Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum energetyczne: Naciągają na \"tańszą\" energię

Utworzony przez janek, 3 czerwca 2011 r. o 11:32 Powrót do artykułu
Tylko nie patrzysz baranie, że owszem, opłata jest większa, ale cena za prąd MNIEJSZA. Radzę przestudiować cały rachunek a nie tylko czepiać się szczegółu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ <<< płacą za ctrl+c ctrl+v ja tez tak chce http://forum.pomorska.pl/energetyczne-centrum-t91880/page__st__40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak... Opłata za prąd jest mniejsza o 1 grosz, co daje 2 lub 3 zł oszczędności miesięcznie. A dodatkowe opłaty wynoszą 13zł miesięcznie... Kto tu jest baran?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety teraz zaczęli naciągać mieszkańców w Gdyni. U mnie byli wczoraj. Przedstawiciel Energetycznego Centrum z osobą która się szkoliła – przysłuchiwała rozmowie. Na początku było wszystko pięknie, ubrany w koszulę, kulturalny, gdy poprosiłam o wizytówkę pokazał mi pełnomocnictwo do podpisywania umów i swój dowód osobisty, poinformował mnie o gwarancji najniższej ceny, o tym że będą 30% podwyżki cen energii, a u nich jest cena zamrożona na 5 lat, przy czym nic nie wspominał o depozycie, opłacie handlowej ani dodatkowej opłacie za ubezpieczenie. Powiedziałam że muszę się zastanowić, sprawdzić, poczytać czy faktycznie takie podwyżki będą miały miejsce a ponadto, że nie znam tej firmy i muszę dowiedzieć się czegoś więcej o nich. Poprosiłam przedstawiciela o wizytówkę i powiedziałam że jak się zdecyduję to do niego zadzwonię. I tu się zaczęło... koleś powiedział że wizytówek nie mają „bo po co?”, że muszę teraz podpisać umowę bo niema się nad czym zastanawiać, bo zyski są oczywiste a jak będę chciała podpisać umowę później to będzie masa formalności. Kiedy stanowczo powiedziałam, że na chwilę obecną nie jestem zainteresowana ich ofertą zaczął mi grozić, że powiadomi Energę, że zgadzam się na podwyżkę 30%. Po tej akcji, nieźle wkurzona, wyprosiłam towarzystwo naciągaczy z domu, żałując że ich w ogóle wpuściłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Porównałem opłatę handlową Taryfa G11s Centrum Energetyczne - 16,00 miesięcznie netto PGE Obrót Lublin - 3,00 miesięcznie netto Taryfa G11 Centrum Energetyczne - 16,00 miesięcznie netto PGE Obrót Lublin - 11,00 miesięcznie netto Otrzymywać rachunki z dwóch firm za prąd - bezcenne
haha widac jak sie orientujeszxD a co to jest za taryfa G11s? ja slyszalem tylko o G11, G12, G12w i g12r ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musicie zrozumieć jedno, że firma nie ma wielkiego wpływu na to co robią przedstawiciele w terenie. Jeśli któryś z nich zachowuje się nie tak, to radzę zadzwonić do biura i o tym powiadomić. To, że straszą to wynik tego, ze placą im od każdej podpisanej umowy, ale przy podpisywaniu umowy w okresie do 3 tygodni jest weryfikacja. Poza tym w papierach do podpisu jest formularz, w którym klient przyznaje, ze handlowiec zachowywał się odpowiednio i nie straszył ani nie groził. Jakieś bajki opowiadacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwoli uczciwości, nikt nie zająknął się, co klient dostaje za te 16zł. To nie żaden haracz, tylko dają w tym pakiet ubezpieczeń. A szczegóły poznacie, drodzy eksperci od umów energetycznych, gdy przeczytacie warunki. Ale fakt, Ci niektórzy akwizytorzy zamiast nastawić się na spokojne wyjaśnienie naprawdę ciekawych warunków, stosują triki sprzedażowe i idą na ilość. Energetyczne Centrum powinno coś z tym zrobić, bo im tylko robią niedźwiedzią przysługę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto z was podpisał umowe i otrzymał rachunek? chodzi o to czy naprawde jest taniej. bo wielu ocenia firme na podstawie przedstawiciela handlowego co jest blędem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działają już na południu Polski. Wczoraj miałem styczność z Panem przedstawicielem. Szczegółowo opisałem to tutaj: http://sarysz.pl/?p=1458 Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się nabić w butelkę takich pseudofirm jest na pęczki. Nie mówię tu tylko o odbiorcach prądu ale i osobach szukających u nich pracy. Miałem z nimi niedawno styczność. Ogłaszają się na większości portali z pracą jako spółka ENERGEN S.C o której próżno szukać informacji w sieci,KRS itd., w ogłoszeniu wszystko pięknie wygląda w rzeczywistości to pic. Pseudo rekrutacja z rozmową o du*** marynie na pierwszym spotkaniu, potem zaproszenie na szkolenie i okazuje się za masz nagabywać ludzi (emerytów, rencistów, studentów) na rzekomo tańszy prąd. Faktycznie dopiero na rozmowie ostatniej dowiedziałem się jak się nazywa ta firma czyli centrum energetyczne, bo gdyby się pod tą nazwą ogłosili nikt kto by znalazł jakieś informacje nie poszedłby tam robić. Płacą 15-25 zl za umowę, i obiecują awans po 2 m-cach na stanowiska managera pozyskiwania pracowników hahahaha. Nie lubię takich matactw i naciągactwa, nie dość że swoich klientów robią w balona zapewne, to i pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem że wątek jest z 10 sierpnia, ale może ktoś tu jeszcze zagląda, znam ofertę tej firmy i to nie prawda w to co tu piszecie, byli u mnie handlowcy ale umówiłam się z nimi na kolejny termin żeby przestudiować warunki umowy, a pakiet ubezpieczeń, że jeśli ktoś straci pracę to ubezpieczyciel będzie opłacał jego rachunki za energię elektryczną to całkiem fajne rozwiązanie, takie marudzenie to tak samo jakbyście marudzili że kredyt macie ubezpieczony od podobnego zdarzenia, w dodatku do mnie wpierw zadzwonili i się umówili na wizytę, a nie z marszu z miasto mi do domu wleźli. dodatkowo macie ubezpieczenie które pokryje koszt naprawy sprzętu rtv lub agd, albo do wyboru pakiet ubezpieczenia zdrowotnego, nie czeka się rok albo 2 do specjalisty tylko idziesz z marszu bo to prywatna opieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecują mniejsze rachunki - ale opłaty są większe, nawet bez ubezpieczenia, jest to oszustwo. Jak będzie mi potrzebne ubezpieczenie, to się sam ubezpieczę. A jak ktoś się upiera to radzę przeczytać warunki, dające duże możliwości odmowy wypłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wrocławiu też chodzą z centrum energetycznego i przekonują do swoich usług, zachęcają do podpisania umowy.Kłamią,że są powiązani z energetyką,a tak na prawdę nie mają z nią nic wspólnego.Nic z nimi nie podpisujcie! dzisiaj odkręciłam umowę, którą podpisał wczoraj mój ojciec.Do energetyki przychodzą ludzie i pytają, co mają dalej robić, są w szoku,że zostali nabici w butelkę. Rachunki z centrum energetycznego na pewno będą wyższe, bo klient musi zapłacić za te ich dodatkowe usługi...lekarz,naprawy usterek(niby bezpłatne),apteka o 10% taniej...he,he...doliczą za to do drugiego rachunku związanego z kosztami przesyłowymi(przyjdą do zapłaty dwie faktury- akwizytorzy tego nie ukrywają).Nie wpuszczajcie ich do domu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nanunana napisał:
Po wrocławiu też chodzą z centrum energetycznego i przekonują do swoich usług, zachęcają do podpisania umowy.Kłamią,że są powiązani z energetyką,a tak na prawdę nie mają z nią nic wspólnego.Nic z nimi nie podpisujcie! dzisiaj odkręciłam umowę, którą podpisał wczoraj mój ojciec.Do energetyki przychodzą ludzie i pytają, co mają dalej robić, są w szoku,że zostali nabici w butelkę. Rachunki z centrum energetycznego na pewno będą wyższe, bo klient musi zapłacić za te ich dodatkowe usługi...lekarz,naprawy usterek(niby bezpłatne),apteka o 10% taniej...he,he...doliczą za to do drugiego rachunku związanego z kosztami przesyłowymi(przyjdą do zapłaty dwie faktury- akwizytorzy tego nie ukrywają).Nie wpuszczajcie ich do domu!!!
Jak odkrecic ta umowe??prosze o pomoc???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madzia napisał:
Jak odkrecic ta umowe??prosze o pomoc???
Informuję, że odstępuję od umowy zawartej ze mną w dniu ...... Podpis. List polecony na adres wskazany w umowie. Pamiętać, że trzeba to zrobić w ciągu 10 dni od podpisania umowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Moi rodzice podpisali taką umowę w Energii dla firm. Niby wszystko ładnie piękne ale to raczej oszczędzić można w firmach ale nie w przypadku klientów inwidualnych. A powracając do umowy podpisali ją już parę miesięcy temu i nie przychodzą żadne rachunki a na umowie nie ma zapisanej daty sporządzenia umowy. Czyli umowa jest nieważna? Czy można ją rozwiązać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekajcie jak zobaczycie przedstawicieli z tej firmy. Pracowałem z nimi i nie tylko was, klientów, ale nas przedstawicieli oszukują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca to wielka ściema, i naciąganie starszych ludzi. Jeśli masz sumienie to tam nawet nie zaczynaj pracować. Ta praca jest tylko dla frajerów którzy tą metodą nic nie osiągną. Polecam bardzo ciekawy artykuł o tej firmie i o tym co "wciskają" ludziom bo nie można tego nazwać ofertą gdyż oni nie przychodzą z pytaniem czy jest pani zainteresowana tylko ich pytania brzmią twierdząco. Tutaj ten artukuł, jeśli możecie to przesyłajcie go dalej http://sarysz.pl/?p=1458 Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski napisał:
Informuję, że odstępuję od umowy zawartej ze mną w dniu ...... Podpis. List polecony na adres wskazany w umowie. Pamiętać, że trzeba to zrobić w ciągu 10 dni od podpisania umowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie do mnie dzwoniła Pani z tej firmy. Nie potrafiła (lub nie chciała) powiedzieć o co chodzi ( czyli o zmianę dystrybutora). Udawała, że działa jedynie w moim interesesie, by płacić najniższe rachunki. Nie chciała przysłać mi oferty firmy bez podania mojego numeru dowodu i PESEL. Gdy odmówiłem, prosząc tylko o przysłanie oferty, rozłączyła się. NIE POLECAM !!! Wrocław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...