Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Chciałem się zabić, bo mi nie zapłacili za pracę\" (wideo)

Utworzony przez zmieszkaniec Botanika, 1 marca 2011 r. o 06:23 Powrót do artykułu
Na ul. Pergolowej Interbud nie prowadzi zadnych inwestycji. Na Tarasowej owszem. Wystarczylo siegnac po mape. Eh, rzetelnosc dziennikarska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zamiast skakać z dźwigu skoczy przez mur. W gdańsku jest fachowiec od takich działań i poprawy doli robociarzy czyl jak brzydko się kiedyś mówiło roboli. Lech go nauczy jak się wyzwolić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na firmę Trottertrans z Lublina.Właściciel zatrudnia kierowców na busy.Warunki głodowe i wydzieranie pieniędzy za tzw.kary.Nie zapłacił mi za grudzień wypłaty.Ponieważ byłem na umowie zleceniu to nie mam żadnych szans w PIP.Chętnych do dyskusji zapraszam na GG 3475722.Niedługo, bo dziś elektrownia wyłączy mi prąd.Ale pan waściciel firmy mieszka w willi i ma się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skandal! to jest kradziez! okradanie pracownika z jego pracy i wynagrodzenia. za to powinno sie pojsc siedziec, ale przeciez na gruba rybe nie ma paragrafu, paragrafy sa tylko na małe płotki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gs napisał:
Niech zamiast skakać z dźwigu skoczy przez mur. W gdańsku jest fachowiec od takich działań i poprawy doli robociarzy czyl jak brzydko się kiedyś mówiło roboli. Lech go nauczy jak się wyzwolić!
Masz kolego szansę na odzyskanie kasy idz do sądu pracy i załusz sprawę o ustalenie stosunku pracy skoro była to umowa zlecenie albo załóż sprawę cywilną weś adwokata albo poproś sąd aby przydzielono ci go z urzędu.Nie daruj łachudrze, bo potem będziesz żałował, a ja przestrzegam przed firmą erbus z Nasutowa tam jest podobnie. a wracaąc so sprawy adwokat nie jest aż taki drogi duża konkurencja jak chcesz to ci polecę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO ŁADNĄ IRLANDIĘ ZGOTOWAŁ NAM RUDY TUSK I CAŁA PO. MACIE COŚ CIE CHCIELI !!! KARABINY W ŁAPĘ I PODZIĘKOWAĆ OSZUSTOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
NO ŁADNĄ IRLANDIĘ ZGOTOWAŁ NAM RUDY TUSK I CAŁA PO. MACIE COŚ CIE CHCIELI !!! KARABINY W ŁAPĘ I PODZIĘKOWAĆ OSZUSTOM.
MASZ RACJE TRZEBA GNAC OSZUSTOW,OCZYSCIC SIE Z TEGO CHAMSTWA,JAK TO ROBIA DZISIAJ ARABOWIE.SZKODA ZE JESTESMY TAK DALEKO ZA NIMI,ONI JUZ BEDA MIELI Z GORKI A MY JESZCZE POD.DNA PO-prostu JESZCZE NIE WIDAC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie te postsolidaruchowe klony są tyle samo warte.Ale cóż,biedny ludek uwierzy w cuda i pójdzie po raz kolejny do wyborów......Oj biedny ludku Boży "miałeś złoty róg,ostał Ci się ino sznur"...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to POlska właśnie, tylko bogaty będzie miał rację bytu. Kilo cukru 7 pln, chleb PO 5 pln. Nawet umrzeć się nie opłaca bo nie starczy z zasiłku na pogrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to przez tą cholerną solidarność cierpimy biedę, zabrać im majątki, min. przywódcy i oddać biednym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Kołowrotka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ten rząd rządzi Co to PO wyprawia.Juz mamy druga Irlandię???? Dalej głosujcie na PO a będzie > im < sie żyło lepiej.Macie posłankę J MUCHE co zrobiła dla ludzi.NIC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki jest w tym udział Interbudu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dobrą wiadomość dla milionów ludzi któzy pracując lub handlując drżą o swoje pieniądze. Za około 2 miesiące ruszy usługa która ich ochroni. Osoby które będą korzystały z usług tej firmy mają pewność że nie ma możliwości by jedna strona wzbogaciła się na krzywdzie drugiej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...