Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pewnie jak mawiał bohater jednego z felietonów mistrza Wańkowicza - sąd jest w kobiecym stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wydawane są nasze pieniądze , juz kilka lat dajemy utrzymanie , policji , prokuraturze i sądowi , jedna sprawa a tyle zachodu . Kiedy wreszcie zacznie obowiązywać kara za popełnione wykroczenie. Piękne kwiatki ,byłam nakłaniana do sexu , dochodzenieyprokuratury ,winien , wniosek do sądu itd , a potem odwołanie i uniewinnienie . Jak tak dalej będzie to niedługo naszych podatków zbraknie na te właśnie urzędy, a z naszych podatków to ma starczyć w pierwszej kolejności na zdrowie, szkoły,przedszkola . Najważniejsza jest niewinność a ciemnota niech dalej płaci te swoje podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUREK napisał:
Jak wydawane są nasze pieniądze , juz kilka lat dajemy utrzymanie , policji , prokuraturze i sądowi , jedna sprawa a tyle zachodu . Kiedy wreszcie zacznie obowiązywać kara za popełnione wykroczenie. Piękne kwiatki ,byłam nakłaniana do sexu , dochodzenieyprokuratury ,winien , wniosek do sądu itd , a potem odwołanie i uniewinnienie . Jak tak dalej będzie to niedługo naszych podatków zbraknie na te właśnie urzędy, a z naszych podatków to ma starczyć w pierwszej kolejności na zdrowie, szkoły,przedszkola . Najważniejsza jest niewinność a ciemnota niech dalej płaci te swoje podatki.
Każdy PAŁA jak widzi kawałek fajnej D.U.P.Y.; a nie jakiegoś kaszalota zawsze proponuje SEX za mandat,niestety taki kraj i taka władza !!!! często za punkty trzeba dać dupy,ale skarb państwa nie ma nic z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tak że nachalnie żądają d.u.p.y. nie da się z tym walczyć ,jestem bezsilna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musisz dać dupy ,inaczej ci nie odpuszczą, punkty i te sprawy,wiadomo ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie cham rżnął bez gumy,i mówił że mu się należy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie mamy Państwo prawa, poza tym to nie jedyny zapewne przypadek, ale jedyny ujawniony, zresztą co z tego skoro sąd uniewinnia przekraczajacych własne uprawnienia, przeciez swojego nie bądą skazywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkretny napisał:
takie mamy Państwo prawa, poza tym to nie jedyny zapewne przypadek, ale jedyny ujawniony, zresztą co z tego skoro sąd uniewinnia przekraczajacych własne uprawnienia, przeciez swojego nie bądą skazywać
Chleją razem czerwone sQrwysyny. nie do ruszenia czerwony beton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też się zdarzyło,że proponowali mi sex za mandat i punkty,ale moja d*** by tego nie wytrzymała i wybrałam punkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...