Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Celnicy urządzili akcję Gol pod Novą. I nikogo nie złapali

Utworzony przez Annonim, 21 czerwca 2012 r. o 16:04 Powrót do artykułu
Lepiej byłoby zrobić zakup kontrolowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy celnicy taki wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za co?????? bida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż widać jak im sie chce pracować. Dlatego dogadują się z Tuskiem, by przechodzić na emeryturę w wieku 50 lat. I my mamy na te wszystkie watahy nierobów HAROWAĆ DO ŚMIERCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby chcieli to by złapali. Ostatnio wsiadając do autobusu widziałęm jak jeden z policjantów spisywał kobiete sprzedającą staniki a zaraz obok koleś z papierosami na legali dalej zarabiał pieniazki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy złapanypowinien dostać mandat w wysokośći 2 000 zł za pierwszym razem, 5 000 zł za drugim i 10 000 zł za trzecim i kolejny raz. Metod na złapanie: 1. Zakup kontrolowany. 2. Ściągniecie video z monitoringu naprzeciwko nowej. 3. Zdjęcia z ukrycia Cholera mnie bierze jak pomyśle, że ja uczciwie pracuje i płace podatki. A ktoś tak okrada nas wszystkich Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Urząd Celny jest od tego by z samochodów ciężarowych typu bus sprowadzanych z zagranicy robić osobowe i ściągać niesłusznie akcyzę, by podważać wartość fakturową na sprowadzane samochody a nie od ścigania przemytników!!! Zlikwidować Urzędy Celne i nierobów rozgonić!!! Do roboty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada napisał:
cóż widać jak im sie chce pracować. Dlatego dogadują się z Tuskiem, by przechodzić na emeryturę w wieku 50 lat. I my mamy na te wszystkie watahy nierobów HAROWAĆ DO ŚMIERCI
trzeba było się uczyć, to też byś był celnikiem i poszedłbys na emeryture w wieku 50 lat, nieuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAWNA KPINA Z PODATNIKA I Z MIESZKAŃCÓW LUBLINA TA AKCJA TO ŚMIECH NA SALI NIE MOGLI NIKOGO ZŁAPAĆ BO MOŻE ONI JUŻ WIEDZIELI WCZEŚNIEJ ŻE BĘDZIE TAKA AKCJA... OD LAT STOJA TE SAME OSOBY A SLUŻBA CELNA I POLICJA JEST BEZRADNA,,, KTO BIERZE PENIĄDZE ZA TO ŻE TAM SPRZEDAJE SIE PAPIEROSY BEZ AKCYZY ??? WIDZIAŁEM TĄ AKCJĘ - PRYMITYWNY POŚCIG ZA GOŚCIEM CO WYRZUCA REKLAMÓWKĘ PEŁNĄ FAJEK Z PRZEMYTU - TO TAK JEST PTZYGOTOWANA SŁUŻBA DO TEGO TYPU DZIAŁAŃ ?? SZKODA ŻE NIE WYSKOCZYLI W CZERWONYCH KOSZULKACH Z NAPISAMI "UWAGA BĘDZIEMY WAS ŁAPAĆ" ALBO "CI Z FAJAKAMI UCIEKAĆ" JESZCZE RAZ KPINA A PREZYDENT LUBLINA NIE POTRAFI ODPISAĆ NA MAILA NAPISANEGO DWA MIESIACE TEMU W SPRAWIE NIELEGALNEGO HANDLU PAPIEROSAMI - CÓŻ ... BEZSILNOŚĆ CZY NIECHCIEJSTWO ? ZAPYTAM JAKI JEST POWÓD NIEDOROZWINIĘTYCH DZIAŁAŃ SŁUŻB W TEJ SPRAWIE ? MOŻE COŚ PO EURO SIĘ RUSZY ... NA WIĘKSZĄ SKALĘ W TEJ MATERII ............................ ALE PÓKI CO CICHO SZA...................... MOŻE CZAS ZNALEŹĆ ODPOWIEDZIALNYCH ZA TO CO DZIEJE SIĘ W LUBLINIE NA RUSKIEJ, TARGOWEJ, POCZTOWEJ, TYSIACLECIA, BRONOWICACH, NAŁKOWSKICH ... TO JAK ZACZNIECIE W KOŃCU DZIAŁAĆ CZY BĘDZIECIE DALEJ OPOWIADAĆ PRASIE ŻE JAKIE TO SPRYTNE LUDZIE Z TYCH HANDLARZY A WY JACY BIEDNI BO MUSICIE ZA NIMI BIEGAĆ ... PROPONUJĘB BARDZIEJ SIĘ ONAKOWAĆ I PRZEPROWADZAĆ AKCJE ZAKRAWAJĄCE NA KPINĘ OPERACYJNĄ ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba akcja samobój ... ale cienasy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzien w dzien przejezdzam koło Novej do pracy i cały czach i widze wiec nie wiem jak celnicy nie mogli ich złapac ;p z drugiej strony nei ma sie co dziwic jak wszystkie ceny idą w góre to ludzie zaczynają kombinowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dzisiaj ok. 14 kupowałem tam papierosy. Stało chyba z 5 gości i nie namawiali, po prostu się darli żeby kupić fajki. Szkoda mi celników, bo wysyłają młodych, na akcje z góry skazaną na porażkę. No ale akcja odfajkowana - szef czeka na premię. Ha, ha, ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie kpiny to celowe akcje SC za olanie ich postulatów przez Tuska!!! Po co mają się wychylać jak i tak nic z tego nie będą mieli a obiecywano im....................A tak będą mieli szacun u handlarzy papierosów,wódeczki itp........Popieram ich działania w całości tak trzymać dziewczęta i chłopcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liberal napisał:
Każdy złapanypowinien dostać mandat w wysokośći 2 000 zł za pierwszym razem, 5 000 zł za drugim i 10 000 zł za trzecim i kolejny raz. Metod na złapanie: 1. Zakup kontrolowany. 2. Ściągniecie video z monitoringu naprzeciwko nowej. 3. Zdjęcia z ukrycia Cholera mnie bierze jak pomyśle, że ja uczciwie pracuje i płace podatki. A ktoś tak okrada nas wszystkich Polaków.
Skąd się biorą tacy idioci??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie od dziś wiadomo że Lubelscy Policjanci dostają kasę za info o nalocie i zapewne podobnie jest z celnikami. Nieudolnych mamy Policjantów i Celników i dlatego powinno się ich zwolnić. Nieroby chwalą się akcją na Ruskiej ale co to dało? skoro po paru godzinach dalej tam stali? co dają akcje pod Nową skoro handlarze wracają po chwili? Może skoro nie umieją sobie z nimi poradzić powinno się ich zwolnić? albo pensje uzależnić od złapanych handlarzy? wtedy by głodowali i może by ruszyli głową i sposobem ich wytępili!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się komendanta Lubelskiej Policji, szefa Celników i i innych służb: po co wy w ogóle tam urządzacie akcje skoro wszyscy wam uciekają? po co was utrzymujemy z naszych podatków skoro nie umiecie gówniarzy złapać? jak by kogoś zabili to też byście tak ich łapali? dla mnie Ci co powinni z tm zrobić porządek są ZEREM! Nie potrzebną częścią naszego miasta którą należy wysłać w kosmos bo do niczego się nie nadajecie! Trzeba być naprawdę głupim by nie umieć ich wyłapać! Ale tak jak nie da się wyleczyć Kaczyńskiego ze Smoleńskiej choroby tak Lubelska Mundurówka będzie zerem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję paczka papierosów powinna kosztować tysiąc zł iiiiiiiiii nie będzie kontrabandy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę to tylko raz żeby tacy idioci jak się tu wypowiadają uświadomili sobie pewne kwestie. Nie ma takiej kary która odstraszyła by człowieka przed oddychaniem!! Nie ma takiej kary dla której człowiek przestałby jeść!!! Więc żeby każdego dnia pod novą wpadało 1000 celników i każdy wymierzał najsurowsze kary nie zmieni to nic!!! Do puki w tym kraju nie będzie możliwości uczciwego zarobienia godnych pieniędzy dopóty handel papierosami będzie kwitł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jejku mają ustawione czujki ale gdy by policja chciała ich złapać wysłała by 10 policjantów po cywilnemu w ten teren którzy kręcili by się w pobliżu na na rozkaz start wszyscy by ruszyli - proste ale nie dla nas to są inne warstwy, inne układy i nic tu nie zrobimy dlatego uciekłem z tego chorego kraju - i piszcie co chcecie ale jak czytam takie historie to się śmieję i cieszę że już mnie to nie dotyczy - a i choć może zmywam garnki, może sprzatam ulice a może jestem fachowcem w swoim wyuczonym zawodzie to żyje mi się świetnie i nie nie jest mi źle, więc ludzie w końcu weźmy się w garść i zróbmy porządek w Polsce kraju zawiści, braku kultury, chamstwa i układów od pracy, urzędów, sądów po sam rząd. Trzymajcie się dobrze ja kilka lat temu miałem już dość - emigrujcie - a propo gdyby chciał ktoś do mnie napisać czy odpowiedzieć na ten post to powiem tylko że dziś przypadkowo wpadłem na tą stronę napisałem i już pewnie tu nie wrócę - przynajmniej na to forum więc wszelkie sugestie napisane przez Was do mnie i tak nie zostaną przezemnie przeczytane a tym bardziej nie liczcie na odpowiedź. Czołem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie tam bywają celnicy? a dlaczego codziennie tam handel kwitnie? bez skutecznie codziennie tam bywają celnicy? skoro tam są prawie codziennie to po co tam chodzą skoro kilkanaście razy tam będąc nic nie wskórali? Zwolnić ich z pracy! nierobów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...