Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA poszło do wojewody ws. wicemarszałka Sosnowskiego

Utworzony przez ToMasz, 4 lutego 2013 r. o 17:33 Powrót do artykułu
Sprawa bardziej kompromituje organ ścigania czyli CBA niż Pana Sosnowskiego. Przez 5 lat sprawdzając co roku PIT-y nie znaleźli a w końcu w 2012 eureka i "wytropili" nieprawidłowość. WSTYD !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA poszło? Znowu państwo w Państwie?. To jakieś żarty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Sosnowskiego niedouczona głowa. Natomiast CBA dopnie swego i nieuka odwoła. Ostatnio w telewizji o łupkach naszych rozmawiali i Lubelskie urojoną Lubelszczyzną nazywali. Chorych na manię wielkości należy odstawić, albo jakąś siłą na prawdę naukową przestawić. Pan Dyrektor TVP Lublin przekazał polecenie, a dziennikarze i goście olewają Dyrektora zalecenie. Szanowny Panie, Bardzo serdecznie dziękuję za przesłaną informację oraz zawarte w niej uwagi. Zgadzam się, że zamienne stosowanie określeń woj.lubelskie i Lubelszczyzna jest nieodpowiednie. Przekazałem już podległym mi redakcjom Pańskie zastrzeżenia z prośbą o ich uwzględnienie przy redagowaniu tekstów. Tomasz Rakowski p.o. dyrektor TVP Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cbła, co to jest jakiś organ pseudopolicyjny czy co ? Gdzie nie spojżeć , przekręty a oni co, Pseudopolicja PO-PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kraj,gdzie ktoś,kto narusza prawo nie jest wywalany na zbity pysk,jak przeciętny Kowalski,lecz zwolnienie trzeba przegłosować.Nad czym tu głosować.Winę udowodniono.Konsekwencje trzeba ponieść.My obywatele będziemy bardziej zdecydowani przy urnach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno powinni go wziąść za ten siwy łeb i ze stołka zrzućić, a nie bawią się z nim w kotka i myszkę - wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym koniokradom z PSL-u zawsze nalezało się wszystko!!! Czy ich ktoś kiedyś rozliczy , np za : Nocną zmianę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianin N napisał:
Pana Sosnowskiego niedouczona głowa. Natomiast CBA dopnie swego i nieuka odwoła. Ostatnio w telewizji o łupkach naszych rozmawiali i Lubelskie urojoną Lubelszczyzną nazywali. Chorych na manię wielkości należy odstawić, albo jakąś siłą na prawdę naukową przestawić. Pan Dyrektor TVP Lublin przekazał polecenie, a dziennikarze i goście olewają Dyrektora zalecenie. Szanowny Panie, Bardzo serdecznie dziękuję za przesłaną informację oraz zawarte w niej uwagi. Zgadzam się, że zamienne stosowanie określeń woj.lubelskie i Lubelszczyzna jest nieodpowiednie. Przekazałem już podległym mi redakcjom Pańskie zastrzeżenia z prośbą o ich uwzględnienie przy redagowaniu tekstów. Tomasz Rakowski p.o. dyrektor TVP Lublin
ten chełmianin to jakiś bękart Wyższej Szkoły Dziennikarstwa w Chełmie , chyba go nie dopuścili do obrony pracy dyplomowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrała się doskonała klika i nie ma sposobu na nią. Przydałby się jakiś Check Noris
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO PANI WOJEWODY. W tym CBA to chyba same nieudaczniki siedzą - nie umiecie sobie poradzić z marnym wicemarszałkiem. Przecież CBA świetnie potrafi zniszczyć,zgnoić każdego człowieka. Pani wojewoda ma o wiele istotniejsze sprawy do załatwienia - obsadzić "swojaków" na stołkach dyrekteorów Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, dobrze "pusadzać" swoich znajomych na konkretnych posadach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekista napisał:
Dobrała się doskonała klika i nie ma sposobu na nią. Przydałby się jakiś Check Noris
Check Noris ? czy może Cyklon B ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vis napisał:
ten chełmianin to jakiś bękart Wyższej Szkoły Dziennikarstwa w Chełmie , chyba go nie dopuścili do obrony pracy dyplomowej.
Panie vis,o bękarcie bardzo mało wis zamiast pisać bazgroły,wróć do szkoły, a może głowa jakąś odskocznię miała i nic nie zrozumiała,bo była obolała.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za CBA ,jak można przeprowadzać kontrolę i nie widzieć nadużyć i spraw wcześniejszych ,Można też twierdzić ,że ludzie w CBA też nie znają przepisów , dlatego w chwili kontroli nie zaczepiali tego tematu . Wgląda na to że może po pierwszej kontroli zmieniły się przepisy i zaczęto szukać nowych papierów na człowieka . Kiedyś od starszych ludzi słyszałem coś takiego ,, daj mi człowieka a ja już paragraf znajdę na niego '' . Były to lata 65-70 ale dzisiaj powrót do tych samych metod to już chyba przesada .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za CBA ,jak można przeprowadzać kontrolę i nie widzieć nadużyć i spraw wcześniejszych ,Można też twierdzić ,że ludzie w CBA też nie znają przepisów , dlatego w chwili kontroli nie zaczepiali tego tematu . Wgląda na to że może po pierwszej kontroli zmieniły się przepisy i zaczęto szukać nowych papierów na człowieka . Kiedyś od starszych ludzi słyszałem coś takiego ,, daj mi człowieka a ja już paragraf znajdę na niego '' . Były to lata 65-70 ale dzisiaj powrót do tych samych metod to już chyba przesada .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda. Pani wojewoda jest taka apolityczna do bólu, że tylko przy sprzyjających okolicznościach wyrzuca pracowników LUW i obsadza wakaty swoimi ludźmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianin N napisał:
Panie vis,o bękarcie bardzo mało wis zamiast pisać bazgroły,wróć do szkoły, a może głowa jakąś odskocznię miała i nic nie zrozumiała,bo była obolała.!
prawie poeta ?.... tylko głowa nie ta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vis napisał:
prawie poeta ?.... tylko głowa nie ta.
Panie Vis głowa mózg ma i rymami swobodnie gra. Myśli wyraża i nie obraża i na krytykę także zważa. Poeta-tylko głowa nie ta, to nie wada,tylko zaleta tak uważa wierszokleta. Wielce układny Panie Vis życzę umiaru już od dziś. Nie gniewam się kolego i życzę życia wspaniałego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nasza AAApolityczna wojewoda zrobi to co powie jej poseł z Puław i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...