Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą żeby górki czechowskie były wielkim parkiem. Co na to właściciel terenu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2016 r. o 20:33 Powrót do artykułu
Mogą kupić i zrobić park, jeśli nie to własność prywatna musi być chroniona - niech robi co chce w granicach prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park "ludowy " juz byl wiele razy zmieniany. I nadal strach wieczorem po nim chodzic. To samo bedzie na gorkach czechowskich. Beda tylko bezdomnii i Ci co beda szukac komu zrobic wpier... Ok. Tereny zielone sa potrzebne w L, ale uszanyjmy wole wlasciciela. Zawsze znajdzie sie ktos, jak nie konserwator zabytkow to inne organizacvje ktore maja tylko w tym taki interes zeby zaistniec. Ile ludzi tyule pomyslow. Szkoda gadac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można nie zaprosił na spotkani właściciela terenu? przecież to komiczne i jak dla mnie strzał w stopę obrońców górek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czekam na studium 14 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, własność prywatna to własność prywatna i należy to uszanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60 ha zieleni zostanie po zabudowie i jeszcze im mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy szkodniku już niedługo bedziesz się tłumaczył jak Hajka z Warszawy!!! Mam nadzieje że ty i ona bedziecie siedziec w sasiednich celach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chce żeby WŁASNIE powstały tam ładne, funkcjonalne budynki i zachowaniem elementów przyrody a nie dzikie krzaczory z potłuczonymi butelkami i dzikie wysypisk smieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a ja chce żeby WŁASNIE powstały tam ładne, funkcjonalne budynki i zachowaniem elementów przyrody a nie dzikie krzaczory z potłuczonymi butelkami i dzikie wysypisk smieci !
ja podobnie, wolę nowoczesne budownictwo i ładny zadbany park niż takie trudnodostępne ściernisko jak jest teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł, więcej terenów zieleni. A nie tylko budynki. Bierzmy przykład z Wrocławia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, teren prywatny ale wg. przepisów inwestor nie może tam budować mieszkań. cwaniak kupił ziemię i myśli że po znajomości zmieni przeznaczenie w planie zagospodarowania. Chyba się przeliczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle TBV-owscy wyżej.  Wara wam od górek!! Mało macie terenów pod bloki dookoła?! Musicie bez pozwolenia zasypywać teren? I prezydent tego nie widzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli "sprawiedliwy kompromis" proponowany przez prezydenta (40/60) to w rzeczywistości niezły przekręt. Mówił nam, ze "inwestor moze budować na 30%pow mieszkania a chce zmiany do 40%". Teraz okazuje sie, ze moze według obecnego planu budować na 3% terenu!!!! Pan prezydent manipuluje!!! Skandal! Powinien dbać w pierwszej kolejności o dobro mieszkańców a nie małej grupki kolesiów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi?. Przecież to jest teren prywatny. A jak się chciało mieć to należało zakupić i sobie chodować borsuki i inne zwierzaki albo udostec na schadzki o prytę gdzieś obalić muszą. Skoro Skarb Panstwa nie zadbał aby to "miasto" było właścicielem to "po ptokach", jest prywatne i kropka. Budować, budować  i nie przejmować się "mądralami" co nie mają pojęcia o czym mówią. Własność prywatną należy chronić, komuna i jej system został dawno pogrzebany ale widać niektórym tęskno za nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samwdolinie napisał:
tak, teren prywatny ale wg. przepisów inwestor nie może tam budować mieszkań. cwaniak kupił ziemię i myśli że po znajomości zmieni przeznaczenie w planie zagospodarowania. Chyba się przeliczy...
Cwaniak? Oby tylko tacy cwaniacy byli na świecie co kupują 100 ha i ponad 60 chcą przeznaczyć pod ogólnodostępny park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nie zaprosili właściciela na to spotkanie? trochę to nietaktowne i źle o nich świadczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się to co proponuje TBV zwyczajnie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak zwykle, g..... będzie, ludziom to nic nie pasuje. Inwestycje źle, brak inwestycji też źle.... Wszystko źle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni PiSu nigdy nie zagłosują za zmianą planu, bo to będzie sukces Żuka. Nigdy, nigdy. A ciemny lud i tak na nich zagłosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie wierzcie w te bzdury! Obiecują wybudowanie parku, podświetlanych chodników, wieży widokowych, a przedstawiciel TBV zapytany na konferencji o to kto miałby sfinansować budowę parku odpowiada, że miasto... TBV tylko wybuduje bloki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...