Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to dobrze,że są jeszcze tak wspaniali ludzie!To wspaniała,optymistyczna wiadomość! ...W mojej miejscowości zwolnili z pracy samotną matkę...,bo nie miała znajomości.../nie mogła później znaleźć pracy conajmniej kila lat,była po 40 -stce...,mieszkała w małej miejscowości.../a na jej miejsce przyjęto młodą bezdzietną panienkę...bo tamta miała szerokie plecy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram. Dobrze wiedzieć ze są jeszcze ludzie, którzy BEZINTERESOWNIE potrafią pomoc innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlachetne jest pomaganie potrzebującym, ale wkurza mnie określenie "samotna matka". Przecież sama się nie rozmnożyła! Dlaczego w Polsce nie ma skutecznego egzekwowania alimentów od "dawców nasienia"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Jak to dobrze,że są jeszcze tak wspaniali ludzie!To wspaniała,optymistyczna wiadomość! ...W mojej miejscowości zwolnili z pracy samotną matkę...,bo nie miała znajomości.../nie mogła później znaleźć pracy conajmniej kila lat,była po 40 -stce...,mieszkała w małej miejscowości.../a na jej miejsce przyjęto młodą bezdzietną panienkę...bo tamta miała szerokie plecy...
co za głupie podejście do życia, a czy młoda panienka nie ma prawa zyć, tak samo należy się praca dla młodej panienki jak i dla samotnej matki, a samotnej matce jak ciężko żyć to po cholerę robi dzieci z nieodpowiedzialnym facetem. Ja np. jestem bez dziecka/ci tylko dlatego, że nie chciałam mieć dziecka z byle pijakiem i co, nie mam prawa mieć pracy, nie mam prawa żyć normalnie dlatego, że myślę całe życie logicznie i nie decyduje sie na dzieci z byle kim.Praca i pomoc dla wszystkich, a samotne niech myślą z kim sie decydują na dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Jak to dobrze,że są jeszcze tak wspaniali ludzie!To wspaniała,optymistyczna wiadomość! ...W mojej miejscowości zwolnili z pracy samotną matkę...,bo nie miała znajomości.../nie mogła później znaleźć pracy conajmniej kila lat,była po 40 -stce...,mieszkała w małej miejscowości.../a na jej miejsce przyjęto młodą bezdzietną panienkę...bo tamta miała szerokie plecy...
jeżeli została samotną matką, bo mąż jej zmarł, to zgoda, ale jeżeli robiła dzieci z byle kim, no to niestety ale ta twoja samotna matka miała szerokie nie plecy ale co innego i to jej teraz problem za co dzieci utrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monk napisał:
Szlachetne jest pomaganie potrzebującym, ale wkurza mnie określenie "samotna matka". Przecież sama się nie rozmnożyła! Dlaczego w Polsce nie ma skutecznego egzekwowania alimentów od "dawców nasienia"?
W moim przypadku ten dawca nasienia zmarł nagle i zostawił mnie samą z 3 dzieci - najmłodsze 1 rok i 10 mies i mimo tego, że ten termin Ci się nie podoba - jestem samotną matką i to bez prawa do renty i jakichkolwiek zasiłków. Jest mi bardzo ciężko. Na pomoc rodziny też nie mogę liczyć, bo mam tylko ciężko chorą na SM młodszą siostrę, która jest przykuta do łóżka i chorego na Parkinsona ojca. Na dodatek sama muszę poddać się operacji obu rąk i wykryto u mnie cukrzycę. Czasem życie nie jest zbyt łaskawe a samotność i bezradność jest okropna, więc ciesz się, że Ciebie to nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...