Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkoda zawodnika nie wyobrażam sobie repr bez niego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bielecki Trzymamy kciuki za twoje zdrowie oby sie udalo pozdrowienia z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo on obchodzi? Cóż to za sława żeby o nim tyle pisać? Kim on jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A kogo on obchodzi? Cóż to za sława żeby o nim tyle pisać? Kim on jest?
przeczytaj artykuł to sie dowiesz a nie pajacujesz trolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumie jak można sie tak wypowiadać o takim znanym człowieku i zasłużonym piłkarzu wstydź sie a jak nawet być może nie wiesz o kim wogóle mowa to nie pisz takich bzdur!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego jak byś przeczytał artykuł to dowiedział byś się, dlaczego tak dużo piszą o KArolu Bieleckim , ale jeśli nie umiesz przeczytać to ja ci powiem !! Karol Bielecki na meczu z Chorwacją w Kielcach doznał groźnego urazu oka , nie wiadomo czy bedzie widział. Więc jeśli nie wiesz dlaczego tak dużo o nim piszą to nie dodaj takich głupich Komentarzy!!!!! KAROL !! Kielce i Okolice są razem z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur*** jakie kielce z nim? co do chu**** przyjechaliscie chociaz do szpitala? paranoja :/ Karol ma sie już całkiem dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol pochodzi z Sandomierza i jest praktycznie z mojego miasta i żal mi go okropnie ponieważ bardzo go lubię i on jest najlepszym zawodnikiem naszej reprezentacji. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdroowiej nam szybko Karolu:) piłka ręczna bez ciebie to już nie będzie to samo co było:( przerazające jest to co sie stało...miałam nogi jak z waty gdy zobaczyłam to w telewizji... jesteśmy z tobą. jesteś niesamowicie silnym człowiekiem i wierzę ze dasz radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol!Wracaj szybko!Czekamy cierpliwie!Czy wie ktoś może czy jest jakiś filmik z tego meczu na internecie?Jeżeli tak to proszę o link pod numer gg : 3516103 ! Dziękuję z góry serdecznie. ! Karol ma wrócic już w lipcu!Tak się cieszę. ) Wkońcu powróci normalna gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A kogo on obchodzi? Cóż to za sława żeby o nim tyle pisać? Kim on jest?[/quote] Karol Bielecki jest jednym z najlepszych szczypiornistów na świecie!Jeżeli nie chcesz o nim czytac to po co wchodzisz na to forum i dodajesz głupie oraz nieciekawe i bulwersujące wszystkich komentarze? ;// A kogo obchodzi Twój beznadziejny komentarz ?????? :// [quote name='jeb*** kielce' post='302408' date='13.06.2010, 18:17:51']kur*** jakie kielce z nim? co do chu**** przyjechaliscie chociaz do szpitala? paranoja :/ Karol ma sie już całkiem dobrze
A co ??? Fani z Kielc mieli do szpitala jechac tak ? A co by to dało, przepraszam?Po pierwsze nie wpuściliby nikogo, po drugie nie udzieliliby jakichkolwiek informacji...No to sorry, ale ciekawa jestem jak ty byś zareagował...;// A wyrażenie KAROL !! Kielce i Okolice są razem z Tobą miało oznaczac, że fani z Kielc i mieszkańcy są duchem z Karolem i wierzą w niego oraz wspierają.Jak tego nie rozumiesz to nie pisz nic... ;// KAROL!CIESZĘ SIĘ, ŻE WRACASZ JUŻ W LIPCU!nIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAC KOLEJNYCH TWOICH SUKCESÓW!wIERZĘ W CIEBIE I MOOCNOO WSPIERAM!FANI Z KALISZA! ;*;*;*;* <33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...