Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciepły guzik w autobusach zacznie działać miesiąc później

Utworzony przez pasazer, 22 listopada 2011 r. o 23:41 Powrót do artykułu
No właśnie na oznaczenie autobusów bo w sobotę jechałem autobusem lini 26 i ludzie byli tak zdezorientowani bo ani jednej naklejki a cieply guzik juz dzialal, niektorzy ludzie nawet nie wysiedli przez to na przystanku iyp, wezcie zajmijscie sie ta sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie na oznaczenie autobusów bo w sobotę jechałem autobusem lini 26 i ludzie byli tak zdezorientowani bo ani jednej naklejki a cieply guzik juz dzialal, niektorzy ludzie nawet nie wysiedli przez to na przystanku iyp, wezcie zajmijscie sie ta sprawa bo teraz mowa ze guziki zostana wprowadzone po nowym roku a w one juz w tamtym autobusie dzialaly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam dziś jechałem autobusem z włączonymi "ciepłymi przyciskami" - bez żadnej informacji, ale ludzie sobie dawali radę. Ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby to funkcjonowało choćby i od jutra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to takie lubelskie - najpierw się ogłasza terminy, że to niby tacy jesteśmy sprawni, szybcy, konkretni a potem tak jak zwykle. Może czas by z ta lubelską głupotą skończyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jadąc mpk często widzę, jak ludzie sami naciskają guzik żeby wsiąść bądź wysiąść, a i tak czy drzwi się otworzą zależy od kierowcy, także nie ma reguły. Może kiedy jeżdże jest więcej ludzi postępowych niż w innych godzinach . Co do daty wprowadzenia "ciepłego guzika", to proponuję aby termin ten przesunąć na lipiec/sierpień. Wtedy jest mniej ludzi w autobusach i łatwiej przyzwyczaić mniejszą ilość osób, które później mogą rozpowiedzieć innym, że taka nowość na skalę światową funkcjonuje w naszym postępowym ztm/mpk/czy cośtam jeszcze innego. Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...