Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny OC w Lublinie i regionie wzrosły o 72 proc. Ale nadal jest najtaniej w kraju

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2017 r. o 09:40 Powrót do artykułu
Pensje też podwyższa do średniej krajowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu, ja który przez 30lat, nie spowodowałem szkody i nie korzystałem z OC innego kierowcy, mam płacić takie wysokie składki? Po drugie mam drugie auto turystyczne, z którego korzystam max 2 m-ce w roku. Dlaczego nie mogę ubezpieczyć tego turystycznego auta na te dwa miesiące lub wcale, jeżeli nie jeżdżę, tylko mam bulić pełną, b. wysoką składkę OC? W czasach komputerów, można tak poustalać ceny polis OC, dla każdego indywidualne, żeby wilk nie był głodny i owca cała. Nie mówiąc, o korzystaniu z wzorców z innych rejonów Unii, bardziej motoryzacyjne rozwiniętych, gdzie jakoś ludzie tez jeżdżą i nie złorzeczą jak kierowcy w RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CENY W GÓRĘ A POLAK CICHO SIEDZI..... tylko PO i demokracji się broni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dlaczego ta Komisja Nadzoru nie nakaże zrównać poborów polaków do średniej Unijnej ??? ok 6 tyś zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyła się "wojna cenowa" a zaczęła się najzwyklejsza zmowa cenowa. Pieprzenie o jakiejś tam rentowności - śmieszne, przecież OC jest obowiązkowe i oni to najzwyczajniej w świecie wykorzystali, bo każdy i tak zapłaci. Normalny skok na kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyczepka 40zł . auto 1000zł , średnia 520 . zmowa cenowa jest oczywista , tylko kto bogatemu zabroni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej, muszą bidulki dokładać do interesu. Co to za brednie? W sumie z drugiej strony polityka ubezpieczycieli jest zabawna. Kiedyś dostałem samochód zastępczy z OC sprawcy i jeździłem nim ponad dwa tygodnie. W sumie kosztowało to ubezpieczyciela więcej niż proponowałem pierwotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązek OC to ograniczanie wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągłe okradanie Polaków trwa. Banda złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy dwie informacje dla kierowców. Zła: ceny polis OC w Lubelskiem wzrosły o 72 proc. Dobra: u nas jest wciąż najtaniej w kraju TRZEBA SIĘ CIESZYĆ ŻE INNYM JEST GORZEJ? TO JEST CHORE . WYRZUCIĆ DZIENNIKARZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I się kręci, naprawa błotnika w aso= 5tysiaczków. Prywatnie ddzą z 700zł, gotówkowo  - i dalej sie kręci interes. Pogoda, dla krętaczy i cwaniaków. Zetknąłem się także z próbą wyłudzenia z mojego OC - bronię się, ale czy mnie się to opłaca? Policja sąd - i tak się bujać będę przez 2 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałabym zobaczyć gdzie wzrosły o 72%??? skoro mi wzrosły 250%??? to wszystko to kłamstwa, zaniżane są prawdziwe stawki OC, wszędzie podają że 50% maksymalnie 80% a w rzeczywistości dużo więcej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczyciele dopłacali do polis buhahaha nie no to już jest szczyt wszystkiego i mega żenada!! Ciekawe czy znajdą chociaż jednego debila który im w tą bajeczke uwierzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z 400 zł nagle 2000zl to jest 78 %banda zlodzieji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam 72
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się porówna ceny OC np. na kalkulatorze cuk to widać gdzie jest najtaniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie wzrosło z 570zł na 650zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA ZŁODZIEJI ONI KASE KRADNĄ A MÓWIĄZE WIEKSZE ODSZKODOWANIA BEDA PŁACIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo na Śląsku znajoma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo na Śląsku jest taniej znajoma doplacila tylko 20 zł więcej niż w tamtym roku. A na lubelszyznieie są niższe zarobki niż na Śląsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...