Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To już nie potrafią sobie dzieci nakłaść po ryju i iśc do domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oznacza, że świadomość posiadanych praw wśród ludzi rośnie, a dzieci potrafią ocenić, czy ich rówieśnicy zachowują się w porządku czy nieodpowiednio i co więcej mają wystarczająco dobre i bliskie kontakty z rodzicami, żeby im o wszystkim powiedzieć. Ponadto, sami rodzice mają na uwadze coraz częściej dobro dziecka zamiast podejścia 'co ludzie powiedzą' albo zamiatania sprawy pod dywan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ja mogę zgłosić do kuratorium, że pani od informatyki w sp w ludw...nie jest nieprzystosowana do nauczania dzieci, które wiedzą, że nie trzeba wpisywać całego protokołu(***:/...itd) do wyszukiwarki, żeby coś znaleść w necie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moich czasów wychodziło się na środek boiska i dawało kilka razy po pysku. Nikt nie reagował i nikt nigdy nic nie widział. Wszyscy żyją pracują, mają rodziny itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina rodziców. Niech chowają dzieci tak, aby stawqli się peda… ami (Fuj!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić, jeśli mama wychowując chłopca stroi go na dziewczynkę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polski wschód, za*** mentalne pełne zacofanych homofobów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet w nowoczesnych kalifatach Berlin i Paryż, coś p.da.y nie są w modzie i rodowicy Europejczycy Muhamedy i Abdulle ich tępią. A Lublin nie chce być zaściankiem Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze, że w zacofanych latach 90 nikt kolegi z długimi włosami nie wyzywał od pedałów, wręcz przeciwnie, większość go lubiła, bo był "swój chłop"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nic nie dziwi. Kolega z pracy ma długie włosy i jest akurat pedałem ale to podobno nie reguła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...