Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam już dosyć straszenia "A będzie jeszcze drożej", "A to nie koniec" itp, itd. To co mają ludzie robić? Wiadomo, że jakoś trzeba będzie żyć. Przestańcie wreszcie ludzi dołować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal i zmowa cenowa! Stacje benzynowe przechodzą już same siebie. Mam nadzieje, że część kierowców zrezygnuje w ramach protestu z samochodów i przesiądzie się do komunikacji miejskiej. Jak im spadną obroty na stacjach, to może wrócą do starych cen!
Ostatnio edytowany 13 marca 2011 r. o 17:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZMOWA CENOWA DZISIAJ wszystkie satcje w Chełmie za ON ponad 4,91 nawet na Statoilu a tam zawsze było 5 groszy taniej, chamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko proszę bez komentarzy odnośnie jazdy na gazie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im droższa benzyna i ON tym mniej kocmołuchów na drogach. Mi to się podoba. Nie każdy musi jeździć samochodem. Jak ktoś biadoli to niech siada do PKS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasyl napisał:
Im droższa benzyna i ON tym mniej kocmołuchów na drogach. Mi to się podoba. Nie każdy musi jeździć samochodem. Jak ktoś biadoli to niech siada do PKS-u.
Znowu odezwał się największy ekspert tego forum. Wasylku jest cieplej, to i na gumofilcach zaoszczędzisz. Boso będziesz popier*** ale na jabola wydasz więcej. Nawet Ruski spiritus też zdrożeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marian widze na bogato jezdzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj na statoilu przy rondzie krwiodawcow benzyna 5,02!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kupujcie paliwo u mnie;p diesla po 4zl a 95 po 4.3zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk straszył polaków że jak wygra PIS to benzyna będzie po 5 zł bydle okrada nas na maxa VAT akcyza cukie po 6 zł - Niemczech po 0,65 euro. Powoli zbliż a się czas Tunzjoi Egiptu w w-wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdziele, przerzucam się na gaz. Nie będę przepłacał u złodzieji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bodaczów w powiecie zamojskim - litr 95 kosztuje 5,09zł =,='
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-WIEM TAK: PO-LSKI RZĄD WAS KŁAMIE!! ZA PIS-U ROPA NA GIEŁDACH BYŁA PO 200 USD I CENA NIE OSIĄGNĘŁA 5 ZŁ ZA LITR, ZA PO ROPA NA GIEŁDZIE JEST PO 140 USD A CENA PO-KONAŁA 5 ZŁ! TO JEST DOPIERO PRZEKRĘT!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasyl napisał:
Im droższa benzyna i ON tym mniej kocmołuchów na drogach. Mi to się podoba. Nie każdy musi jeździć samochodem. Jak ktoś biadoli to niech siada do PKS-u.
Zamilcz trollu, bo stajesz się już nudny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to dobry czas na ecodriving? Jeżdżąc troszkę wolniej, wcześniej zmieniając przełożenia i szybko osiągając zamierzoną prędkość podróżną osiągamy rezultaty, które niejednego zadziwią Nawet paliwożerny silnik benzynowy może się stać ekonomiczny a czas przejazdu wydłuży się o kilka - kilkanaście minut... Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bez alternatywy w postaci pociągu lub autobusu i tak będą tankować, niezależnie od ceny paliw na stacjach. Reszta przerzuci się na rowery i komunikację miejską. A bańka w końcu pęknie i ceny spadną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie stacje tylko nasz "kochany" rząd doi z nas przecież jakby obniżyli te swoje haracze na litrze to pb by z 3-3,5zł kosztowała. Przecież Polska taka biedna a ci z Wiejskiej muszą sobie na lokale,telefony i 13-stki nazbierać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy cen artykułów nienaganiaja też MEDIA ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
To nie stacje tylko nasz "kochany" rząd doi z nas przecież jakby obniżyli te swoje haracze na litrze to pb by z 3-3,5zł kosztowała. Przecież Polska taka biedna a ci z Wiejskiej muszą sobie na lokale,telefony i 13-stki nazbierać...
przypominam ze za kaczyńskiego paliwo kosztowało 5 zł. i nikt nie mówił wtedy ze to wina kaczorów. najlepiej bronic zlodziejskich stacji i oskarzac rząd, tuska i innych platfusów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROGI rządzie .......j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...