Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brak planów,brak prespektyw jak zwykle nic nie powstanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To innowacyjny projekt w skali całego kraju – podkreśla Grzegorz Puszkarski, prezes klubu golfowego. – Z pola i strzelnicy mogliby korzystać wszyscy mieszkańcy miasta. Ale chcemy też uczyć gry w golfa dzieci i młodzież." Takich innowacyjnych projektów mieszania publicznego i prywatnego było już trochę, i strona publiczna nie wychodziła na tym najlepiej w odróżnieniu od strony prywatnej, mimo że też każdy mógł korzystać. Dla mnie takie coś jest ssaniem publicznej kasy. Jak się ktoś chce bawić, to niech się bawi za swoje albo weźmie kredyt albo szuka sponsora, a nie ciagnie od miasta w którym i tak brak kasy na podstawowe wydatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Szmid panowie radni-poslowie Lublina zaprojektujcie CALY ZALEW bierzxcie przyklad z POZNANIA co nad woda mozna zaprojektowac chociaz dac w dziezawe prywatnym biznesmenom typu KAWA czy Palikot oraz CHmiel .TYLKO CALKOITE projekty a nie lap zeglaze lap pole Gofowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pole golfowe przyda sie moze miro z rosołem przyjedzie albo inny pełowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak za pieniądze z podatków lublinian, cwaniaczki wybudują SOBIE pole golfowe i kupią SOBiE jachty - bo ile procent obywateli Lublina gra w golfa czy pływa jachtem ? Wstyd i hańba Panie Wasilewski - wstyd i hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada napisał:
i tak za pieniądze z podatków lublinian, cwaniaczki wybudują SOBIE pole golfowe i kupią SOBiE jachty - bo ile procent obywateli Lublina gra w golfa czy pływa jachtem ? Wstyd i hańba Panie Wasilewski - wstyd i hańba
A czemu nie myślisz o turystach: żeglarzach i golfistach, którzy odpowiednio zachęceni mogliby przyjeżdżać i w Lublinie kasę zostawiać? Ja na żaglówkę jestem pierwszy chętny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasilewski i reszta tych nierobów prywatnierządzących niech sobie wybuduje pole golfowe na swoim łbie lepiej. Wasilewski! Zrób coś dla ludzi, zwyczajnych, szarych ludzi, których jest większość w tej zabitej dechami dziurze a nie rządzisz i uchwalasz pod najbogatszych. K...rwa, ja mam dość tego gospodarskiego rządzenia w wykonaniu lubelskich żenujących radnych nieporadnych. Wszystko się robi w tym mieście na odwrót, prywatny folwark normalnie. Dodam jeszcze, że żydowski... I wyłącznie dla żydów jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały ten artykuł to jawna manipulacja. „Przez ostatnie lata ośrodek dzierżawił jeden z lubelskich przedsiębiorców. Ale gdy po drugiej stronie zalewu powstał bijący rekordy popularności kompleks basenów, Marina popadła w ruinę.” Bijący rekordy popularności bo w tym mieście w lecie nie ma gdzie się udać. Nie zapominajmy jednak o poparzeniach chlorem...Wbrew artykułowi na Marnie, w przeciwieństwie do Dąbrowy, całkiem czysto i dodatkowo całkiem bezpłatnie można było spędzić upalne dni poprzedniego lata. Skąd wniosek, że Marina popadła w ruinę? „To wstyd dla miasta – podkreśla Beata Adamczuk, która przyjechała wczoraj nad zalew rowerem. – Połamane ławki, zniszczone chodniki. Brudno i ponuro.” A jak ma być o tej porze roku? Psie odchody po całej zimie wyłażą spod śniegu, wszędzie szaro i buro bo to przedwiośnie. Może pomalujmy trawę? Niektórzy politycy podobno są do tej czynności przyzwyczajeni. Mam wrażenie, że ktoś raczej chce przed zmianą warty jeszcze pokazać że ma coś do powiedzenia i zrobić parę małych interesików na koszt szarego mieszkańca tego brudnego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turysta napisał:
A czemu nie myślisz o turystach: żeglarzach i golfistach, którzy odpowiednio zachęceni mogliby przyjeżdżać i w Lublinie kasę zostawiać? Ja na żaglówkę jestem pierwszy chętny.
weź se turysta bacę ze sobą i Wasilewskiego jeszcze i skocz se do swojej wanny na żaglówki razem z nimi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W to miejsce trzeba inwestować! Nie ma innego wyjścia. Tu na prawdę można zrobić coś konkretnego. A przede wszystkim na tym można zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysły może i ciekawe ale pojaiwia się nasza narodowa tradycja czyli malkontenctwo. "Sam nie będę robił bo mi się nie chce przecież i tak mi sie należy" a gdy inni mają pomysł to zamiast pomóc złożę doniesienia gdzie się da, pewnie nic nie znajdą ale plany padną. W mentalności części ludzi lepiej żeby niszczało niż ma przynosić komuś dochód. Nawet jeżeli zainwestowała by w to sosba prywatna to nie zauważą że podatki będą wpływać do kasy maiasta a przy okazji zarobią inne osoby bo dostaną zatrudnienie, bo zainteresowani będą korzystać z bazy noclegowo-hotelowej w mieście i przy iinych okazjach. Dzieki takiemu podejściu do inicjatyw ciągle jesteśmy "Polską B" i nawet Podkarpacie zaczyna nas wyprzedzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość wypowiadających się tutaj to idioci. Co wam k...wa przeszkadza to, że ktoś chce zainwestować swoje pieniądze ? Cały czas narzeka się, że nic w tym mieście się nie dzieje, a jak ktoś chce coś zrobić pozytecznego to zawsze znajdzie sie jakiś zakompleksiony dureń podejrzewający zydowski spisek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale foto do artykułu jest po prostu genialne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, bo mamy już lotnisko, aquapark, drogę ekspresową do stolicy, wygodną obwodnicę, równiutkie, wysprzątane i dobrze oświetlone ulice w mieście, wzorową i przyjazną mieszkańcom administrację i straż miejską. Co rusz w specjalnej strefie ekonomicznej powstają nowe firmy dające zatrudnienie i godziwe zarobki mieszkańcom. Dzięki sprawnej promocji prowadzonej przez profesjonalistów jesteśmy znani i podziwiani od Lizbony aż po Władywostok. Biznes i turystyka ciągną do nas ze wszystkich stron, więc pieniądze szerokim strumieniem wpływają do miejskiej kasy. Nie pozostaje nic innego niż zainwestować w przedsięwzięcia z wyższej półki: pole golfowe, port jachtowy, tor wyścigów konnych, stadion o olimpijskich parametrach, kasyna gry. Co tam dla nas zaściankowe Monte Carlo, czy Las Vegas - to jest Lublin zarządzany przez ekipę pana AW i jego popleczników, którzy już chwytają się nawet nie brzytwy, ale żyletki; żeby choć przez chwilę jeszcze utrzymać się na powierzchni tonącej łajby. Starsi pewnie pamiętają, że istniało kiedyś w Polsce coś takiego jak KBW. Dzisiaj należałoby to rozwinąć: Kompromitacja - Bezczelność - Wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, bo mamy już lotnisko, aquapark, drogę ekspresową do stolicy, wygodną obwodnicę, równiutkie, wysprzątane i dobrze oświetlone ulice w mieście, wzorową i przyjazną mieszkańcom administrację i straż miejską. Co rusz w specjalnej strefie ekonomicznej powstają nowe firmy dające zatrudnienie i godziwe zarobki mieszkańcom. Dzięki sprawnej promocji prowadzonej przez profesjonalistów jesteśmy znani i podziwiani od Lizbony aż po Władywostok. Biznes i turystyka ciągną do nas ze wszystkich stron, więc pieniądze szerokim strumieniem wpływają do miejskiej kasy. Nie pozostaje nic innego niż zainwestować w przedsięwzięcia z wyższej półki: pole golfowe, port jachtowy, tor wyścigów konnych, stadion o olimpijskich parametrach, kasyna gry. Co tam dla nas zaściankowe Monte Carlo, czy Las Vegas - to jest Lublin zarządzany przez ekipę pana AW i jego popleczników, którzy już chwytają się nawet nie brzytwy, ale żyletki; żeby choć przez chwilę jeszcze utrzymać się na powierzchni tonącej łajby. Starsi pewnie pamiętają, że istniało kiedyś w Polsce coś takiego jak KBW. Dzisiaj należałoby to rozwinąć: Kompromitacja - Bezczelność - Wstyd !
Mów palancie za siebie i to z góry zaznacz. Jest akurat odwrotnie niż ty piepr..sz i to widać . Po kolei to czym piszesz , będzie wszystko wbrew twoim wrednym sugestiom realizowane. Zmiany rozpoczęte , albo w trakcie realizacji widać już na każdym kroku. Połknij prozac bo szczeżniesz w tej chandrze i nienawiści do miasta, w którym żyjesz a i żonę uszkodzisz bo ugotowała za słoną zupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi gość napisał:
Mów palancie za siebie i to z góry zaznacz. Jest akurat odwrotnie niż ty piepr..sz i to widać . Po kolei to czym piszesz , będzie wszystko wbrew twoim wrednym sugestiom realizowane. Zmiany rozpoczęte , albo w trakcie realizacji widać już na każdym kroku. Połknij prozac bo szczeżniesz w tej chandrze i nienawiści do miasta, w którym żyjesz a i żonę uszkodzisz bo ugotowała za słoną zupę.
Ocho, czujnie odezwał się dyżurny cenzor UML. Dobrze by było gdybyś zechciał odnieść się konkretnie do treści postu, a nie urządzać prywatne wycieczki pod adresem autora. Bo zachowujesz się jak mały chłopczyk przyłapany przez rodziców na sikaniu do wanny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jeszcze gdzieś wyrys ze starego planu zagospodarowania okolic zalewu gdzie widnieje pięknie rozrysowana przystań... mam nadzieję że Kawa wyłoży na ławę swoje umiejętności i zrobi SZYBKO co planuje. Tylko nie wiem czy martwi się sprawą że zalew.... zabagnia się i to jest główny problem na rozwój infrastruktury wokół niego. Słyszałem, że już nie wszędzie da się pływać łódkami. To jest bajoro i jak na razie ochrona środowiska z UM nie jest w stanie tego odwrócić. A co do panów POpyliniarzy Daniewskiego i Wasilewskiego - plany inwestycyjne tak owszem, ale to powinno być ujęte w planie zagospodarowania przestrzennego dla zalewu. A gdzie on jest panie prezydencie z Bożej łaski Wasilewski??? Kiedy obiecywałeś na jakimś pikniku nad zalewem że będzie to za rok? Nie ponad rok temu??? I cisza. A inwestycje chcecie robić po łebkach aby na wybory. To jest zwykła granda że urzędasy od 2004 roku nie mogą przygotować nowego planu a tylko kombinują wokół małych interesików. Polska nie jest państwem prawa, że urzędasy nie ponoszą konsekwencji za nie wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Powtarzam, inwestycje nad zalewem TAK, ale po uchwaleniu planu zagospodarowania dla jego okolic, i tym się zajmij panie Daniewski, bo nowe oświetlenie przy Krężnickiej nie uratuje cię przy następnych wyborach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.leszekdaniewski.eu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...