Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cinema City powstanie w centrum IKEA w Lublinie

Utworzony przez DSGR TH 6Y6Y5YW4, 8 sierpnia 2013 r. o 11:31 Powrót do artykułu
ZNOWU WIZJE I FANTASMAGORIE, IKEA NIE MOGŁA JESZCZE NIE DAWNO ROZPOCZĄĆ BUDOWY, BO NIE MOGŁA ZNALEŹĆ WYKOANWCY A TERAZ PIE....JAKIE TO MUTIKINO BĘDZIE?!!!??DOBRZE,ŻE WYPROWADZIŁEM SIĘ Z TEGO MIASTA NIEUDOLNOŚCI I MAKIET!!LOTNSIKO ZBUDOWANE ALE DZIAŁA PO LUBELSKU,BYLE JAK NA ODP.....!DRÓG NIE DA SIĘ REMONTOWAĆ ALE ZA TO KLECHOM ODDAWAĆ CZEŚĆ I BUDYNKI TO SIĘ DAJE!!A ZAPOMNIAŁEM URZĘDASY BUDUJĄ SIĘ NA POTĘGĘ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co mi reklama kina drogiego i o jakości filmów gorszej niż mam w domu w telewizorze HD ??? Po co mi reklama prywatnego sklepu IKEA ? Mam pytanie do dziennika - jakbym otwierał swój sklep to też mogę za darmo poinformować o tym czytelników Dziennika Wschodniego poprzez niesponsorowany artykuł ???? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU WIZJE I FANTASMAGORIE, IKEA NIE MOGŁA JESZCZE NIE DAWNO ROZPOCZĄĆ BUDOWY, BO NIE MOGŁA ZNALEŹĆ WYKOANWCY A TERAZ PIE....JAKIE TO MUTIKINO BĘDZIE?!!!??DOBRZE,ŻE WYPROWADZIŁEM SIĘ Z TEGO MIASTA NIEUDOLNOŚCI I MAKIET!!LOTNSIKO ZBUDOWANE ALE DZIAŁA PO LUBELSKU,BYLE JAK NA ODP.....!DRÓG NIE DA SIĘ REMONTOWAĆ ALE ZA TO KLECHOM ODDAWAĆ CZEŚĆ I BUDYNKI TO SIĘ DAJE!!A ZAPOMNIAŁEM URZĘDASY BUDUJĄ SIĘ NA POTĘGĘ!!
  Jednak p....any to tyu jesteć!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do: DSGR TH(...) , jeszcze paru takich jak Ty wyjedzie z LBNa to miasto zacznie oddychać pełną piersią i rozwijac się prężnie , zachęcaj "swoich" do ucieczki , POMOŻ MIASTU W ROZWOJU przynajmniej tyle dobrego możesz zrobić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU WIZJE I FANTASMAGORIE, IKEA NIE MOGŁA JESZCZE NIE DAWNO ROZPOCZĄĆ BUDOWY, BO NIE MOGŁA ZNALEŹĆ WYKOANWCY A TERAZ PIE....JAKIE TO MUTIKINO BĘDZIE?!!!??DOBRZE,ŻE WYPROWADZIŁEM SIĘ Z TEGO MIASTA NIEUDOLNOŚCI I MAKIET!!LOTNSIKO ZBUDOWANE ALE DZIAŁA PO LUBELSKU,BYLE JAK NA ODP.....!DRÓG NIE DA SIĘ REMONTOWAĆ ALE ZA TO KLECHOM ODDAWAĆ CZEŚĆ I BUDYNKI TO SIĘ DAJE!!A ZAPOMNIAŁEM URZĘDASY BUDUJĄ SIĘ NA POTĘGĘ!!
Bzdury pleciesz, szkoda, że nie wiesz co dzialo się wczoraj na lotnisku Chopina. Bajzel jak w Bangladeszu. Ale nie można obrażać Bangladeszu, bo on stoi wyżej niż cała Polska. Wszędzie tak jest w tym kraju. Myślisz, że w innych miastach, to jest inaczej! Dobrze, że w ogóle w Lublinie coś się buduje. Lepsze to niż nic. Fakt, że lepsze byłyby jakieś fabryki, by dać ludziom chleb, ale na to musimy poczekać...cierpliwości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomęczcie pytanioami Cinema City czy będzie IMAX Wolał bym się dowiedzieć, że postanie sala IMAX bo tylko firma Cinema City ma do niej prawa !!! a tak to drugi multipleks sieci CC nie robi na mnie wrażenia już wolał bym by jakaś konkurencja była większa w Lublinie. Dlatego wolał bym byście jako dziennikarze wypytali dlaczego CC nie buduje sali IMAX.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...