycynę, a pracują jako menedżerowie, nie tędy droga :D Kluby sportowe w Lublinie nie potrafią skutecznie zdobywać kapitału oraz szkolić młodzieży. Mam nadzieje, że nowy dyrektor MOSiRu skupi się na mieszkańcach i będzie dążył do zapewnienia im aktywnego spedzania wolnego czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać pisowskiego omnibusa BudŻeta na prezesa MOSiR, spółka od razu zacznie przynosić milionowe zyski :lol:
Poza tym wszyscy w domu zdrowi?   Co wam się z tymi "pisowcami" porobiło, że widzicie ich w każdym poza samymi sobą?   Tak całkiem na marginesie, to w zupełności by wystarczyło żeby ta spółka zaczęła się bilansować na "0", bo aktualnie poza zakupem usług przez miasto na ponad 6 milionów złotych rocznie(bez balastu wymienionego w tym materiale) prawie drugie tyle potrzebuje na pokrycie strat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie BudŻet myli Pan się... Zastępca Prezesa?! Co prawda pracowałem na produkcji, ale wiem, że Pan Tomasz był głównym menedżerem, a jeżeli Pan nie widzi jak Perła w ostatnich latach zwiększyła produkcję i rozpoznawalność marki to jest Pan tu po to żeby pisać obelgi na dobrych ludzi!
Jakie obelgi?   Stwierdzenie, że tak fantastyczny manager jakim go piszecie nie powinien być zwolniony z funkcji dyrektora, a powołany na zastępcę prezesa.   Przecież każda inna decyzja w kontekście przypisywanych temu panu zasług byłaby działalnością na szkodę spółki.   Jeżeli obelgą jest stwierdzenie faktu, że w prywatnych spółkach nie odwołuje się nikogo bez przyczyny, to ja nic na to nie poradzę, że tak pan to widzi szanowny Panie Wiesławie.   Proszę pamiętać, że nie komentujemy rezygnacji, a odwołanie.   Tak poza tym  nie oceniałem człowieka, a fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać pisowskiego omnibusa BudŻeta na prezesa MOSiR, spółka od razu zacznie przynosić milionowe zyski :lol:
Jaj bym niesioła bandytę słyszała,POdłość ludzka nie zna granic !!!   ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z piwa do sportu ...  Dwie, blisko sobie, namiętności :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawód Dyrektor :)
Dyrektor to nie zawód. To stan umysłu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOSIR przynosi i będzie przynosił coraz większe straty doputy politycy będą się nim zajmować.     Drodzy mieszkańcy pamiętajcie że my za te wszystkie igrzyska płacimy !!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...