Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcesz foliówkę? To płać!

Utworzony przez ali, 8 września 2008 r. o 09:17 Powrót do artykułu
Na Marysinie u dzi.... również pobierane są opłaty za reklamówkę. Ja na pewno nie wrócę do tego sklepu tylko pojade kilka kilometrów dalej i ,, za darmo dostane reklamówkę". Pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO prostu ograniczyłem zakupy w sklepach, które wprowadziły odpłatność za torby. Oczywiste jest, że żeruję one na fakcie, że klient być może nie weźmie torby z domu. A gdy już wejdę do sklepu z własną torbą i widzę, że mi ona nie wystarczy - ograniczam zakupy (szczególnie warzyw i owoców). I tak sklep, zamiast "obłowić" się dodatkowo na torbach - traci. I dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle handlowcy zrobili klientów w balona zarabiaja na marżach fałszywych wyprzedażach a teraz torebki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie skończy się to śmiecenie. Brawo z pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIPOKRYCI -pod płaszczykiem ochrony środowiska duże sklepy zarabiają na klientach, bo musieli dawać za darmo siatki - obniżają koszty udając troskę o środowisko. Jakoś nie przeszkadza im zaśmiecanie świata pustymi butelkami pet, opakowaniami po jogurcie, śmietanie, deserkach, itd - ten plastik jest grubszy i dłużej się będzie rozkładał. Ale to producent towaru pokrywa koszt opakowania a nie sklep !I już nikt nie krzyczy ! A jeszcze drugie dno sprawy: " za odpłatne siatki pieniądze trafią do urzędów wojewódzkich skąd będą dzielone dla firm prowadzących recykling" - KTOŚ CHCE WYPROWADZIĆ CIĘŻKĄ KASĘ - będzie jak z podatkiem drogowym co miał trafiać na remont dróg !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy nowy POdatek, tylko tyle Pan Donald Tusk może wymyślc a miało byc tak pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...