Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA w ratuszu. Są nagrania w sprawie ustawienia konkursu?

Utworzony przez abc, 28 kwietnia 2015 r. o 11:59 Powrót do artykułu
Raz jest LPGK innym razem piszecie LBGK. To jakaś inna firma, czy błąd  - chochlik drukarski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni   dawno mają mnie w d....     a ja ich. Kochani najwiekszy problem to jak tej organizacji przestępczej zwanej Państwem  nie finansować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to przykrywka  do wyników kontroli NIK  w Urzedzie Marszałkowskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych dwóch ze zdjęcia to wyłącznie szubienica lub gilotyna (do wyboru). To jedyne rozwiązanie dla nich i im podobnym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dlatego nie chodzę głosować w wyborach na tą mafię skorumpowanych partyjniaków od lewa do prawa. Nie będę chodził na głosowania dopóki będą wybierani i popierani przez mafie partyjne a zdolny ale bezpartyjny człowiek będzie bez szans, ponieważ w tym kraju partiom za udział ich członków w wyborach zwracają kasę !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych dwóch ze zdjęcia to wyłącznie szubienica lub gilotyna (do wyboru). To jedyne rozwiązanie dla nich i im podobnym.
  już przesądzasz o winie? szybki jesteś, szybszy od CBA, prokuratury i sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego należy zagłosować na Kukiza - jedynego kandydata, za który nie stoją partyjni bossowie, żyjący z naszych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się robi politykę. dziekujemy! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego należy zagłosować na Kukiza - jedynego kandydata, za który nie stoją partyjni bossowie, żyjący z naszych pieniędzy.
nazywa to się śmiech na sali do rozpuku ! To samo co sepuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego należy zagłosować na Kukiza - jedynego kandydata, za który nie stoją partyjni bossowie, żyjący z naszych pieniędzy.
Jetem za. Paweł Kukiz jako jedyny mówi o zlikwidowaniu systemu partyjnego kolesiostwa, które od 1989 roku mamy u władzy, a które oprócz załatwiania swoich interesów nie robi NIC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się co o tych panach myślą lemingi głosujące na nich. ~ja n~ nie załamuj się idź głosować na tych którym jeszcze szansy nie dano a od lat chca coś zmienić zupełnie bezinteresownie ( są tacy ). Dopiero jak ci zawiodą bedzie mozna sie załamać albo co twardsi wyjść na ulice. Co do przekrętasów koledzy z prokuratury postawia śmieszne zarzuty ,pogubią połowę materiału dowodowego. Skończy sie na poreczeniu na które złożą się inni zamieszani, śmiesznej grzywnie i paru godzinach prac społecznych ( czytaj roznoszenie ulotek dla komoruskiego) . Najgorsze jest to ze chłopcy dostaną odprawy i za milczenie za chwilę będą prezesować w innych wielkich spółkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też będe głosował na Kukiza . Bo chcę rozwalić klany partyjne.Mafia w Włoszech ma zasady , a nasi bossowie i ich geremki śmieją się w twarz nam.Ludzie w końcu przejżą na oczy i w tenczas zobaczymy , kto się będzie śmiał. Jeśli by byli czyści to CBA nie miało by po co zaglądać do ratusza.Przekręty , machlojki na każdym kroku, by tylko profity zbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstarczy spojrzeć na te wstrętne dwie gęby i już wiadomo że są winni. W Państwie Środka za takie coś to od razu strzał w potylicę i rozebranie ścierwa na organy a reszta do utylizacji. I tam jest porządek i nie ma korupcji i kolesiostwa. U nas dwie hieny poczuły zew cmentarzy i już się ustawili by się nachapać bo wiecznie im wszystkiego mało choć obaj mają wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już przesądzasz o winie? szybki jesteś, szybszy od CBA, prokuratury i sądu
Nie, będę im prezyklaskiwał i głaskał po główkach. Zwykłe mendy i wszy polityczne. Dno a nie ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partie nic nie zmienią. Kukiz też nie. Wyobraźcie sobie 460 niezależnych osłów. Jeden chce ( pod warunkiem że chce) dokończenia obwodnicy,drugi czeka 15 lat na most trzeci kościół itp. Już widzę jak wszechmiłościwi polakokatolicy sie dogadają. Dopóki ludzie nie pokochają swojego kraju i nie będą myśleli tylko o sobie nic sie nie zmieni. System rzymski był najlepszy,kciuk w dół albo w górę. Ale to z krajem trzeba czuć się związanym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, będę im prezyklaskiwał i głaskał po główkach. Zwykłe mendy i wszy polityczne. Dno a nie ludzie.
  tia, gdyby nie wyszli z PiS-u to pewnie właziłbyś im w odbyt jak Błaszczak prezesowi, jak to szyld w klapie garniaka wszystko zmienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstarczy spojrzeć na te wstrętne dwie gęby i już wiadomo że są winni. W Państwie Środka za takie coś to od razu strzał w potylicę i rozebranie ścierwa na organy a reszta do utylizacji.
Andrzej pokaż swoją mordę, ciekaw jestem jak wygląda bolszewik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partie nic nie zmienią. Kukiz też nie. Wyobraźcie sobie 460 niezależnych osłów. Jeden chce ( pod warunkiem że chce) dokończenia obwodnicy,drugi czeka 15 lat na most trzeci kościół itp. Już widzę jak wszechmiłościwi polakokatolicy sie dogadają. Dopóki ludzie nie pokochają swojego kraju i nie będą myśleli tylko o sobie nic sie nie zmieni. System rzymski był najlepszy,kciuk w dół albo w górę. Ale to z krajem trzeba czuć się związanym .
Ale od czegoś trzeba zacząć , bo przez 25 lat , to tylko klany się urządzają , a ci co by chcieli normalnie żyć w tym kraju nie mają nic do powiedzenia.Nie należe do żadnej opcji , bo takiej po prost nie ma co by mnie zadawalała , a walczyłem i łba nadstawiałem by miec coś do powiedzenia . Byłe w solidarności , ale ten oszołom z Gdańska zawiódł moje nadzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew pewnie ich nagrywał  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak ma się sprawa z ikełom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...