Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I rąk nie rusza blaszak ów i tzw kupców będzie po lubelsku byle jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko amfiteatr. Nieważne, kto i dlaczego wygrał konkurs i wziął jeszcze nagrodę. Ważne - żeby inwestycja była trwała i sensowna. Amfiteatr pozbierałby przypadkowe i porozrzucane, okazjonalne estrady, które utrudniają mieszkańcom życie. Zamiana Placu Zamkowego przez około 1/4 sezonu na estradę jest barbarzyństwem. Plac Zamkowy pełni funkcję drogi wylotowej z Podwala i z ul. Kowalskiej oraz parkingu, głównie dla turystów. Miasto estradowych muzyków i śpiewaków: Budki Suflera, Urszuli i Beaty Kozidrak powinno mieć stały amfiteatr, którego mogły by nam pozazdrościć inne miasta. Huk z kolumn kierowałby się nie na mieszkalne kamienice, tylko na pustą przestrzeń nad Bystrzycą. Panie i panowie radni - wykażcie Państwo więcej wyobraźni od pana Żuka, który coraz bardziej brnie irracjonalnych pomysłach. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby na miejscu targu stworzyć całoroczny park rozrywki połączony z interaktywnym muzeum historii i nauki, Lublin miałby atrakcję zapewniającą napływ turystów. Poza tym biorąc pod uwagę zmiany klimatu teren powinien pełnić funkcję oazy zieleni poprzez odtworzenie stawu i stworzenie parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym Postawil Biedronke,Stokrotke,eLeclerca,Tesko,Lidla i jakis oczywiscie blok mieszkalny he he....bo mało tego w Lublinie wincej...miszkań wincej bloków i stokrotków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak z tym nic nie zrobią,PKS już tyle lat robią i zrobić nie mogą,ale nie no przecież trzeba wywalić pieniądze na deptak.Są ważniejsze problemy w Lublinie.Na Deptaku jest ładnie,a widok jaki może napotkać przyjezdny od razu po wychodzący z Busa jest odrażający wszędzie śmiecie i stary marny PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko amfiteatr. Nieważne, kto i dlaczego wygrał konkurs i wziął jeszcze nagrodę. Ważne - żeby inwestycja była trwała i sensowna. Amfiteatr pozbierałby przypadkowe i porozrzucane, okazjonalne estrady, które utrudniają mieszkańcom życie. Zamiana Placu Zamkowego przez około 1/4 sezonu na estradę jest barbarzyństwem. Plac Zamkowy pełni funkcję drogi wylotowej z Podwala i z ul. Kowalskiej oraz parkingu, głównie dla turystów. Miasto estradowych muzyków i śpiewaków: Budki Suflera, Urszuli i Beaty Kozidrak powinno mieć stały amfiteatr, którego mogły by nam pozazdrościć inne miasta. Huk z kolumn kierowałby się nie na mieszkalne kamienice, tylko na pustą przestrzeń nad Bystrzycą. Panie i panowie radni - wykażcie Państwo więcej wyobraźni od pana Żuka, który coraz bardziej brnie irracjonalnych pomysłach. Wojciech Górski.
Ja już kiedyś pisałem o tym w kontekście festiwali jakie odbywają się co roku w sierpniu w Edynburgu w Szkocji. Zastrzegłem od razu, że tam bardziej zabytkowe są dzielnice a na starym dziedzińcu zamkowym jest potężna widownia z miejscami siedzącymi i zadaszona. Nikomu to nie przeszkadza a wręcz odwrotnie, zachęcam wybrać się kiedyś w sierpniu na festiwal. No cóż w Lublinie jakoś nie potrafimy wyjść z zaścianka bo tworzenie czegoś "na pokaz" to też zaścianek. Utworzenie amfiteatru naprawdę ożywiła by tę część pięknego Starego Miasta, dodała by splendoru artystycznego a dla szerszej publiczności wiele atrakcji(mam nadzieję z urzędnicy od kultury wiedzą o czym piszę). Krytyków prezydenta Żuka odsyłam do niedawnej historii miasta Lublina i proponuje rzetelnie przeanalizować ostatnie lata rządzenia a potem "zaszczekać" jak niektórzy potrafią (chyba tylko to).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beton, tylko beton ewentualnie galeria, to mówiłam ja Żuczek :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opóźnienia są ...ale mimo to Prezydent przyznaje nagrodę  dla Pani Dyrektor Alicji Malicka-Ząbek m.in za za szczególną komunikatywność i profesjonalną obsługę klienta zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, zaangażowanie i wielowątkowe spojrzenie na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej, szczególnie w zakresie wydawanych tzw. dokumentów WZ oraz za zaangażowanie w prace nad konkursem dotyczącym opracowania koncepcji architektonicznej parku na Błoniach pod lubelskim Zamkiem na tle rozwiązań urbanistycznych, w szczególności za pracę jako przewodniczący zespołu zadaniowego, wkład w organizację i przygotowanie materiałów do konkursu oraz pracę członka Sądu Konkursowego.   To jak to jest brak konsultacji z zwycięskim zespołem od 5 miesięcy, ale nagroda jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym Postawil Biedronke,Stokrotke,eLeclerca,Tesko,Lidla i jakis oczywiscie blok mieszkalny he he....bo mało tego w Lublinie wincej...miszkań wincej bloków i stokrotków... O TO, TO, TOOOOOOOO.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...