Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fajnie, ktoś sobie zrobi za 400 tys. zł wakacje nad morzem na nasz koszt, ale jak to brzmi - promocja Lublina. Zaczynają się wakacje i wiekszość osób ma już ustalone plany wakacyjne, rezerwacje itp. Jaki sens ma promocja miasta w sezonie - przecież wiadomo, że teraz już nikt nie zmieni swoich planów, a do przyszłego roku zapomni. Tak jak mówiłem na wstępie plan był zapewne taki by zorganizować sobie wakacje nad morzem za friko.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://apartmani-tognon.freshcreator.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lublin chce wykorzystać renomę swojego festiwalu do tego, by … utrzymać na stałe połączenie lotnicze z Gdańskiem. To właśnie na Pomorzu skoncentruje się promocja tegorocznej edycji imprezy Carnaval Sztuk-Mistrzów. Na reklamę pójdzie aż jedna trzecia budżetu wydarzenia. Budżet wynosi 1,2 miliona zł, z czego na reklamę wydamy ponad 400 tys. złotych – zapowiada Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, zastępca Prezydenta."   ... biedni kuglarze, psotnicy, żonglerzy i reszta cyrkowców. 1/3 ich kasy pójdzie na reklamowanie zdołowanego horrendalnymi długami lotniska w Świdniku, a nie na ich sztukmistrzostwo. ----------------------- Nota bene ... jeśli połączenie z Gdańskiem sprzedaje się tak dobrze (non stop chwali się tym Airport Lublin), to po co je reklamować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwileczkę, ale czy nie jest tak, że w tym samolocie jest ok. 70 miejsc i przyleci on z tymi gdańszczanami w piątek i odleci w niedzielę? to tylko jeden weekend i jeden kurs w tę i nazad,  co oznacza, że 400 tys zł pójdzie na to by te 70 osób zachęcić do przyjazdu na festiwal, czyli ok 5700 na osobę :) czy ja dobrze myślę? czy czegoś nie doczytałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i wielu innych chetnie polecial bym do Gdanska i tam przesiadl sie w samolot do Norwegii, ale niestety samolot z Lublina wylatuje zbyt pozno. Moze warto by przemyslec godziny odlotow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...