Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą zagrać w "Pamiętnikach z wakacji". Kilkaset osób na castingu w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 sierpnia 2016 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Brawo. Wreszcie mieszkańcy Lublina mogą się wykazać. Oglądam każdy odcinek trudnych spraw i pamiętników z wakacji. To wspaniały program. Miliony przed telewizorami. Cieszę się bardzo że tak wyróżniono nasz region i przyjechano aby wybrać nowych przyszłych aktorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze będzie można sobie wpisać w CV że brało się udział w maga kasowej i mega ambitnej produkcji !!! Rodzice muszą być dumni ze swoich mega "inteligętnych" pryszczatych pociech .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Jestem na filmie z manifestacji w Warszawie, w którym apeluję do byłego premiera żeby nie chodził w dziurawych butach" Co za Cymbał!!! Teraz widzicie kto tam gra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rozczarowana. Ani na tym castingu ani wśród poszukiwanych złodziei nagranych na monitoringach nigdy nie ma moich znajomych. Wiecznie same obce twarze. Muszę chyba sama wziąć sprawy w swoje ręce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy to tylko na zacofanym Wschodzie. Celebrytami nie zostaną ale idiotów z siebie zrobią konkretnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robisz na stronie dotyczącej zacofanego wschodu? Jesteś tu żeby się dowartosciowac? Wysoko rozwinięty patologicznie zachodzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie castingi są robione  całej Polsce ale fakt są to seriale najniższych lotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej idiotycznych seriali to już chyba nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy chce być tera gwiazdą telewizyjną. Nie ważne czy 'trudne sprawy', czy 'pamiętniki z wakacji' kręcone zawsze na tej samej wyspie, oby na ekran.... a potem gwiazdorzyć we wsi, jak to się na ekranie zabłysło talentem. A nuz jakis Spielberg zauważy i weźmie do Holyłudu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by znany malarz ogłosił, że poszukuje modeli do obrazu "ofiary losu", to bys się pół miasta zgłosiło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Występów w filmach, jako źródła utrzymania nie traktuje natomiast pan Stanisław w Lublina, który pojawił się już w „Wołyniu”, serialu „Wszystko przed nami”, „Paniach Dulskich” i „Kamieniach na szaniec”.... a teraz najbardziej wyśmiewana i parodiowana żenada na Polsacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażaj Pana Zbyszka, coś zostało pokręcone, to Pan Zbyszek mówił, że chodzi w dziurawych butach a nie premier. Duma Gminy Wierzbica to poprostu ekscentryk. Tak trzymać Panie Zbyszku. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam nie wstyd żeby do takiego gó...a się sprzedac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają parcie ale celebrytami i tak nie zostaną. Zafundują im wycieczki, hotele, przez chwilę poczują się gwiazdami a ostatecznie i tak każdy będzie się śmiał ze sztucznego "aktorstwa" niskich lotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja tam byłem , kilka klapsów zdobyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...