Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ten czarny z krzyżem to co tam robi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klechowo musi być a jak nic nie może odbyć się bez włodarzy kościelnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I oczywiście czarna hiena! Nawet mnie to już nie złości-przyzwyczaiłem się. Patrzę na to z pobłażliwym rozbawieniem.To tylko kwestia jednego-dwóch kolejnych pokoleń i czarni pójdą w niebyt tak jak w całej Europie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co od razu ten żal dupy? Bo co was nikt nigdzie nie chce zaprosic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ksiądz? Podobno zwierzęta nie mają duszy//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ksiądz? Podobno zwierzęta nie mają duszy//
kasa kasa i jeszcze raz kasa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może będzie się tam leczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze, że poświęcone.. :/ heh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I oczywiście czarna hiena!Nawet mnie to już nie złości-przyzwyczaiłem się.Patrzę na to z pobłażliwym rozbawieniem.To tylko kwestia jednego-dwóch kolejnych pokoleń i czarni pójdą w niebyt tak jak w całej Europie...
ty wiesz najlepiej uhuhuhuhu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież kler tak nie lubi zwierząt...Posiadanie psa czy kota to grzech ciężki,bo nie masz gromadki dzieciaczków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będą tam prolwadzone prace dydaktyczne,  czyli studenci nadal gdzies po kątach będą uczyć się teorii w pomieszczeniach po stajniach itp. bo w tym zawodzie praktyka jest zbędna, pewnie połowa sal bedzie nie wykorzystana tak jak juz wczesniej było na katedrze chorób zakażnych, a ambulans weterynaryjny nadal bedzie służył na dowożenie prof. winiarczykowi oraz jego świcie wódki podczas libacji.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL się wszędzie wciśnie. To dopiero sitwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TEN W SUKNI TO DYRKTOR, CZY NOWY KRÓJ KITLA WETERYNARZY,CHA,CHA!!TE KLECHOWE RYJE,TO JUŻ WSZĘDZIE WŁAŻĄ,JAK KARALUCHY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co takie budynki dla zwięrząt - ich miejsce jest w tajni, chlewie i oborze. POza tym Proboszcz mówił nam, że zwierzęta nie mają duszy. POwinni zamiast tego budynku POstawić nowy kościół !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kliniki NIE dla studentów tylko DLA naukowców prowadzących badania przedkliniczne dla zagranicznych koncernów farmaceutycznych? Śmierdzi mi tu jumą na odległość. Za parę lat Winiarczy (wtedy będzie już rektorem) wespół z europosłem Hetmanem sprzedadzą to Bayerowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ANTYWATYKAN: Na łożu śmierci będziesz skamlał o Księdza !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konie mają swoje sale leczenia na piętrze, to po piewrwsze a po drugie nie ma tam odpływu na mocz, więc konik będzie grzecznie prosił o wyprowadzenie na siusiu ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą. Gdyby był na 10 zdjęciu to byłby jeden z gości uroczystości, a tak rzeczywiście wygląda jak najważniejsza osoba na całej uroczystości. Chyba, że zarówno ja jak i wszyscy mieszkańcy nie wiemy nic o przejęciu weterynarii przez sukienkowych czyli KULWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnia rozbudowuje się, kształci studentów za nasze i unijne pieniądze, to dlaczego usługi są płatne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...