Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciała zabić byłego męża młotkiem (wideo)

Utworzony przez mick, 2 listopada 2008 r. o 15:43 Powrót do artykułu
Kiedy pojawi się informacja, że chodzi o dziennikarkę "MM Lublin" - tytułu blisko współpracującego z DW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mick napisał:
Kiedy pojawi się informacja, że chodzi o dziennikarkę "MM Lublin" - tytułu blisko współpracującego z DW?
Ona nigdy nie była dziennikarką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile wiem, pracowała w MM Lublin, wcześniej w TV Lublin. Inicjały też są niepełne - Karina Z-B. Chyba tak powinni napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy nie była dziennikarką? Na zdjęciach "Red Akcja Show" pojawia się na redakcyjnych planówkach. To co na planówki redakcyjne może wejść każdy z ulicy, siąść sobie i słuchać, a w dodatku korzystać z komputera należącego do redakcji? Bądźmy powazni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie ma to znaczenie czy dziennikarka, fryzjerka czy sprzątaczka? Idiotka i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde ale afera polacy kochają afery oj tak! lubią gdy ktoś ma gorzej niż oni, w tedy czuja sie lepiej. Szukajmy afer jazda!!! zniszczmy czyjes życie bo tak naprawde jestescie wy tymi młotkowymi! tylko w inny sposób. Pozdrawiam Młotkowych aferzystów!! He he!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, nie wierzę, że w MM Lublin czyli w firmie zgrupowanej z Dziennikiem Wschodnim mógł ktoś taki pracować ... naprawdę ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna idiotka są rzeczy o których wy jako kibice tej afery nic nie wiecie o ich życiu i jak naprawdę było jakie relacje były między nimi i że ona psychicznie już nie wytrzymywała a nikt nie próbował jej pomóc w ciężkich chwilach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Teraz wszyscy będą ją oskarżać .Źle zrobiła bardzo źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO MAGDY CO TY pier***ISZ TO WSZYSTKO JEJ SPRĘYNKA ONA TO WSZYSTKO ZAPLANOWAŁA A PAWEŁ BYŁ TYLKO NARZEDZIEM W JEJ RĘKACH CHCIAŁA PRZEJĄĆ WSPÓLNE MIESZKANIE TO MA WIEM BO SIEDZIAŁEM Z PAWŁEM POD JEDNA CELĄ KARINA ZDYCHAJ TY ku*** PAWEŁ TRZYMAJ SIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...