Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoła przy Piłdudskiego istnieje chyba od 1957 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiwat świeckie państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby pani dyrektor już zapomniała, że sama była członkinią Podstawowej Organizacji Partyjnej w tej szkole i dzięki przynależności do jedynej słusznej partii została dyrektorem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro już raz był poświęcony przez biskupa Wyszyńskiego, to po co drugi raz go święcono? Czyżby święcenia tez miały jakiś termin ważności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alusia napisał:
Czyżby pani dyrektor już zapomniała, że sama była członkinią Podstawowej Organizacji Partyjnej w tej szkole i dzięki przynależności do jedynej słusznej partii została dyrektorem?
"Był to okres, który – według naszej subiektywnej oceny – charakteryzował się wieloma wypaczeniami i błędami ludzkimi – podkreśla Wiercińska." O kurczę. Normalnie Gomułką zajechało. Ta pani jest dyrektorem szkoły???? Nie zauważyła, że coś się jednak zmieniło. Mam nadzieję, że historii nie uczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś znajdzie gdzieś"niechciany krzyż",to by Palikotowi można wręczyć/albo w biurze poselskim powiesić/,aby się opamiętał i zaczął zajmować bytem codziennym wyborców!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
A może ktoś znajdzie gdzieś"niechciany krzyż",to by Palikotowi można wręczyć/albo w biurze poselskim powiesić/,aby się opamiętał i zaczął zajmować bytem codziennym wyborców!!!!!
Opamiętać to powinni sie ludzie twojego pokroju dokarmiający czarną mafię! Palikot bardzo zręcznie zajmuje się bytem wyborców i próbuje chronić nas przed fałszywymi prorokami którzy czyhają tylko aby się nachapać darmowej kaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Skoro już raz był poświęcony przez biskupa Wyszyńskiego, to po co drugi raz go święcono? Czyżby święcenia tez miały jakiś termin ważności?
Jeżeli święcił to purpurowy to za mniej niż 5000zł nie wynurzył by nosa ze swojej limuzyny. a jak zwykły czarnuch to z 2000zł wziął za taką szopkę. I to wszystko z publicznych pieniędzy idzie każdego dna na podobne rytuały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miły gościu, nie wrzucaj na katolików, spróbuj napisać coś na inne wyznania, to pewnie galoty ci zafalują, bo ten temat jest bardziej drażliwy i pod ochroną .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa napisał:
miły gościu, nie wrzucaj na katolików, spróbuj napisać coś na inne wyznania, to pewnie galoty ci zafalują, bo ten temat jest bardziej drażliwy i pod ochroną .
Czy inne wyznania rujnują nasz kraj? Czy jakiś muzułman, buddysta,prawosławny,lub inny nawiedzony wciska nos w nie swoje sprawy i mówi jak żyć? Czy szydzi publicznie z ludzi o innych poglądach? Co mam napisać na inne wyznania skoro nigdy nie odczułem ich obecności tak jak katolickiej? Czy inne wyznania wciskają swoje obiekty kultu do szkół i instytucji państwowych? Dla mnie krzyż kojarzy się z narzędziem zbrodni i podziałem ludzi więc dla czego muszę oglądać ten znak na każdym rogu w niby wolnym kraju? Dla czego nie dano mi prawa wyboru w dzieciństwie i musiałem przechodzić proces w którym wmawiano mi że ksiądz i zakonnica to dobrzy ludzie?? Cieszę się jedynie że nie dałem sobie wyprać mózgu tak jak ty i nie jestem już katolikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...