Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co mówi minister Karpiński w knajpie. "Rozmowa nie ma następstw formalno-prawnych"

Utworzony przez Wiesiek był;y działacz PO, 23 czerwca 2014 r. o 21:16 Powrót do artykułu
U W A G A ! W związku z ujawnionymi nagraniami rozmów ministra Karpińskiego, w których ten wyraża swój stosunek do Polski Wschodniej w stwierdzeniu: "ch** tam z tą Polską wschodnią, nie?", apelujemy do wszystkich mieszkańców Lubelszczyzny o masowe wysyłanie maili do ministra z prośbą o doprecyzowanie tego stanowiska. Mail na adres: minister@msp.gov.pl o treści: Pan Włodzimierz Karpiński Minister Skarbu Państwa minister@msp.gov.pl Wniosek o udostępnienie informacji publicznej: Działając na podstawie art. 10 ust 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198 z późn. zm.) z racji zamieszkiwania przeze mnie po prawej stronie rzeki Wisły w województwie lubelskim, w nawiązaniu do opublikowanych w poniedziałek (23 czerwca 2014 r.) przez tygodnik „Wprost” stenogramów rozmów ministra Skarbu Państwa Włodzimierza Karpińskiego, oczekuję informacji na temat stosunku funkcjonariusza publicznego Włodzimierza Karpińskiego do tzw. Polski Wschodniej. Informację proszę przesłać mi w terminie ustawowym na wskazana skrzynkę e-mailową .............. Z poważaniem ................    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U W A G A ! W związku z ujawnionymi nagraniami rozmów ministra Karpińskiego, w których ten wyraża swój stosunek do Polski Wschodniej w stwierdzeniu: "ch** tam z tą Polską wschodnią, nie?", apelujemy do wszystkich mieszkańców Lubelszczyzny o masowe wysyłanie maili do ministra z prośbą o doprecyzowanie tego stanowiska. Mail na adres: minister@msp.gov.pl o treści: Pan Włodzimierz Karpiński Minister Skarbu Państwa minister@msp.gov.pl Wniosek o udostępnienie informacji publicznej: Działając na podstawie art. 10 ust 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198 z późn. zm.) z racji zamieszkiwania przeze mnie po prawej stronie rzeki Wisły w województwie lubelskim, w nawiązaniu do opublikowanych w poniedziałek (23 czerwca 2014 r.) przez tygodnik „Wprost” stenogramów rozmów ministra Skarbu Państwa Włodzimierza Karpińskiego, oczekuję informacji na temat stosunku funkcjonariusza publicznego Włodzimierza Karpińskiego do tzw. Polski Wschodniej. Informację proszę przesłać mi w terminie ustawowym na wskazana skrzynkę e-mailową .............. Z poważaniem ................    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiemy kto robił już laskę Putinowi i USA niech ujawnią dalsze rozmowy bo chcę sie dowiedzieć kto robił laskę Angeli Merkel  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pohybel zdrajcom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesiu apeluję do Twojej głowy,żebyś określił i wskazał gdzie ta Lubelszczyzna w lubelskiem leży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idziemy PO was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, którzy czytają dziennik wschodni chyba nawet podstawówki nie skończyli skoro czytać ze zrozumieniem nie potrafią, Tyle w tym temacie. Proponuję wystosować apel o powtórkę matury z języka polskiego dla wszystkich, którzy chcą wysyłać niby jakieś wnioski do ministerstwa, Śmiech na sali. Wydaje mi się, że opozycję po prostu strasznie boli to, że sie minister okazał bardzo rzeczowym i uczciwym, choć wulgarnym facetem i zwyczajnie chcieliby by słowa padły właśnie w wygodnym dla nich kontekście. Przykro mi, szukanie dziury w całym nic Wam nie da bo dla tych, którzy swoją edukację zakończyli choćby rok wyżej będą one zrozumiałe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Włodzimierz Karpiński : Ja to mam problem Burego, którego mogę wyjebać w kosmos  [...]Zdzisław Gawlik: Nie zrobisz tego, nie dasz rady. Nie będziesz się przecież kopał ze wszystkimi. Chyba że jakoś załatwisz, że komisja będzie jakoś funkcjonowała.WK: Ja pierdolę. No i co się stanie, gdy komisja nie przyjmie informacji do ministra. I co?Jacek Krawiec: Co macie jakiś problem [...]?"   Pracowałem kiedyś ze skazanymi, którzy odbywali kary więzienia w zakładzie karnym oraz z żołnierzami z karnej kompanii - każdy z nich czerwieniał by ze wstydu słysząc w miejscu publicznym takie nawijki, które nawet pod celą nie uchodzą.   Ktoś te "jelita" władzy wykreował, ktoś wybrał i ktoś desygnował.   Miałem okazję przebywać w towarzystwie skazanych, którzy odbywali kary więzienia w zakładzie karnym oraz z żołnierzami z karnej kompanii ale na swoje szczęście nie dane mi było siadać do jednego stołu z członkami PO.   Czego każdemu z czytających z całego serca życzę, bo czas pokazał, że politycy PO gorsi są w obyczajach od grypsujących więźniów.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński ma racje z Burym bo to kawał w.....i z tego burka z nadwisłoka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj panie ministrze Karpiński ! A skąd pan się wziął ? Bo ta pana mowa to gwara podwórkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch…j tam z tą Polską Wschodnią  -  ch…j tam z Panem posłem na Sejm, ministrem skarbu Włodzimierzem Karpińskim, liderem lubelskiej Platformy Obywatelskiej. ZWKŁY CHAM.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to mamy wschód,a tyle mniało być na tym wschodzie i jest tylko tyle k...a elektrownia i inne gadżety na wschodzie,to ja temu zachodowi na to ,ze to jest wschód k...a proponuję na you tube rozmowę bliźniaków lepszy ubaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U W A G A ! W związku z ujawnionymi nagraniami rozmów ministra Karpińskiego, w których ten wyraża swój stosunek do Polski Wschodniej w stwierdzeniu: "ch** tam z tą Polską wschodnią, nie?", apelujemy do wszystkich mieszkańców Lubelszczyzny o masowe wysyłanie maili do ministra z prośbą o doprecyzowanie tego stanowiska. Mail na adres: minister@msp.gov.pl o treści: Pan Włodzimierz Karpiński Minister Skarbu Państwa minister@msp.gov.pl Wniosek o udostępnienie informacji publicznej: Działając na podstawie art. 10 ust 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198 z późn. zm.) z racji zamieszkiwania przeze mnie po prawej stronie rzeki Wisły w województwie lubelskim, w nawiązaniu do opublikowanych w poniedziałek (23 czerwca 2014 r.) przez tygodnik „Wprost” stenogramów rozmów ministra Skarbu Państwa Włodzimierza Karpińskiego, oczekuję informacji na temat stosunku funkcjonariusza publicznego Włodzimierza Karpińskiego do tzw. Polski Wschodniej. Informację proszę przesłać mi w terminie ustawowym na wskazana skrzynkę e-mailową .............. Z poważaniem ................
  Durniu, duraku jeden - on cytuje to, co mysli Bieńkowska....   Czemu durakami zasiewa ten kraj oszołomstwo jakieś co czyta bez cienia zrozumienia?.... Oto jest pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i widzę ,że mamy tu więcej panów Karpińskich ! Proaszę Was napiszcie coś mądrego,wesołego.Czy te kropeczki to jakiś szyfr ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załóz sobie apaszke elyto z "ch..., d... i kamieni kupa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie bądźcie tacy obłudni. 80%  facetów klnie rozmawiając o interesach z innym facetem. Ja tam klne jak szewc, aż czasem się zastanawiam czy nie robię tego w damskim towarzystwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam wszystkich pier....jeb...skurw...z rzadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo! Najpierw wskaż gdzie we Wschodniej Polsce Lubelszczyzna leży i określ jej teren,to moźe ktoś w apel uwierzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak się dzisiaj czują wyborcy co na tych złodziei głosowali?.Chwała Narodowcom ,że ruszyli by zamanifestować sprzeciw grabieży Polski.Tych drani trzeba zebrać i posłać do obozów pracy,aby odpracowali te szkody ,ktore Polakom wyrzadzili!!! Dla gumo filcowych oddzielny program:w zamkniętych obozach pracy ,każdemu po 1 ha odłogów i szpadel do przekopania,a potem grabki i dobrze uprawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak się dzisiaj czują wyborcy co na tych złodziei głosowali?.Chwała Narodowcom ,że ruszyli by zamanifestować sprzeciw grabieży Polski.Tych drani trzeba zebrać i posłać do obozów pracy,aby odpracowali te szkody ,ktore Polakom wyrzadzili!!! Dla gumo filcowych oddzielny program:w zamkniętych obozach pracy ,każdemu po 1 ha odłogów i szpadel do przekopania,a potem grabki i dobrze uprawić!
Dlatego raz śierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę,jeb ać tuskojebów i całe to czerwono-zielone łajno !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...