Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą szukać mogił pomordowanych na Górkach Czechowskich. Apelują do IPN

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2016 r. o 15:05 Powrót do artykułu
ci "obroncy" to juz powariowali. nudzi wam sie? nie macie juz czego wymyslac? jak sie na chomiki nie udalo to na wymyslone mogily dzialacie? jako mieszkaniec czechowa chce uporzadkowania tego terenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw chomiki teraz mogiły co jeszcze na górkach "odkrywcy" znajdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chomiki sa bleee bo to były chomiki europejskie a pis europy nie lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany, ze gdyby naprawdę były tam jakieś groby, to zarówno IPN, jak i wczesniejszy wlasciciel terenu wiedzieliby o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam same krzaczory i śmieci teraz jest szansa aby tereny górek przywrócić do normalności ale jak widać niektorzy boja się ,ze stracą miejsce na wyrzucanie odpadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem przekonany, ze gdyby naprawdę były tam jakieś groby, to zarówno IPN, jak i wczesniejszy wlasciciel terenu wiedzieliby o tym.
No oczywiście takiej historii nikt by nie przeoczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz bardziej kontrowersyjne i głupsze doniesienia z górek. LUBLINIE opanuj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne groby....kto mógł coś takie wymyślić to skandal że chodziliśmy tyle lat rzekomo po grobach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak stare meble i śmieci zalegały na górkach były takie zdjecia to było OK? a teraz wilekie odkrycia dlaczego śmieci tam wyrzucali depcząc groby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mi nie wiadomo na temat tego, że tbv przeprowadziło jakiekolwiek inwestycje bez wcześniejszego sprawdzania terenów itp. Zresztą to by im się nie opłacało. A jak ja sobie wymyślę, że na górkach leżą kości mamuta, to też wszystkie gazety o tym napiszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel terenu już zaczął dbać o górki śmieci wyziózł już tam nie zalegją z tego co widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kj napisał:
Właściciel terenu już zaczął dbać o górki śmieci wyziózł już tam nie zalegją z tego co widziałem
No w końcu bo wczesniej jak Echo była ta działka to nikt tam nawet nie zajrzał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest ZA wywieszeniem na ogrodzeniu zdjęć "obrońców" naszych czechowskich górek łapka do góry! :D Daliby sobie może w końcu spokój a ten teren po tylu latach byłby uprzątnięty. Jak tak dalej pójdzie to minie kolejne 10lat,a my będziemy mieć tam wielkie śmietnisko zamiast dużego parku i fajnych mieszkań. A obrońcy albo powyjeżdżają, albo poumierają. Nasze górki również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutt napisał:
kj napisał:
Właściciel terenu już zaczął dbać o górki śmieci wyziózł już tam nie zalegją z tego co widziałem
No w końcu bo wczesniej jak Echo była ta działka to nikt tam nawet nie zajrzał
jutt napisał:
Piękny park mógłby tam powstać/ z tymi mogiłąmi nie wierzę tylu hidtoryków w Lublinie dawno byłoby wiadomo iż to mmiejsce mordu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra.... w takim razie jak teraz na górkach są mogiły to co z chomikami jeśli zaczęły zjadać już ich szczątki? Ta grupa samozwańczych obrońców GCZ powariowała!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz chcą w to mieszać IPN?! kto następny? Papież?! wstyd dla Lublina ta "walka" o górki. tym bardziej, że to teren prywatny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale farsa z tym IPN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komitet obrony górek coraz bardziej się ośmiesza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie to marne wykorzystywać zmarłych i IPN do walki z deweloperem. Naprawdę nie ma innych sposób? Wstydźcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smród jak ze śmieci które do niedawna jeszcze zalegały na gorkach czechowskich chodzę tam na spacery z Reksiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...