Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą żeby umorzyć dług osobom z mieszkań komunalnych. ZNK: "To złe rozwiązanie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2016 r. o 21:16 Powrót do artykułu
I co jeszcze? Płacę czynsz i wszystkie opłaty regularnie, ciężko na to pracuję i w pierwszej kolejności robię konieczne opłaty, za resztę staram się przeżyć. Może i ja przestanę płacić za wszystko, a potem poproszę jakichś "szemranych aktywistów" o załatwienie mi oddłużenia? Jeszcze nigdy nic od nikogo nie dostałam, za to cały czas z mojej zarobionej kasy dorzucam się do całej tej patologii. Ale nadal rozdawajmy kasę na prawo i lewo, umarzajmy długi i głaszczmy po głowie pasożyty (jestem w stanie zrozumieć, że są ludzie, których życie skopało i naprawdę nie mają możliwości zapłacić i zarobić, ale większość to niestety nieroby żerujące na innych).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję, niech LAL dorzuca darmozjadom do rachunków a od miejskich podatków z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta śmieszna akcja lokatorska ze swoich dopłaca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wielu z mich ma zasiłki z mopru na na oplaty mieszkaniowe, energie, gaz, czynsze.Dwa razy te same rachunki będą płacić? A dodatek mieszkaniowy to na co jest bo tez pewnie wielu ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zuk z Peło przestanie żreć ośmiorniczki i bydlęce policzki, starczy wtedy na czynsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech zuk z Peło przestanie żreć ośmiorniczki i bydlęce policzki, starczy wtedy na czynsze.
ty widziałeś w ogóle pisowski czopie ile zarabia Żuk? pewnie nie więc ci napiszę - MARNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z LAL to kompletni idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech zuk z Peło przestanie żreć ośmiorniczki i bydlęce policzki, starczy wtedy na czynsze.
Ośmiorniczki to na połudiu europy żarcie typu nasza pasztetowa i salceson. W biedronce po 27 zł za kilo ośmiornicy. Wołowie poiczki też mi rarytasz, ot polędwica wołowa wielkie halo. Niech zaczną płacić i regulować dlugi z 500 + a nie ostatnio widzę wyłazi patologia z wózkiem zgraja dzieci dookoła z sydromem dzieci alkoholików matka zjechana jak prostytutka za okupacji ale w wózku  leży dziecko na oko 4 m-ce. 6 dzieci x 500 zl to jakieś 3000 tysie, wszystki nowe airmaxy na nogach. Alleluja i do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać ich było żeby tam zamieszkać to niech płacą, albo idą na roboty społeczene
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durny komentarz... Co by nie jadł - z jakiej paki kasę z tego żarcia przeznaczać na nierobów? Ile jeszcze można pomagać? A 500+ za kilkoro dzieci to na co idzie? Przecież żywa kasa wpada co miesiąc. Ale przecież jak nauczeni, że za mieszkanie i media się nie płaci (bo po co, przecież i tak nie wywalą i nic nie zrobią), to zawsze można wydać "lepiej" tą kasę. A długi się umorzy, dlaczego nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaa.pewnie, najlepiej niech jeszcze.miasto po kracie piwa, kartonie vódki i papierosów im da. Przecież nas stać na to. Nie wiem jak inni, ale ja uważam że skoro nie potrafi utrzymać domu, niech sobie radzi w inny możliwy sposób. Myślę że problemów ze znalezieniem normalnych ludzi nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie pracuje, ten nie je. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie umarzać, i tak żyją kosztem innych! Kto ma pracę, musi płacić za mieszkanie, kto nie ma pracy, niech odpracowuje zadłużenie, choćby zamiatając ulice! Nic darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze niech zrobia tak jak jedna z podlubelskich gmin,gdzie dowalaja podwyzki na mieszkania komunalne i dochodzi do tego,ze spoldzielcy placa za mieszkania o wyzszym standardzie mniej niz za komunalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czynsze w mieszkaniach komunalnych są bardzo wysokie w porównaniu do mieszkań spółdzielczych,pytanie dlaczego?Dofinansowanie do czynszu nie każdy może dostaç bo dochód liczony jest brutto A biorąc dochód np rodziny 2 osobowej rencistów nie borą pod uwagę ile dostaje na rękę tylko ich dochód brutto który przekroczy chociać kilkanaście złotych i dofinansowania się nie dostanie.Wiele starszych i chorych ludzi stoi przed wyborem czynsz czy życie i leki więc nie mówcie że wszyscy nie płacący to patologia bo takim ludziom naležy pomóc,oni płacą choć nieregularnie ale płacą.A może należy zmienić zasady dofinansowania i indywidualnie podchodzić do ludzi?I lokatorzy by płacili i ZNK miałoby mniej dłužników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na alkohol mają, 500+ dostają to jeszcze im dopłacać albo umarzać czynsz? Bez przesady, jakoś inni lokatorzy płacą i nie żądają pomocy. Do roboty niech się wezmą i zapracują na czynsz a nie tylko daj i daj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czynsze komunalne bardzo wysokie,przykład osiedle Tatary mieszkanie 35m ciemna kuchnia bez balkonu czynsz 485zł +40 smieci,osiedle Pogodna mieszkanie 54m balkon gaz w czynszu 600 zl,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w czym problem? Niech wynajmują ładniejsze mieszkania w końcu mają teraz za co. Jakoś wielu lokatorów płaci i nie narzeka, że czynsz wysoki. Za darmo się niestety nie mieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym to się naprawdę w głowach poprzewracało. Nie płacą bo za niski standard? A czego jaśnie państwo chcą? Ekskluzywnych apartamentów na koszt podatnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czynsze umorzyć pod warunkiem że wy***ą tego co nie płaci i udostępnią mieszkanie oddłużne nowemu lokatorowi który nie będzie miał problemu z płaceniem. niech znk nie liczy na pieniądze których nie zobaczy, trzeba myśleć realistycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...