Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA było w siedzibie Motoru Lublin

Utworzony przez ro0, 22 stycznia 2009 r. o 21:28 Powrót do artykułu
Zamknąć raz na zawsze to szemrane towarzystwo, potem zaorać boisko bo grać na nim się przecież niedz. Następnie zbudować wszystko od nowa z nowymi ludżmi ale dopiero jak wszystkich skur......zamkną w PZPN i powstanie nowy normalny związek piłkarski. Nie ma innej drogi!! Panowie działacze konczcie i wstydu sobie i nam oszczędzcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórych razi kwota 100 tys zł tyle że mówi się o mozliwości dania łapówki sprzedaniu i kupowaniu...mogli chcieć dać 30 tys.mogli kupić za 10 tys i sprzedać za 60 tys.....bagno i bagno..od dziecka jestem za Motorem i serce mi krwawi jak to widzę co sie dzieje.Sam wiem wile razy składałem się na piłkarski i żużlowy Motor biletów nie lcize a było to z kilkanaście lat juz.Jak wielu przez bilety wzieliśmy my kibice pośredni udział w tym g.........ie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczynamy od 5 ligi....z normlanymi kibicami...w to powinno właczyć się miasto. Oczyścić klub z bandziorów i złodzieji i oddać go normlanym kibicom.W dobrych latach za tym klubem stały tysiące ludzi.Niedobrze się robi jak ogląda się te sceny.Nie dośc że złodzieje dobijają klub to jeszcze nieudacznicy z zarządu którzy od miesięcy robią wsyztsko by nic nie zrobic.Taczki i aut z tą całą bandą na bruk.Dosyć tego syfu w Motorze .Wole iśc na 4 ligę i widzieć uczuciwą walkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nieoficjalnie wiadomo, że w sprawie korupcji w Motorze szykują się kolejne zatrzymania." a to widac jasno wypuścili ich bo zaczeli sypać znacznie grubsze ryby od niech samych. Panowie : oficerowe SB, wysocy oficjele PZPR/ SLD, "poważni bizmesmeni " z PRLowskim rodowodem, nomenklaturo partyjna- zacznijcie nosić szczoteczki do zębów przy sobie bo wystawione przez was do odegrania pierwszoplanowej roli - płotki- wysypały swoich partyjnych i zwiażkowych mocodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w prasie ogólnokrajowej napisali wczoraj że te 33 przekręconych meczów w nie dotyczyły tylko Motoru a klubów meczy II ligowych (Motor wówczas był w III lidze) ciekawe czy następnymi zatrzymanymi nie bedą szychy z samej góry centrali Związku znacznie grubsze niz nijaki Wit Ż. - mam nadzieje ze obecny LETNI zarzad PZPN sie rozleci, chyba że siedzibę przeniosą do wrocławskiego wiezienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mutra lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak 30 zarzutow korupcyjnych i przyznanie sie oskarzonego to dla UM w Lublinie jest za malo by zwolnic urzednika. To ile lapowek musi dac/wziac by go uznac za jaskrawie naruszajacego prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...